Perkantiems nuo 40€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Džinsai

Džinsai

XX amžiuje džinsai buvo gaminami darbininkams, kuriems labai svarbu vilkėti patogius, tačiau labai tvirtus drabužius, gebančius „atlaikyti“ nemažą fizinį aktyvumą. Tiesa, metai ėjo ir požiūris į džinsus labai kito. Daugelis sutiktų, kad šiuo metu kasdien nešiojami džinsai yra ne tik patogus, tačiau taip pat ir stilingas bei universalus drabužis,...

XX amžiuje džinsai buvo gaminami darbininkams, kuriems labai svarbu vilkėti patogius, tačiau labai tvirtus drabužius, gebančius „atlaikyti“ nemažą fizinį aktyvumą. Tiesa, metai ėjo ir požiūris į džinsus labai kito. Daugelis sutiktų, kad šiuo metu kasdien nešiojami džinsai yra ne tik patogus, tačiau taip pat ir stilingas bei universalus drabužis, leidžiantis tą patį džinsą derinti prie skirtingų maikučių ir taip kasdien atrodyti vis kitaip.

Moteriški džinsai šiuo metu labiausiai išsiskiria ne tik savo papuošimais, tačiau taip pat išskirtiniais dizainerių sprendimais. Moterys renkasi vis drąsesnius, vis labiau akį traukiančius džinsus, kurie net ir juos dėvint leis jaustis tarsi princesei, kuri nusipelnė aplinkinių dėmesio. Juk kokybiški džinsai niekada neišeina iš mados, tad tai puiki galimybė atrodyti taip, kaip labiausiai norite.Džinsai ir jų istorija

Džinai pradėti siūti XIX amžiuje, tad jau ne vieną šimtmetį džiugina tiek vyrus, tiek moteris. Tiesa, anksčiau tai buvo vyrų drabužis, kadangi anuomet moterys turėjo vilkėti sukneles. Visgi, laikai keičiasi ir šiuo metu džinsai moterims internetu leidžia dėvėti tokią aprangą, kokią labiausiai norisi.Pirmieji džinsų modeliai buvo kuriami komponuojant kniedes, kurios atskleisdavo laukinių Vakarų dvasią. Vėliau ši mada dingo, kol XXI amžiuje džinsai moterims vis labiau ir labiau dekoruojami įvairiausiomis detalėmis.

BestDress džinsai internetu labiausiai išsiskiria savo unikalumu bei plačia pasiūla. Tai garantuoja, jog kiekviena moteris ras tokius džinsus, kurie jei puikiai tinka ir su kuriais moteris puikiai jaučiasi.Džinsai moterims: kokie geriausi?

Džinsai yra labai įvairūs, tad norėdama rasti labiausiai jums tinkamus – siūlome įvertinti kelis kriterijus, kurie dažniausiai supaprastina paieškas.

  1. Džinsai internetu detaliau klasifikuojami pagal dydį, kad moteris greičiau rastų jai tinkamiausius.
  2. BestDress džinsai internetu yra skirtingų spalvų. Kad kiekviena rastų tai, ko ieško.
  3. Džinsai moterims gali būti tiek klasikiniai, tiek seksualūs. Kokių labiausiai norite jūs? Skinny džinsai dažniausiai laikomi seksualiais, o platėjantys džinsai – paprastesniais, galbūt net klasikinio stiliaus.
  4. Liemens aukštis. Džinsai internetu detalizuojami ir pagal liemens aukštį: nuo žemo iki labai aukšto. Ypač skoningai atrodo tiesaus kirpimo džinsai aukštu liemeniu. Platėjantys geriausiai atrodo žemesniu liemeniu.
  5. Papildomi papuošimai. Dekoracijas mėgsta visi, tad susiraskite tokius džinsiukus, su kuriais jausitės puikiai.
  6. Žinoma, džinsai turi atitikti ir ilgio poreikius. Tiesa, mados kinta ir štai šiuo metu populiarūs džinsai iki kelniukų.

Moteriški džinsai internetu yra patogus drabužis, leidžiantis puikiai jaustis tiek kiekvieną dieną, tiek švenčių metu. Net ir paprasčiausi džinsai gali atrodyti labai elegantiškai bei prabangiai. Svarbiausia juos suderinti su tinkama palaidine.


Patogūs džinsai kasdien gali padėti nuversti kalnus. Svarbiausia, kad tai labai tvirtas bei ilgaamžis drabužis, su kuriuo tikrai jausitės puikiai ir net pačius sudėtingiausius darbus atlikti bus tikras malonumas. Džinsų kainos nedidelės, o drabužis tarnaus jums ilgai. Moteriški džinsai yra būtent tai, ko nori moterys!

Rodyti
49 products.
Rodoma 1-12 iš 49 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų džinsai yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.