Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Žieminės striukės

Žieminės striukės

Net ir tuomet, kai už lango yra prastas oras, atrodyti puikiai gali visos, kurios to nori. Žieminės striukės – garantas, kad eidama gatve žygiuosite tarsi podiumu ir trauksite aplinkinių žvilgsnius, kurie žavėsis Jumis. Žieminės striukės moterims BestDress atitinka aukščiausius reikalavimus, kadangi prekiaujama tik žinomų gamintojų, itin kokybiš...

Net ir tuomet, kai už lango yra prastas oras, atrodyti puikiai gali visos, kurios to nori. Žieminės striukės – garantas, kad eidama gatve žygiuosite tarsi podiumu ir trauksite aplinkinių žvilgsnius, kurie žavėsis Jumis. Žieminės striukės moterims BestDress atitinka aukščiausius reikalavimus, kadangi prekiaujama tik žinomų gamintojų, itin kokybiškais gaminiais. Tokiais, kurie padės žiemos metu nesušalti, neperšlapti, atrodyti stilingai ir tuo pačiu puikiai jaustis. Juk nėra nieko nemaloniau, kaip keli sluoksniai drabužių. Išvenkite to su BestDress moteriškomis žieminėmis striukėmis.

Renkantis striukę svarbiausia yra įsivertinti savo poreikius, kadangi būtent Jums teks dėvėti šį drabužį, tad reikia, kad jis tiktų ne tik Jūsų kūnui, tačiau taip pat ir sielai. Kol vienoms labiausiai patinka trumpos striukės, kadangi jos padeda išlaikyti jaunatviškumo įvaizdį, tuo tarpu kitoms – ilgos, kadangi jos atrodo elegantiškai. Lygiai taip pat jos gali būti ir pūkinės, tuo pačiu ir putlios, masyvios, ir tuo pačiu labai gražiai priglundančios, tačiau šiltos. Nuostabu, kaip vienas drabužis gali pakeisti mūsų dieną. Juk dažniausiai madingos striukės – tai ir kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, galiausiai, tai daugiau meilės sau, kurios yra vertos kiekviena iš mūsų. 

Renkantis žiemines striukes svarbiausia yra tinkamas dydis, taip pat, spalva (kuri dažnai derinama prie avalynės, rankinės...), galiausiai, audinys, kuris gali padėti itin komfortabiliai jaustis ir kai lauke yra -20, ir kai kankina niūrus gruodžio lietūs. Tinkama striukė padės ne tik stilingai atrodyti, tačiau taip pat ir laisvai judėti. O tai šaltomis dienomis, vilkint porą megztinių, yra labai svarbu.

Ne veltui vis dažniau perkamos žieminės striukės su natūraliu kailiu, kurios galbūt ir kainuoja kiek daugiau, tačiau vertinamos dėl ilgaamžiškumo bei kokybės. Žinoma, būtinai reikia daugiau dėmesio skirti ir spalvinei gamai, kurie turi būti derinama ir prie avalynės bei rankinių, galiausiai, mūsų charakterio, kuris labai dažnai apsprendžia Jums tinkamiausio drabužio pasirinkimą. Nuo ryškių striukių, kurios traukia akis ir atrodo labai drąsiai, iki pastelinių, kurios žiemos metu yra tikras pavasaris, kuriuo norisi džiuginti ir kitų akis.

Žieminė striukė – tai, kuri nori ne tik jaustis, tačiau ir atrodyti puikiai. Kiekviena tai gali. Svarbiausia pasirinkti tokią striukę, kuri Jums geriausiai tiktų. Nuo pūkinių, kurios labai šiltos iki atsparių drėgmei, kurios puikiai tinka darganotoms lietuviškoms žiemoms.

BestDress moteriškos žieminės striukės – ir bjaurus oras yra nebe baisus.

Rodyti
19 products.
Rodoma 1-12 iš 19 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų žiemines striukes yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.