Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Korsetai

Čia rasite auksčiausios kokybės Passion ™ prekinio ženklo prekes. Seksualūs naktinukai,korsetaiapatinis trikotažas,kūno kojinės, tai ko reikia kiekvienai seksualiai moteriai. Visos prekės yra aukščiausios kokybės, pagamintos Europoje.

Korsetai

Aktyvūs filtrai

Korsetas "Xena"

Jaudinantis baltas korsetas pasiūtas iš tamprių nėrinių. Petnešelės reguliuojamo įlgio. Į komplektą įeiną kelnaitės stringai. Sudėtis: 95 % poliamidas, 5% elastanas.

Pagaminta EU - aukšta kokybė.

Kaina 17,99 EUR

Korsetas "Roxy"

Seksualus atviras korsetas pasiūtas iš blizgaus ir elastingo audinio. Petnešelės reguliuojamo ilgio.  Į komplektą įeina kelnaitės stringai.Sudėtis: 95% poliesteris, 5% elastanas.

Pagaminta EU - aukšta kokybė.

Kaina 21,99 EUR

Korsetas "Nina"

Gundantis korsetas, pasiūtas iš tigro raštais puošto audinio. Puikiai išryškina dailias moters linijas. Į komplektą įeina kelnaitės stringai. Korsetas turi dvi tamprias reguliuojamas juostas, kurias galima atsegti. Sudėtis : 90% poliesteris, 10% elastanas.

Pagaminta EU -aukšta kokybė.

Kaina 16,99 EUR

Korsetas "Maddie"

Seksualus ir dailiai įliemenuotas korsetas, pagamintas iš lankstaus juodo satino.  Petnešelės irjuostos prie kurių segamos kojinės reguliojamo ilgio. Į komplektą einą kelnaitės stringai. Sudėtis: 63% poliamidas, 32% poliesteris, 5% elastanas.

Pagaminta EU - aukšta kokybė.

Kaina 22,99 EUR

Korsetas "Hanna"

Išraiškingas ir puošnus korsetas pasiūtas iš elastingo ir glotnaus audinio.Kaušeliai  formuoti vielutėmis,suteikia krūtinei ovalią formą.Petnešelės tamprios ir reguliuojamo ilgio. Korsetas turi juostas prie kurių yra prisegamos kojines.Kartu komplektuojamos derančios kelnaitės stringai.

Sudėtis: 57% poliesteris, 37% poliamidas, 6% elastanas.

Pagaminta EU - aukšta kokybė.

Kaina 30,99 EUR