Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Moteriškų megztinių spalvos: kaip derinti su kitais rūbais?

Moteriškų megztinių spalvos: kaip derinti su kitais rūbais?

Vienas universaliausių ir kiekvieną dieną mūsų nešiojamas drabužis yra megztiniai, kurie mėgstami ne tik žiemomis, tačiau ir vasaros metu. Juk šiuo metu megztinių pasirinkimas yra toks platus, modeliai tokie skirtingi, kad kiekviena moteris gali rasti jai labiausiai tinkamą.

Suprantama, kad renkantis drabužius svarbus yra dydis, taip pat, audinys, kitos detalės. Tačiau, visgi, daugiausia dėmesio yra skiriama išvaizdai. Net ne modeliui, tačiau spalviniams niuansams, kurie padeda paryškinti savo kūno linijas, atrodyti puikiai, galiausiai, pataikyti į etiketą, kai megztinis dėvimas ne namuose, tačiau oficialaus vakarėlio metu.

Aptarsime svarbiausius spalvinius niuansus, kurie padės Jums megztinius derinti prie kitų drabužių ir visada atrodyti puikiai. Juk net ir su minimalia apranga galima atrodyti labai įspūdingai, tik reikia mokėti save tinkamai parodyti.

Juodas megztinis - klasika

Juodas megztinis, kaip ir kiti juodi drabužiai yra laikomi klasika, kuri niekada neišeina iš mados. Pasirinkę tokį visada galite būti tikra, kad turėsite ką apsirengti. Žinoma, juodi drabužiai yra labai tamsūs, tad jeigu jau nusprendėte, kad šiandien Jūsų palydovas bus juodas megztinis – tokiu atveju siūlome rinktis šviesesnių spalvų apačios drabužius. Tam puikiai tiks mėlyni džinsai, taip pat, baltos spalvos kelnės, kurios reikalauja atidumo, tačiau su kuriomis tikrai pavyks atrodyti nuostabiai.

Nepamirškite, kad juodi megztiniai gali atrodyti unikaliau tokiu atveju, kai jie bus dėvimi su gipiūriniais raštais. Taip pat jie gali būti blizgūs. Tokie dažniausiai atrodo šventiškiau, labai gražiai puošia, tad dėvimi ne tik dienos metu kai einama iki prekybos centrų, tačiau ir vakarėlių metu. Tokiu atveju reikia tik atidžiau priderinti apatinę aprangos dalį. Galima rinktis šviesesnes kelnes, taip pat, ilgus sijonus, kurie gražiai atrodo greta užkritusių juodų megztukų.

Žalias megztinis – tikrai ne visoms

Jeigu juodas megztinis dažniausiai tinka visoms moterims nepriklausomai nuo to, kokia yra jų plaukų spalva, kokia odos spalva, tai žali tinka tikrai ne visoms. Pirmiausia nepamirškite, kad ieškodama labiausiai tinkamo drabužio turite įvertinti, kad jis derėtų ne tik prie kitų rūbų, kurie bus dėvimi tuo metu, tačiau būtent prie Jūsų aprangos.

Žali megztukai dažniausiai tinka šviesesnio gymio moterims. Tiek odos, tiek plaukų spalva, kadangi tokiu atveju pavyksta paryškinti bruožus. Blogai, kai labai šviesaus gymio moterys renkasi ypač tamsius drabužius, kadangi jie dažniausiai paslepia jų grožį, veido bruožus. Daugelis galvoja, kad tamsūs rūbai juos paryškina. Tikrai ne, tai daro būtent šviesūs.

Taigi, tamsesnės spalvos megztukai labiausiai tinka ir tamsesnio gymio moterims, tačiau šviesūs – tik šviesioms. Žalios spalvos megztiniai labai gražiai gali atrodyti greta juodų kelnių, kadangi tokiu atveju reikia palaikyti balansą. Žinoma, nerinkite tokių spalvų, kurios tarpusavyje gali labai „kirstis“. Dažniausiai žali megztiniai neskoningai atrodo greta mėlynų džinsų, taip pat venkite ir baltos spalvos kelnių, kurios, nors ir atrodo su žaliais rūbais neblogai, tačiau paletėje tikrai nedera, tad galiausiai pasirinkus papildomus akcentus derinys nebus labai skoningas.

Geltonas megztinis – drąsioms asmenybėms

Geltoni megztiniai taip pat nėra labai dažnas pirkinys, kadangi jie yra labai ryškūs ir traukia akis. Žinoma, tie patys geltoni megztukai gali būti gana skirtingi, tad tikrai nebūtina rinktis tokių, kurie ryškūs tarsi saulė. Galima rinktis ir neutralesnius. Tačiau ir tokiu atveju jie tinka ne visoms moterims.

Gražiausiai geltonos spalvos megztukai tinka moterims, kurios yra tamsesnio gymio. Taip pat labai gražiai atrodo toms, kurių plaukai yra rudi arba juodi. Paprasčiausiai geltona spalva labai gražiai viską paryškina. Siūlome greta geltonos nesirinkti labai tamsių spalvų, kadangi dažniausiai vizualiai kontrastas būna per didelis.

Puikiai tiks mėlyni džinsai, taip pat galima išbandyti ir žalios spalvos drabužius, kurie dažniausiai tarpusavyje labai gražiai dera. Visgi, nerinkite labai ryškių tonų, kaip kad raudona arba žydra. Tokiu atveju derinys bus per daug ryškus, galbūt net neskoningas.

Geltoni megztiniai gali suteikti Jums galimybę nuostabiai atrodyti net ir labai niūriomis dienomis. Siūlome tokius dėvėti ne tik vasaromis, tačiau ir žiemomis. Tokiu atveju net ir niūriausią dieną pavyks atrodyti puikiai.

Baltas megztukas – tinka visada ir puošia

Taip pat dėmesio verti ir balti megztukai, kurie labai dažnai vadinami labiausiai puošiančiais drabužiais. Jeigu Jūsų diena yra niūri, nėra nuotaikos, tokiu atveju siūlome iš spintos traukti baltus, drabužius, kurie suteiks Jums galimybę atrodyti puikiai. Balta spalva tinka visoms moterims, ji taip pat puikiai dera prie bet kokių kitų drabužių, tad puoškitės balta spalva ir spindėkite kiekvieną dieną.

Balti megztiniai labai gražiai atrodo ir prie juodų džinsiukų, taip pat ir prie mėlynų. Jie gražiai dera prie žalio sijono, puikiai tinka ir prie raudonų šortų. Akivaizdu, kad ši spalva yra labai universali, tad savo spintoje verta turėti bent jau kelių skirtingų stilių baltus megztukus, kurie jums padės atrodyti puikiai.

Raudonas megztinis – aistringa klasika

Taip pat vertas mūsų aptarimo ir raudonas megztinis, kuris kaip ir geltonas dažniausiai rekomenduojamas ryškioms asmenybėms, kurios nebijo pasirodyti. Vėlgi, nereikia galvoti tik apie labai ryškius megztukus, kurie būtinai turi labai atvirą kaklą, pečius, kurie galbūt atrodo kiek erotiškai ir įprastą dieną nėra geras pasirinkimas. Šiuo metu prekybos vietose megztinių pasirinkimas labai paltus, tad tas pats raudonas gali būti uždaras ir gana blyškių spalvų.

Puikiai atrodo raudonas megztinis, kuris yra derinamas prie juodų kelnių. Taip pat tiks ir juodas sijonas arba šortai. Kadangi raudona spalva yra labai drąsi, suprantama, kad reikia atsargiau rinktis kitas spalvines gamas, kurios derinamos, kadangi galiausiai gali būti bendras stilius per ryškus, o skoningai rengiantis saikingumas yra labai svarbus.

Mėlynas megztukas – ypač švelnus

Dar vienas universalus pasirinkimas, kuris tinka visoms moterims ir tuo pačiu prie labai skirtingų spalvų drabužių – mėlyni megztiniai, kurie taip patys spintoje turėtų būti ne vieno tipo. Įsigykite bent jau kelių skirtingų modelių: nuo uždaresnių iki atvirų – ir keiskite drabužius pagal savo poreikius.

Mėlyni megztiniai tinka su juoda spalva, taip pat su balta, jie dažniausiai gražiai atrodo su rausva. Tačiau siūlome vengti labai ryškių spalvų, pavyzdžiui, raudonos. Tokiu atveju nei Jūsų mėlynas megztinis, nei raudonos spalvos, pavyzdžiui, kelnės – neatrodys skoningai.

Labai gražiai atrodo blizgūs mėlyni megztiniai, kurie derinami greta juodų kelnių. Toks derinys atrodo gana solidžiai, tad puikiai tinka ne tik kiekvienai dienai, tačiau ir prabangiausių vakarėlių metu, kai norisi atrodyti išskirtinai ir tuo pačiu išsiskirti iš minios.

Net ir pačio paprasčiausio modelio megztinis gali Jums suteikti galimybę visada turėti ką apsirengti. Svarbiausia pasirinkti tokio tipo, kuri Jums ne tik puikiai tinka prie išvaizdos, tačiau ir su kuriuo pavyksta gerai jaustis, maloniai judėti, galiausiai, kuris dera prie kitų Jūsų spintoje esančių rūbų.