Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 22,00 EUR - 50,00 EUR

Batų dydis

Batų dydis

Aukštakulniai

Aukštakulniai

Aukštakulniai – moters draugas. Klaidingai sakoma, kad tai nėra kasdienai skirti batai. Aukštakulniai su platforma puikiai tinka kasdieniniam nešiojimui, net jeigu esate nuolatos skubanti ir daug darbų kasdien nuveikti turinti moteris. Aukštakulniai bateliai – tai ne tik būdas vizualiai prailginti kojas tačiau tuo pačiu skrieti gatve tarsi podiu...

Aukštakulniai – moters draugas. Klaidingai sakoma, kad tai nėra kasdienai skirti batai. Aukštakulniai su platforma puikiai tinka kasdieniniam nešiojimui, net jeigu esate nuolatos skubanti ir daug darbų kasdien nuveikti turinti moteris. Aukštakulniai bateliai – tai ne tik būdas vizualiai prailginti kojas tačiau tuo pačiu skrieti gatve tarsi podiumu.

BestDress moteriški aukštakulniai bateliai puikiai tinka tiek kiekvienai dienai, tiek švenčių metu. Siūlomas platus skirtingų dydžių pasirinkimas, kad kiekviena dama galėtų susirasti tinkamus. Juk svarbiausias kriterijus ieškant batelių – kad jie būtų patogūs. O tokie jie bus tik tinkamo dydžio. Jeigu nesate tikra, ar pasirinkti aukštakulniai Jums tiks – susisiekite su mūsų konsultantais.

Aukštakulniai – magiška avalynė, kuri padeda kur kas labiau pasitikėti savimi ir atrodyti elegantiškai kiekvieną dieną.

Rodyti
23 products.

Rodoma 1-18 iš 23 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: