Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Su kuo derinti odines kelnes?

Su kuo derinti odines kelnes?

Odinės kelnės dažnai vadinamos vienu seksualiausiu drabužiu, kuris padeda puikiai atrodyti ne tik kiekvieną dieną, tačiau ir unikalių vakarėlių metu. Kadangi mes galime pasiūlyti labai platų odinių kelnių pasirinkimą, tikime, kad Jūs rasite tai, kas tobulai tinka ne tik Jūsų figūra, tačiau taip pat ir asmenybei.

Žinoma, odinės kelnės reikalauja atidumo jas derinant, kadangi galima nepataikyti į taktą, tad kiekvieno aspekto vertinimas yra būtinas. Taip pat siūlome nepamiršti, kad odinės kelnės gali puikiai atrodyti ir tokiu atveju, kai Jums reikalingas klasikinis stilius, ir tokiu atveju, kai klube nori atrodyti seksualiai. Viskas labiausiai remiasi į tai, kokie kiti drabužiai bus derinami prie odinukių.

Odinės kelnės + švarkelis

Odinės kelnės labai gražiai gali atrodyti prie švarkelių ir tai Jūsų stiliui suteikti daugiau oficialumo. Kadangi dažniausiai gaminamos tamsesnių spalvų odinės kelnės, natūralu, kad tokiu atveju reikia nebijoti rinktis šviesių spalvų švarkelius, kadangi jie labai gražiai pabrėš Jūsų kūno linijas, tačiau skoningai išlaikys stilių, neleis Jums atrodyti vulgariai, galėsite džiaugtis tuo tobulu balansu, kuomet tarsi seksualumas susijungia su oficialumu.

Geriausia rinktis ilgesnio stiliaus švarkelius, kadangi dažniausiai odinės kelnės pabrėžia užpakaliuko linkius. Tokiu atveju galima per klaidą atrodyti kiek per vulgariai, o pasirinkus odines kelnes labai dažnai stengiasi to išvengti. Taip pat dažniausiai tokios kelnės būna paprašyti, minimalistinio stiliaus, jos neturi papildomų dekoro elementų, tad drąsiai rinkitės tokius švarkelius, kurie puošia, kurie paryškina akcentus, galiausiai, kurie patraukia dėmesį. Tokiu atveju švarkelis bus tarsi pagrindinis akcentas, tačiau kelnės – vistiek pastebimos ir jos Jus labai puoš Jus.

Odinės kelnės + oversize tipo megztukai

Taip pat puikus derinys yra kelnės su per didelio stiliaus megztiniais, kurie taip pat dažniausiai sumažina tą gana grėsmingą seksualumą, tačiau taip pat išlaiko erotiškumą. Kaip tai pasiekti? Pasirinkus tinkamo stiliaus megztukus. Šiuo atveju labiausiai rekomenduojamos tamsių tonų, minimalistinio stiliaus kelnės, kurios neturi jokių papuošimų. Tokiu atveju jos gražiausiai derės su didelius megztinius, kurio ilgis gali siekti net ir iki pusės šlaunų. Tiesa, renkantis tokio tipo rūbus, šiuo atveju, svarbiausia yra ne jų ilgis, tačiau plotis. Drąsiai rinkitės megztukus, kurie net kelis kartus Jums per dideli.

Tokio tipo megztiniai labiausiai mėgstami žiemos metu, kadangi malonu į juos susisukti. Tačiau žiemos metu odinės kelnės nėra praktiškas pasirinkimas, kadangi jos traukia šaltį. Koks balansas? Ruduo, kuomet suteikia apranga galime eiti tiesiai į lauką, arba galima papildomai šildytis lauko drabužiais.

Siūlome derinti ir avalynę. Odinės kelnės tikrai tinka ne tik prie aukštakulnių, kaip daugelis galvoja. Jos labai puikiai tinka ir prie ugg tipo batų. Ypač tokiu atveju, kai nuspręsite, kad oversize tipo megztukas Jums tinka.

Taip pat, jeigu kelnės yra tamsios – tokiu atveju drąsiau rinkitės šviesių spalvų megztukus, kurie suteiks lengvumo ir tuo pačiu laisvumo.

Odinės kelnės + skoninga palaidinė

Jeigu norite atrodyti solidžiai – tokiu atveju geras pasirinkimas yra odinės kelnės, kurios taip pat bus derinamos prie palaidinių. Geriausias pasirinkimas yra medvilninės arba šilkinės palaidinės, kadangi jos atrodo gana solidžiai, taip pat – skoningai. O su odinėmis kelnėmis gauti tokį skoningą rezultatą tikrai nebus sudėtinga.

Svarbiausia nepamiršti, kad skoningiausias derinys atrodo tada, kai viršutinė dalis yra šviesi, o apatinė – tamsesnė. Tad jeigu nuspręsite, kad jums vistiek norisi tamsesnio modelio palaidinės – tokiu atveju nepamirškite, kad kelnės turi būti dar tamsesnės, tad geriausia pirkti juodas.

Kai kurios moterys yra labai drąsios asmenybės ir renkasi pačias ryškiausias spalvas, kurios tarpusavyje lyg ir tinka, tačiau realiai atrodo kiek per daug iššaukiančiai. Tai gali būti raudonos odinės kelnės ir juoda palaidinė. Toks derinys yra galimas, kadangi spalvos lyg ir dera, tačiau tuomet labai svarbu įvertinti vietą, kur planuojate eiti su tokio tipo apranga. Ji tinka klubui, taip pat – vakarėliui, kuris yra gana laisvo stiliaus. Vietose, kur reikalingas santūrumas – tai yra gana prastas pasirinkimas.

Odinės kelnės + kardiganas

Taip pat gana skoningas derinys yra odinės kelnės su kardiganu. Žinoma, tokiu atveju labai svarbu derinti spalvinius niuansus, kadangi jie labiausiai matomi ir jie ryškiausi gali nulemti – kaip pavyks atrodyti.

Kardiganai dažniausiai yra ilgesnio tipo drabužiai, tad galite rinktis tokias kelnes, kurios labai pabrėžia Jūsų užpakaliuką. Jeigu baiminatės, kad toks rūbas per drąsus – tokiu atveju ilgas kardiganas sėkmingai paslėps tas linijas, kurios Jums atrodo per daug išraiškingomis. O tada, kai norite parodyti linijas, pavyzdžiui klube arba kitoje vietoje, kur viskas dera pagal etiketą – siūlome tai ir daryti.

Labai daug kas galvoja, kad kardiganai yra paprasčiausiai ilgi megztiniai, kurie galbūt net ir atrodo nuobodžiai. Toks požiūris yra visiškai klaidingas, kadangi galima rasti labai skirtingų stilių, modelių, labai išraiškingus arba mažiau ekspresyvius drabužius, kurie Jums padės atrodyti puikiai. Tai nėra tik paprasčiausias ilgas megztinis.

Odinės kelnės + maikutė

Vasaromis dažniausiai nesinori dėvėti drabužių ilgomis rankovėmis, tad prie odinių kelnių pasirenkamos gana atviros maikutės. Žinoma, pirmiausia reikia įvertinti tai, kad su odinėmis kelnėmis vasaromis gali būti gana karšta, tad siūlome įvertinti tai, kad ne visada pavyksta sulaukti tobulo oro tokiam rūbeliui.

Kadangi odinės kelnės ir paprasta maikutė leis Jums atrodyti seksualiai, derinys bus gana atviras – reikia įvertinti, ar bus progų, kur galima dėvėti tokius drabužius. Žinoma, galima rinktis ir kur kas kuklesnius modelius, kurie neatrodo tokie atviri ir kurie jau tinka paprasčiausiam išėjimui į lauką. Tokiu atveju geriausia yra rinktis maikutes, kurios turi bent jau trumpas rankoves. Taip pat tokias, kurios neturi labai didelės iškirptės.

Odinės kelnės + striukė

Vėsesnėmis dienomis reikia prie odinių kelnių pasirinkti ir labiausiai tinkamas striukes, kurios Jums padės atrodyti puikiai. Siūlome nesirinkti odinukių, kadangi tokiu atveju derinys bus per masyvus, taip pat dažniausiai primenantis baikerius. Šios subkultūros žmonėms tikrai gražiai atrodo tokie deriniai, tačiau paprasčiausiam pasivaikščiojimui gatve tai gali būti kiek per daug.

Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra striukytės, kurios gaminamos iš visiškai kitokių medžiagų. Šiuo atveju labai puikiai tinka medvilninės, taip pat, pūkinės ir kitokio stiliaus, kurios suteikia galimybę Jums ne tik labai puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir išties gerai jaustis. Kadangi šiuo metu lauko drabužių pasiūla labai plati, jie skirti ne tik šildyti, tačiau ir skoningai atrodyti, natūralu, kad moterys ieško visapusiškos striukės.

Žinoma, lauko rūbai turi derėti ne tik prie odinių kelnių, skoningai turi atrodyti ir prie kitų drabužių. Atrasti tokį universalų variantą tikrai pavyks, tik reikia tam skirti šiek tiek laiko.