Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Trumpos suknelės – ir šventėms, ir kiekvienai dienai!

Trumpos suknelės – ir šventėms, ir kiekvienai dienai!

Kokia gražiausia moters kūno vieta? Turbūt kiekvienas vyras ir kiekviena moteris pasakytų vis kitaip. Kol vieniems seksualiausiai atrodo nuogas petis, tuo tarpu kitiems – jausmingas veidas. Kol vieni teigia, kad moters pilvukas yra labiausiai akis traukianti kūno vieta, tuo tarpu kiti pridėtų, kad kai matomos moters kojos – žemė slysta iš po savų kojų. Išties, kojos daugeliui vyrų yra pati gražiausia moters kūno vieta, tad nieko keisto, kad dažna mergina norėdama palikti gerą įspūdį renkasi trumpas sukneles, kurios padeda puikiai atrodyti.

Norime pabrėžti, kad trumpos suknelės nereiškia mini, kurios tam tikrais atvejais gali atrodyti nepadoriai. Net ir trumpos suknelės gali atrodyti labai skoningai ir tuo pačiu su jomis galima atrodyti puikiai skirtingų švenčių metu. Svarbiausia rasti tinkamą ir tokią, kuri labiausiai derėtų prie Jūsų kūno.

Kokios trumpos suknelės yra populiariausios?

Vienareikšmiškai – trumpos vasarinės sukneles. Pirmiausia – dėl funkcionalumo. Žinoma, jaustis gražiai ir stilingai nori kiekviena, tačiau vasaros metu suknelės dažniausiai dėvimos dėl kaitrumo. Paprasčiausiai su jomis pavyksta išvengti didelių karščių, kurie kankina vasaros dienomis. Tokiu atveju puikiai pasitarnauja trumpos suknelės. Juolab, pasivaikščiojimo metu galima įdegti kojas, tad jų funkcionalumas – įrodytas. Vasaros metu rinkitės ryškias, gėlėtas sukneles, kurios atrodo žaismingai.

Taip pat skoningai atrodo ir trumpos suknelės vakaro metu. Šįkart apie vakarėlius, kurie galbūt kartais yra prabangūs, tad tinkama apranga yra labai būtina. Tokiu atveju ypač pasitarnauja pūstos trumpos suknelės, kurios kiek sušvelnina seksualumo įspūdį. Štai mini aptemtos suknelės tikrai tinka ne visų vakarėlių metu. Kokteilių vakarėlių, kurie galbūt vyksta paplūdimyje – puikus pasirinkimas, tačiau jeigu reikia solidesnio pasirinkimo – tokiu atveju siūlome rinktis lengvai krentančias. Tokiu atveju net ir būdamos gana trumpos jos neatrodys vulgariai.

Kiekvieną dieną į darbą arba studijas taip pat puikiai tinka trumpos suknelės. Jos pasirenkamos pagal sezoną. Žiemos metu dažniausiai nešiojamos megztos, kai tuo tarpu vasaros metu puikiai tinka medvilninės. Juk svarbiausia, kad suknelė ne tik gražiai glustų, tačiau ir su ja pavytų gerai jaustis, ji atitiktų konkretų metų laiką.

Kaip pasirinkti tinkamiausią suknelę?

Jeigu Jums reikalinga trumpa suknelė – tokiu atveju naudinga atsakyti į kelis esminius klausimus, kurie dažniausiai supaprastina paieškas, pagreitina jas ir garantuoja, kad kiekvienas ras tai, ko ieško.

Svarbiausia klausimai į kuriuos Jus reikia atsakyti yra:

1. Kokiu sezonu suknelė bus dėvima?

Aptemptos suknelės pasirinkimas dažniausiai prasideda nuo įvertinimo, kuriuo sezonu jis bus dėvima. Juk tai lemia reikalingos medžiagos pasirinkimą. Daugeliui žmonių nuo sezono kinta ir modelis. Dažniausiai vasaros metu norisi ryškesnių ir margesnių, kai tuo tarpu vėsiuoju metų laiku aktyviausiai perkamos tamsesnių atspalvių suknutės.

2. Kokia proga suknelė bus dėvima?

Kol vienos suknelės labai paprastos, tad dažniausiai nešiojamos kiekvieną dieną į darbus bei studijas, tuo tarpu kito atrodo gana prabangiai. Taigi, svarbiu kriterijumi gali būti priežastis – kodėl suknelė Jums yra reikalinga. Kuomet tiksliai žinosite – pasirinkimas tampa kur kas paprastesnis. Juolab, nepamirškite, kad tam tikrose vietose egzistuoja etiketas, tad ir ta pati trumpa suknelė gali būti labai skirtinga.

3. Kokio dydžio trumpa suknelė Jums reikalinga? Statistika atskleidžia, kad moterys dažniausiai pasirenka per mažas sukneles. Atrodo, kad taip jos bando atrodyti kur kas lieknesnės ir dažniausiai sukurti tą trapumo įspūdį. Deja, kaip teigia daugelis, tuomet dažniausiai sukuriamas ne trapumo, tačiau juokingumo įspūdis. Tai reiškia, kad norėdama atrodyti puikiai moteris turi nešioti savo dydžio suknutes. Jeigu perkate internetu – susipažinkite su charakteristikomis, kad rasti tinkamiausią variantą būtų paprasčiau.

4. Koks stilius ir modelis turėtų dominuoti?

Renkantis bet kokį drabužį daugiausia dėmesio skiriama stiliui. Net ir maloni medžiaga negarantuos, kad suknelė puikiai kris, jeigu tas drabužis nebus Jums patogus. Juolab, puikiai matysis, kad Jums trūksta pasitikėjimo savimi. Štai todėl ieškodama tos tobulos trumpos suknelės konkrečiai progai turėtumėte apsispręsti – koks drabužio stilius turi būti. Vienu atveju dažniausiai pasirenkamos labai ryškios ir pastebimos, kai tuo tarpu kiti dažniausiai renkasi pastelines ir mažai atkreipiančias į save dėmesį.

5. Ar yra skirtumas, kokia yra suknelės medžiaga?

Peržiūrėdami sukneles pamatysite, kad greta drabužio nurodyta iš kokios medžiagos jis yra pagamintas. Natūralu, kad medžiagos kriterijus yra labai svarbus, kadangi tik tokiu atveju žinosite, kaip suknelė kris. Juolab, kaip jau minėjome, skirtingu sezonu kuriamos suknelės yra skirtos ir skirtingiems sezonams. Todėl labai svarbu įvertinti šį kriterijų, kad rasta suknelė nebūtų vasarinė, kai ieškote kažkokio drabužio, kurį planuojate nešioti žiemos metu.

6. Taip pat – koks suknelės gamintojas?

Ne visiems aktualus kriterijus, tačiau kai kuriems atrodo, kad jį įvertinti reikia būtinai – gamintojas. Šiuo metu gamintojų pasiūla yra labai plati, tad siūlome lyginti galimybes ir tuo pačiu skaityti žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomones apie konkrečius gaminius. Juk kol vienos suknelės labai giriamos, tuo tarpu kitos dažniausiai pristatomos kaip gana nekokybiškos.

7. Ar suknelė pūsta ar aptempta?

Galiausiai, kaip jau minėjome suknelės pasirenkamos ir pagal tai, koks yra jų pobūdis: aptempta ar pūsta. Šiuo atveju dažniausiai ši variacija kinta priklausomai nuo pačios suknutės modelio. Galiausiai, reikia rinktis tai, kas Jums labiausiai tinka ir nepamiršti įvertinti etiketo, kuris nusako – koks drabužis labiausiai tinka konkrečioje vietoje.

Kuo daugiau atsakymų sau arba stilistui – tuo bus paprasčiau apsispręsti dėl tinkamiausios suknelės pasirinkimo. Įvertinus šiuos kriterijus tampa labai paprasta pirkti internetu, kadangi nesugaišdami daug laiko galėsite palyginti bent kelias alternatyvas ir rasti tą variantą, kuris jums tinka labiausiai.

Suknelės pirkimas internetu

Jeigu Jums reikalinga trumpa suknelė – tokiu atveju rekomenduojame pirkimą internetu, kadangi tai puikus būdas sutaupyti daug laiko ir peržiūrėti tik tas galimybes, kurios atrodo tinkamiausios. Paprasčiausiai pasinaudokite filtrų pagalba ir sistema Jums pasiūlys konkrečias sukneles, kurios bus reikalingo dydžio, kainos bei kitų niuansų. Tokiu atveju rasti tinkamiausią modelį bus kur kas paprasčiau, tad įvertinkite tai.

Galiausiai, jeigu turite kokių nors klausimų – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai patars dėl suknelės pasirinkimo ir pateiks rekomendacijas, kurios leis džiaugtis skoningai atrodančiomis suknutėmis.

Gera atrodyti gražiai ir gera – jaustis gražiai.