Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Suknelių modeliai: aukštoms ir lieknoms, žemoms ir apvalutėms. Pasirinkite geriausią!

Suknelių modeliai: aukštoms ir lieknoms, žemoms ir apvalutėms. Pasirinkite geriausią!

Kiekviena dama gali atrodyti puikiai, kai drabužių pasiūla rinkoje yra tokia plati – kiekviena gali rasti tai, kas jai labiausiai tinka. Tiesa, tinka ne tik prie asmenybės, tačiau ir prie jos figūros tipo. Kai drabužių pasiūla tokia plati – lyginimas ir derinimas galiausiai garantuoja, kad rasite tai, kas geriausiai padės atskleisti Jūsų asmenybę. 

Svarbiausia žinoti – kas tinka. O šis straipsnis ir padės greitai bei paprastai susirasti tinkamiausią aprangą.

Suknelių modeliai apvalutėms

Nepriklausomai nuo to, kokia yra Jūsų figūra – kiekviena gali atrodyti puikiai. Žinoma, labai svarbu rasti tinkamiausią suknelę, tad žemiau – keli esminiai patarimai, kuriuos turi įvertinti tos moterys, kurios yra obuolio arba kriaušės figūros.

Dažniausiai tokios moterys turi didesnę krūtinę, tad būtinai reikia ją kuo labiau parodyti. Žinoma, saikingumo ribose, kadangi nuo skonio iki beskonybės labai mažas žingsnis. Rinkitės suknutes, kurios pabrėžia krūtinę, tačiau nėra labai atviros. Jeigu Jūsų krūtinė ir taip labai didelė, tad galbūt net norisi ją kiek paslėpti – tokiu atveju venkite tokių suknelių, kurių krūtinę puošia kaspinėliai arba intensyvūs raštai, kurie labiausiai traukia dėmesį.

Jeigu norite, kad Jūsų liemuo vizualiai būtų kuo mažesnis, tokiu atveju labai pasitarnaus suknutės, kurių liemenį juosia net ir pats mažiausias ir vos pastebimas dirželis. Tačiau net ir jis yra veiksmingas pakoreguoti bendrą išvaizdą.

Dažniausiai stambesnės moterys vengia trumpų suknelių, kadangi baiminasi, kad jų kojos nėra gražios. Tai – klaidinga nuostata. Siūlome drąsiai rinktis trumpesnes sukneles, kurios padės vizualiai prailginti kojas. Tokiu atveju taip pat labai pasitarnaus ir suknelės, kurios yra vertikalių linijų.

Suknelių modeliai apkūnioms dažniausiai būna tamsesnių spalvų, kadangi juoda – lieknina. Tai žino visi. Žinoma, tai nereiškia, kad juoda vienintelis atspalvis, kurį reikia dėvėti. Tikrai ne. Drąsiai spintoje turėkite kuo daugiau įvairiausių modelių suknelių, tačiau nepamirškite, kad juoda trumpa suknelė yra klasika, kuri turi būt kiekvienos moters, nepriklausomai nuo jos figūros, spintoje.

 Žinoma, net ir ta pati kriaušės figūra kiekvienai moteriai atrodo vis skirtinga ir kol vienos labai džiaugiasi, kad turi plačius klubus ir didelę krūtinę, tuo tarpu kitos ieško būdų, kaip bent vizualiai jas sumažinti. Šiuo atveju jokio skirtumo, kaip norite galiausiai atrodyti, kadangi platus suknelių pasirinkimas leis Jums varijuoti savo išvaizda ir susikurti tokią save, kokią norite.

Suknelės pagal figūros tipus

Toliau suknelių modeliai pagal figūrą skirstomi į tai, kad moterys taip pat gali būti gitaros figūros, jos gali būti labai lieknos, jos gali turėti didesnius klubus ir mažą krūtinę arba atvirkščiai. Nors figūrų labai daug ir visos jos yra labai gražios – dažniausiai moterys vistiek ieškodamos tinkamiausios suknelės stengiasi tam tikras kūno linijas pabrėžti, o kitas – sumažinti. Vėlgi – keli paprasti patarimai, kurie padės rasti toks modelį, koks geriausiai tinka Jums.

Aukštos merginos dažniausiai turi lieknas kojas, tad būtinai turi jas parodyti, nuspręsdamos kasdien vilkėti trumpas sukneles.

Jeigu Jūsų krūtinė yra labai maža, tačiau norisi ją vizualiai padidinti – tokiu atveju rinkitės sukneles, kurios krūtinės vietoje yra dekoruotis gėlytėmis, kaspinėliais bei kitomis smulkmenomis.

Jeigu esate skubanti moteris ir norite visada po ranka turėti svarbiausius daiktus – tokiu atveju rinkitės suknutes, kurios turi kišenes. Tuomet ne tik telefonas, tačiau ir kramtoma guma bus visada po ranka.

Jeigu esate labai liekna, tačiau norite vizualiai atrodyti kiek pilnesnė – tokiu atveju puikiai tiks ryškių spalvų raštuotos suknutės, kurios yra kiek pūstesnės. Paprasčiausiai rekomenduojame nesirinkti labai aptemptų.

Priešingai, tos moterys, kurios turi gražias ir apvalias kūno linijas – drąsiai dėvėkite aptemptas suknutes. Jeigu nesirinksite labai trumpų arba su didele iškirpte – tokiu atveju tikrai neatrodysite labai vulgariai.

Visada naudinga spintoje turėti bent kelis skirtingus variantus, kad galėtumėte kiekvienos progos metu atrodyti vis kitaip. Juolab, nepamirškite, kad suknutės yra ne tik šventinis drabužis. Jos gali padėti kiekvieną dieną atrodyti labai puikiai ir tuo pačiu padeda galiausiai išspręsti dilemą – ką rengtis.

Trikotažinių suknių modeliai ir jų patogumas

Nors mes siūlome labai platų skirtingų suknelių pasirinkimą, norėtume akcentuoti, kad pats funkcionaliausias ir tuo pačiu stilingiausias pasirinkimas – trikotažinės suknelės, kurios ne tik labai skoningai atrodo, medžiagos suknelės gali būti ir yra labai universalios, puikiai tinka skirtingoms moterims, kurios ieško skirtingų drabužių. Tuo pačiu jos labai maloniai priglunda prie kūno, tad net ir nešiojamos visą dieną jos padeda išvengti prakaitavimo ir garantuoja, kad puikiai jausitės.

Trikotažinės suknelės labai vertinamos ir dėl savo paprastos priežiūros. Daugelį jų, jeigu jos nėra maišytos su kitomis medžiagomis arba neturi kažko labai išskirtinio modelio, galima sėkmingai plauti skalbimo mašinoje. Temperatūra ir naudojamos priemonės turi būti derinamos priklausomai nuo drabužio spalvos. Etiketėse detaliai nurodoma, kaip drabužis turi būti plaunamas, tad pasinaudokite patarimais, kurie užsitrins, kad pavyks dėvėti skoningas, ilgai tarnausiančias suknutes.

Vasarinių, žieminių, proginių, ilgų suknelių modeliai – kiekvienai

BestDress orientuojasi ne tik į labai skirtingas moteris, tačiau ir į kintančius metų laikus, tad galima džiaugtis, kad šiuo metu suknelių pasiūla tokia plati, jog vieno apsipirkimo metu galite rasti drabužius, kurie puikiai tiks ištisus metus. Vasaromis dažniausiai dėvimos trumpesnės, šviesesnių spalvų suknelės, kurios plezdendamos vėjyje sukuria lengvumo jausmą. Tuo tarpu žiemos ir rudens dienomis dažniausiai pasirenkamos tamsesnių spalvų, storesnės medžiagos suknutės, kurios padeda puikiai atrodyti tiek būnant namuose, tiek einant į oficialius vakarėlius. Pasirinkimas platus, o vasarinių, žieminių, proginių, ilgų suknelių modeliai leis kiekvieną dieną išvengti klausimo „ką rengtis“? Svarbiausia, kad visos suknelės ne tik labai gražios, tačiau tuo pačiu ir labai tvirtos, ilgaamžės, nenusiskalbia, tad pavyks džiaugtis estetika bei funkcionalumu.

2019 suknelių modeliai ir tendencijos

Kiekvienais metais kintanti suknelių mada suteikia galimybę kiekvienai damai atrodyti taip, kaip ji labiausiai nori ir tuo pačiu pataikyti į garsiausių dizainerių prognozuojamas tendencijas. Kol vienos nori būti stilingos, kitos renkasi būti ir madingos, tad nurodome pagrindines tendencijas, kurios padės 2019-ais metais ištisus metus išlikti stilingomis, puikiai atrodančiomis bei traukti aplinkinių žvilgsnius savo unikalia išvaizda.

A silueto suknelė jau metai iš metų neišeina iš mados ir šiais metais jų dėvėjimas rekomenduojamos ištisus metus. Nors subalansuotas vasara, tačiau nuostabiai atrodo ir žiema.

Oversize apkritusios suknelės šiais metais yra topas. Vis daugiau kalbama apie tai, kad patogumas – svarbiausia, o tokios suknelės – geriausias to įrodymas.

Šiais metais ypač paplito ir dar ne vienerius metus  kaip geriausias pasirinkimas įvardijamos marškinių tipų suknelės, kurios atrodo formaliai, tačiau tuo pačiu – žaismingai. Puikus pasirinkimas skirtingos figūros moterims.

Suknelių modeliai 2019-ais leis Jums žengti koja kojon su mada, o BestDress padės kiekvienos moters idėją paversti realybe ir atrodyti puikiai!