Perkantiems nuo 40€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Mokasinai

Mokasinai

Mokasinai dažnai vadinami viena patogiausių avalynių, kuri dėvima bent jau tris sezonus iš keturių. Būtent dėl batų universalumo daugelis moterų savo spintoje turi bent jau kelias poras, kad priklausomai nuo nuotaikos bei aprangos, kuri tą dieną bus vilkima – pavyktų skoningai atrodyti. BestDress.lt mokasinai tinka skirtingoms moterims, tad ras ...

Mokasinai dažnai vadinami viena patogiausių avalynių, kuri dėvima bent jau tris sezonus iš keturių. Būtent dėl batų universalumo daugelis moterų savo spintoje turi bent jau kelias poras, kad priklausomai nuo nuotaikos bei aprangos, kuri tą dieną bus vilkima – pavyktų skoningai atrodyti. BestDress.lt mokasinai tinka skirtingoms moterims, tad ras sau tinkamus ir ta, kuri renkasi klasikinę aprangą, ir ta, kuriai labiausiai patinka sportinė.

Tinkamų mokasinų pasirinkimas

Geri batai yra tie, kurie ne tik atrodo patraukliai, tačiau ir tie, kurie maloniai glunda prie kojos, tarsi kojinėar antra oda. Tokius mokasinus gali rasti kiekviena moteris. Svarbiausias kriterijus yra dydis. Mes prekiaujame europietiškų standartų avalyne, tačiau naudinga papildomai išmatuoti savo pėdos ilgį, kad įsigyti batai tikrai tiktų. Nesibaiminkite, jeigu nusipirksite netinkamo dydžio – pakeisime juos. Tačiau juk patogu, kai viskas sekasi sėkmingai iškart, tiesa? Jeigu pačiai sunku rasti tinkamo dydžio avalynę – tokiu atveju galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie suteiks išsamias konsultacijas.

Mokasinų priežiūra – paprasta

Kadangi prekiaujame tik geros kokybės mokasinais – galime nudžiuginti, kad priežiūra bus paprasta, jos – labai mažai. Paprasčiausiai kiekvieną kartą, kai tik atsiras dėmės – nuvalykite jas su vos šlapia šluoste ir papildomai – nusausinkite. Galima įsigyti specialias impregnavimo priemones, kurios ne tik pašalina nešvarumus, tačiau ir užkerta kelią jų atsiradimui. Galiausiai, mokasinai nėra tinkami lietingomis dienomis. Žinoma, dėvėti galima, tačiau būtina sausai išdžiovinti, kad nesideformuotų (džiovinkite natūraliai, o ne ant šilumą skleidžiančių šaltinių).

Mokasinai internetu

Rasti ir tuo pačiu prižiūrėti batus paprasta kaip niekada, o BestDress pasiūla – kiekvienai moteriai, kuri nori kasdien atstumus įveikti patogiai ir saugiai. Užsisakykite šiandien ir jau po kelių dienų avalynė gali atsidurti Jūsų namuose. Tiesa, prie kiekvienos prekės esame nurodę – kiek laiko užims atsiuntimas, tad susipažinkite su informacija. Pristatome tiek paštu, tiek kurjeriu, tad rinkitės Jums priimtinesnį siuntos gavimo būdą. Kaip jau minėjome – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie suteiks visą aktualią informaciją apie mokasinus bei jų pasirinkimą.

Rodyti
178 products.
Rodoma 1-12 iš 178 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų mokasinai yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.