Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 47,00 EUR - 90,00 EUR

Žieminės striukės

Žieminės striukės

Net ir tuomet, kai už lango yra prastas oras, atrodyti puikiai gali visos, kurios to nori. Žieminės striukės – garantas, kad eidama gatve žygiuosite tarsi podiumu ir trauksite aplinkinių žvilgsnius, kurie žavėsis Jumis. Žieminės striukės moterims BestDress atitinka aukščiausius reikalavimus, kadangi prekiaujama tik žinomų gamintojų, itin kokybiš...

Net ir tuomet, kai už lango yra prastas oras, atrodyti puikiai gali visos, kurios to nori. Žieminės striukės – garantas, kad eidama gatve žygiuosite tarsi podiumu ir trauksite aplinkinių žvilgsnius, kurie žavėsis Jumis. Žieminės striukės moterims BestDress atitinka aukščiausius reikalavimus, kadangi prekiaujama tik žinomų gamintojų, itin kokybiškais gaminiais. Tokiais, kurie padės žiemos metu nesušalti, neperšlapti, atrodyti stilingai ir tuo pačiu puikiai jaustis. Juk nėra nieko nemaloniau, kaip keli sluoksniai drabužių. Išvenkite to su BestDress moteriškomis žieminėmis striukėmis.

Žieminė striukė – tai, kuri nori ne tik jaustis, tačiau ir atrodyti puikiai. Kiekviena tai gali. Svarbiausia pasirinkti tokią striukę, kuri Jums geriausiai tiktų. Nuo pūkinių, kurios labai šiltos iki atsparių drėgmei, kurios puikiai tinka darganotoms lietuviškoms žiemoms.

BestDress moteriškos žieminės striukės – ir bjaurus oras yra nebe baisus.

Rodyti
7 products.
Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai