Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Stilingi megztiniai visiems metų laikams

Stilingi megztiniai visiems metų laikams

Megztinis – vienas universaliausių drabužių, kuris tinka visais metų laikais, prie bet kokios kitos aprangos, galiausiai, prie bet kokios figūros, tad kiekviena moteris savo spintoje turėtų turėti bent kelis variantus, kad pavyktų atrodyti puikiai ir džiaugtis skoningu megztiniu, kuris jus papuoš. Žinoma, kuo daugiau megztinių siūlo prekybos vietos – tuo sunkiau apsispręsti, kurie labiausiai tinka Jums. Kiekvienu atveju verta apgalvoti kuo daugiau niuansų, kurie galiausiai padeda rasti Jums labiausiai tinkantį megztuką.

Stilingi megztiniai turėtų būti pasirenkami įvertinus šiuos niuansus:

• Koks yra megztuko modelis? Šiuo metu siūlomi ilgi megztiniai arba trumpi megztiniai, vienspalviai arba megztiniai su užrašais, labai pamėgti oversize tipo megztiniai, žinoma, žiemos metu būtini Kalėdiniai megztiniai, kurie padės geriausiai perteikti šventinę dvasią.

• Žinoma, ieškodami tinkamiausios aprangos taip pat daugiau dėmesio turite skirti ir dydžiui. O jų labai daug ir jie labai įvairūs nuo XS iki XXXL ir dar daugiau. Svarbiausia, kad dažna moteris perka kur kas jai per didelius megztinius, kadangi iš megztuko siekia kritimo įspūdžio. Štai M dydį nešiojanti moterys susiradusi XXL megztuką su juo atrodys labai žavingai. Taip pat deriniui rekomenduojamos timpos, kurios galiausiai sukurs 8 dešimtmečio madą. Kiekviena dama su oversize tipo megztuku atrodo labai jaukiai. Tačiau reikia nepamiršti, kad ir taip didelį dydį nešiojančioms moterims tai nėra geras pasirinkimas, kadangi tuomet jos vizualiai atrodys dar didesnės.

• Taip pat renkantis megztuką reikia įvertinti ir stiliaus niuansus. Čia jau reikia apgalvoti savo poreikius ir net savo asmenybę, kadangi rinkoje galima rasti labai daug ir labai įvairių megztukų, tad kiekviena gali rasti geriausiai jos poreikius atitinkantį variantą. Siūlome megztukus skirstyti pagal tai, ar jie labiau primena klasikinį stilių ar modernų, ar jie labiausiai tinka ryškioms asmenybėms, ar tai geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai esate intravertė ir norite per daug į save neatkreipti dėmesio. Rinkitės įvertindami ne tik savo išvaizdą, tačiau tuo pačiu ir vidinius poreikius.

• Kai kurie labai daug dėmesio skiria gamintojui, kadangi jiems labai svarbu, kad nešioja konkretaus prekinio vardo gaminį. Tačiau tai neturėtų būti esminis niuansas, kadangi dažnas už megztinius moka brangiai tik todėl, kad jie turi prekinį vardą, kuris daug investavęs į reklamą, o ne pačio gaminio kokybę.

• Grįžtant prie išvaizdos siūlome nepamiršti, kad naudinga megztinius derinti ne tik prie Jūsų figūros tipo, tačiau tuo pačiu ir prie kitų išvados niuansų. Pavyzdžiui, plaukų arba odos spalvos, o jeigu esate labai stilinga – tokiu atveju galima derinti net ir prie akių. Juk blondinėms taip gražiai atrodo juodi bei rožiniai megztukai, o tamsiaplaukės turėtų rinktis baltus. Kurkite kontrastą per savo stilių.

• Megztukai internetu perkami įvertinus ir kainos galimybes. Pasinaudokite galimybėmis sutaupykite ir palaukite akcijos, kol megztukai kainuos kur kas pigiau.

• Megztiniai gali skirtis ir medžiaga iš kokios jie yra pagaminti. Tikrai ne visi vilnoniai, tikrai galima rasti net ir natūralaus pluošto. Viskas priklauso nuo to – kokiam metų laikui megztukas Jums yra reikalingas. O kad konkrečiam metų laikui rastas megztinis Jums puikiai tiktų – žemiau aptarsime derinimo ir pasirinkimo niuansus, kurie dažniausiai supaprastina paieškas.

Megztiniai pavasariui – kai ilgimasi saulės ir ryškių spalvų

Ilgi megztiniai pavasariui šiuo metu laiku yra geriausias pasirinkimas, kadangi daugelis merginų labai apsidžiaugusios geresniu oru skubiai meta labai storus drabužius ir vėliau skundžiasi slogomis bei įvairiais uždegimais. Pavasaris išties labai permainingas metų laikas ir nors atrodo, kad lauke kaitriai šviečia saulė, tačiau oras dažniausiai dar ne toks geras, kad būtų galima labai išsiplikinti. Juolab, sėdėjimas ant šaltos žemės yra dar viena didelė problema. Tokiu atveju geriausia rinktis ilgus megztukus. Bet jau pirmus du pavasario mėnesius. Vėliau oras tampa kiek geresnis ir atsiranda platesnis megztukų pasirinkimas, skoningai atrodo ryškūs ir traukiantis akis. Bene pats universaliausias pavasario derinys: kedai, džinsai, ilgas megztukas ir plona strukytė. Taip visada pavyks atrodyti stilingai ir tuo pačiu puikiai jaustis, išvengti nemalonių peršalimo ligų, kurias labai dažnai „dovanoja“ netinkama pavasario apranga.

Pavasariui labiausiai tinka:

• Ilgi megztiniai.

• Ryškesni megztiniai.

• Storesni megztiniai.

• Megztiniai su kapišonu bei kišenėmis.

Stilingi megztiniai vasarai – drąsioms asmenybėms

Net ir kai už lango labai kaitrus oras – megztiniai vistiek išlieka populiariu pasirinkimu. Ir tikrai ne tik labai ploni, kadangi lietuviškos vasaros ne visada dovanoja labai gerą orą. Taigi, tiek plonesni, tiek storesni megztukai vasaros metu yra būtini, tačiau bene išskirtinis jų bruožas yra tai, kad jie – ryškūs, kalbantys ir labai gražūs. Skoningai atrodo megztinai su užrašais, kadangi jie tarsi patys už save kalba, garsiai išreiškia nešiotojo mintis, jo gyvenimo būdą. Siūlome rinktis megztinius nepriklausomai nuo ilgio bei sudėties, nuo aptempimo bei papuošimų, tačiau tokius, kurie yra ryškūs ir drąsūs. Juk vasara yra tas metas, kai galime save parodyti.

Vasarai labiausiai tinka:

• Ryškūs megztiniai.

• Megztiniai su užrašais.

• Trumpi megztiniai.

• Ilgi megztiniai.

Už lango krenta lapai. Ieškome geriausio megztinio rudeniui

Rudens metu dažniausiai megztiniai tampa vėl vienu labiausiai nešiojamu drabužiu, kurie skoningai atrodo ir prie džinsų, ir prie timpų, žinoma, prie sijono bei kitų kitų drabužių. Tiesa, kadangi pirmoji rudens pusė yra gana šilta, dažnai vietoj megztinio pasirenkami labai stilingi kardinganai, kurie padeda sukurti ypač stilingos moters įvaizdį. Labai dažnai dizaineriai tikina, kad būtent ruduo dažniausiai pavadinamas pačiu stilingiausiu metų laiku, kadangi gana šiltas, tačiau ne karštas oras suteikia galimybę atrodyti skoningai kiekvieną dieną. O derinyje kardinganai atrodo ypač puikiai, juolab, su jais būna labai malonu, jie jus šildo, jie puikiai dera prie skirtingos aprangos, galiausiai, spalvinis jų pasirinkimas toks platus, kad kiekvienas ras tai, kas geriausiai dera ne tik prie jo išvaizdos, tačiau tuo pačiu ir asmenybės.

Rudeniui labiausiai tinka:

• Skoningi kardinganai.

• Ilgi megztiniai.

•Tamsesnių spalvų megztiniai.

Šaltis, snaigės ir Kalėdos. Kaip rengtis?

Kalbant apie žiemos megztinius bene daugiausia reikia akcentuoti Kalėdinius megztinius, kadangi niekas negali įsivaizduoti žiemos metų laiko be šios nuostabios šventės paminėjimo. Natūralu, kad Kalėdomis kvepiantys megztiniai tampa ypač populiariu pasirinkimu, kadangi jie sukuria jaukią dvasią ir paskatina žmones prisiminti, kokia nuostabi šventė artėja. Žinoma, žiemos metu populiarūs ir ilgi, šilti megztiniai, kurie taip pat net tik gražiai atrodo, tačiau svarbiausia – apsaugo.

Žiemos metu labiausiai tinka:

• Ilgi megztiniai.

• Šilti megztiniai.

• Kalėdiniai megztiniai.

• Mėlyni ir balti megztiniai.

• Natūralaus pluošto megztiniai.

BestDress siūlomas megztukų pasirinkimas labai platus. Sunku atsakyti, kurie yra gražiausi ir kurie labiausiai tinka Jums. Svarbiausia įvertinti, apgalvoti, nuspręsti ir teisingai pasirinkti. Juk kai pasiūla tokia plati – kiekvienas ieškantis ras tai, kas jam labiausiai tinka.