Perkantiems nuo 40€ - NEMOKAMAS PRISTATYMAS! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams!

Siūlome NEMOKAMĄ prekių grąžinimą JUMS!

Nuo šiol jokių prašymo spausdinimų ar eiliu prie pašto grąžinant prekes!

Užpildyti online prašymą ir gauti NEMOKAMĄ siuntos lipduką galite čia -- https://grazinimai.omniva.lt/lt/parduotuves/bestdress-lt

Grąžinimo sąlygos:

1. Jeigu norėsite grąžinti ar pakeisti įsigytą prekę, tai galėsite padaryti per 14 dienų nuo prekės atsiėmimo dienos.

2. Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 7 dienas nuo grąžinimo gavimo.

3. Jeigu už prekes buvo mokėta bankiniu pavedimu ar siuntos atsiėmimo metu, pinigai yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.

4. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje; prekė turi būti nesugadinta; prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo.

5. Grąžinama prekė negali būti dėvėta, turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.

6. DĖMESIO: moteriški/vyriški apatiniai drabužiai, apatiniai marškiniai, maudymosi kostiumėliai, maudymosi drabužiai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, juosmenys, korsetai, apatinis trikotažas ir panašūs gaminiai yra netinkami grąžinti ar keisti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių pagal 6.22810 straipsnį.

7. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu.

8. Galite grąžinti prekę ir pakeisti ją į kitą dydį arba modelį.

9. Grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).

10. Visų prekių grąžinimas nemokamas.

Pinigų grąžinimo (prekės keitimo) terminai ir sąlygos:

Prekės keitimo atveju, pakeista prekė Jums pristatoma nemokamai;

Prekės grąžinimo atveju, transportavimo išlaidos nėra grąžinamos - išimtis taikoma naudojantis Flipo.lt grąžinimo platforma.;

Prekės grąžinimo atveju, pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą grąžinami per 7 dienų nuo grąžintinos prekės gavimo dienos;

Jei prekė grąžinama dėl defektų, prekė bus pakeista į kokybišką arba grąžinti pinigai už ją, įskaitant ir transportavimo išlaidas.