Perkantiems nuo 40€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Sportinė apranga

Sportinė apranga

Kokybiška sportinė apranga moterims skirta ne tik savo kūno tobulinimo pratimams, tačiau ir siekiant vilkint patogius drabužius judėti, užsiimti smagia veikla ir tuo pačiu stilingai jaustis. Sportinė apranga internetu– stilingas komplektas, leidžiantis patogiai judėti, padedantis išvengti prakaitavimo, tinkantis prie kūno ir padedantis puikiai j...

Kokybiška sportinė apranga moterims skirta ne tik savo kūno tobulinimo pratimams, tačiau ir siekiant vilkint patogius drabužius judėti, užsiimti smagia veikla ir tuo pačiu stilingai jaustis. Sportinė apranga internetu– stilingas komplektas, leidžiantis patogiai judėti, padedantis išvengti prakaitavimo, tinkantis prie kūno ir padedantis puikiai jaustis. Moteriški laisvalaikio kostiumai sportui orientuoti į labai skirtingas moteris, kad kiekviena dama susirastų tokią aprangą, kuri jai leistų jaustis puikiai ir tuo pačiu aplinkinius žavėti savo nuostabia išvaizda.

Svarbiausia, kad moteriška sportinė apranga intrnetu taip pat gali atrodyti labai stilingai. Mitas, jog ji būtinai turi būti tik patogi ir stilius yra antroje vietoje, kuriam visai nereikia skirti dėmesio. Mums svarbu, kad sportinė apranga moterims internetu būti ir patogi, ir stilinga, tad siūlome ir Jums tai įsigyti. Juk šis kasdieninis drabužis gali padėti Jums ne tik nuveikti darbų kalnus, tačiau padaryti tai stilingai ir laisvai. Tereikia rasti aprangą, kuri tinka ne tik Jūsų kūnui, tačiau ir sielai. Juk ne veltui sakoma, kad renkantis drabužius reikia nuspręsti, ką jais norite pasakyti. Rūbai – kalba be žodžių. O ką sako jūsiškiai?

Sportinė apranga -  pasirinkimas

Siekiant, kad sportinė apranga nevaržytų Jūsų judesių, būtų patogi bei praktiška ir tuo pačiu padėtų atrodyti puikiai, labai svarbu rasti tokius drabužius, kurie derėtų tiek prie Jūsų kūno, tiek sielos. Taigi, būtinai susipažinkite su rūbų matmenimis, kurie padeda pasimatavus tiksliai žinoti – ar drabužis Jums tiks. Taip pat siūlome rinktis tinkamo dydžio aprangą, kadangi vos vienu dydžiu per maža arba per didelė dažniausiai ne taip gražiai „krenta“ ant kūno. Žinoma, renkantis madingą aprangą taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir jos spalvinei gamai, stiliui, kuris dažnai atspindi ne tik išorę, tačiau taip pat ir vidų. Nuo pastelinių, gana jautrių, mielų atspalvių, iki ryškių, kurie traukia akis, kurie yra drąsūs. Kokia apranga labiausiai patinka ir su kokia jaučiatės geriausiai? Svarbiausia yra rinktis pagal savo poreikius, o ne pagalmoterų madas, kuris tuo metu yra „ant bangos“.

Sportinės aprangos derinimo niuansai

Kaip jau minėjome, sportui skirta apranga tikrai gali būti dėvima ne tik fizinio aktyvumo metu. Tai yra puikus pasirinkimas kieme. Tikrai ne tik namuose, tačiau taip pat ir einant apsipirkti arba laiką leidžiant parke. Svarbu tik suderinti kitas smulkmenas, kurios tarsi išbaigia stilių ir padaro jį, galbūt, kiek oficialesniu. Rinkitės ne tik sportinę avalynę, kuri, tiesa, šiuo metu taip pat gali atrodyti gana solidžiai, tačiau taip pat ir balerinas pavasario metu, ugus – žiemą. Derinti reikia pagal spalvas bei atspalvius, žinoma, pagal patį drabužio stilių, kuris kinta nuo laisvesnio iki solidesnio. Tokie tie sportiniai kostiumai, kurių variacijos tikrai labai įvairios.

Sportinės aprangos priežiūra

BestDress sporto rūbai internetu atitinka pačių išrankiausių moterų poreikius. Yra tvirti, malonūs, lengvai prižiūrimi, gali būti dažnai skalbiami. Kad kiekviena atrodytų ir jaustųsi puikiai. Moteriški laisvalaikio kostiumai patrauklia kaina – kai norisi kokybės, kuri kvepia stiliumi.

Siekiant, kad sportiniai kostiumėliai Jums tarnautų kuo ilgiau, būtinai reikia skirti laiko priežiūrai. Plauti ir valyti pagal etiketėje nurodytas rekomendacijas, kurios padės drabužio kokybę išlaikyti kuo ilgiau. Taip pat po kiekvieno aktyvaus sporto siūlome kostiumėlius išplauti, o jeigu jie dėvimi kasdien, žinoma, nebūtinas toks dažnas valymas. Tiesiog geras kokybės ir kainos santykis – garantija, kad drabužis išliks gražus net ir po ilgio dėvėjimo. BestDress – mėgstančioms kokybę.

Rodyti
292 products.
Rodoma 1-12 iš 292 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Juodas sportinis kostiumas...

Moteriško sportinio kostiumo komplektas su sijonu, dekoruotas lūpų motyvu. Rinkinį sudaro megztinis ir trumpas sijonas. Komplektas pagamintas iš storesnio audinio, kurį sudaro 90 % medvilnė ir 10 % polisteris. 

Megztinio priekyje yra lūpų motyvas, kurį dar puošia metaliniai smeigtukai ir auksinė žvaigždė.

Erdvus sportinio kostiumo sijonas suteikia rinkiniui mergaitiško žavesio.

Kaina:85,00 EUR Kaina

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų sportinė apranga yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.