Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Madingi batai 2020 metų rudenį / žiemą

Madingi batai 2020 metų rudenį / žiemą

Vėsiuoju metų laiku tinkamos avalynės pasirinkimas yra rimtas darbas. Juk ji padeda ne tik puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir džiaugtis šiluma, kurios ne tik vėsiomis, tačiau taip pat ir drėgnomis rudens bei žiemos dienomis labai reikia. Natūralu, kad greta šilumos bei kitų batų funkcijų daugeliui žmonių taip pat norisi dėvėti batus, kurie padeda puikiai atrodyti. Kai kuriems žmonėms reikia ir ortopedinių sprendimų. Tokiu atveju rekomenduojame apsvarstyti ortopedinių vidpadžių naudojimą. O kokia avalynė turėtų būti dėvima 2020-ųjų metų rudens bei žiemos sezonais – aptarsime žemiau.

Juodi batai – amžina klasika

Savo spintoje visada turėsite turėti juodus batus, kurie leis turėti ką apsiauti bet kokiu oru. Ir jokio skirtumo koks sezonas, tačiau juoda avalynė yra būtina. Žinoma, tie patys juodi batai gali būti labai įvairūs. Šiais metais, kaip ir praeitais – vis daugiau dėmesio skiriama pakulnei, ypač platforminei. Paprasčiausiai tokie batai vadinami ne tik stilingais, tačiau ir patogiais, džiugina ir tuo, jog suteikia kur kas daugiau ūgio. Žinoma, jie reikalingi ne visoms, tad aukštoms merginoms dažniausiai siūlome rinktis tokius batus, kurie yra su žemesne pakulne, tačiau jų akcentas – kniedės arba raišteliai.

Apskritai šiais metais vis daugiau dėmesio skiriama kniedėms, kurios traukia akis. Tačiau jeigu iki šiol buvo dažniausiai pasirenkamos sidabrinės spalvos, kurios laikomos klasika, tai šiuo metu perkamos net ir su labai ryškiomis, kurios dažniausiai tinka ypač drąsioms moterims. Visgi, įvertinus tai, kad kniedės dažniausiai komponuojamos prie juodos spalvos avalynės – jos neatrodo per daug iššaukiančios ar juolab, traukiančios dėmesį. O kad visumoje turi derėti ir apranga, tai gana akivaizdu.

Avalynė virš kelių

Rudens metu taip pat siūlome rinktis batus, kurie yra virš kelių. Tik juos renkantis ir tuo pačiu derinant prie aprangos labai svarbu išlaikyti saiką, kad bendras vaizdas nebūtų per daug traukiantis akis ar net vulgarus. Skoningai atrodo batai virš kelių, kurie yra suvarstomi, tačiau prie tokių geriausia yra nesirinkti sijono arba labai trumpų šortų. Puiki alternatyva yra kelnės, džinsai, gerai derės ir ilgi sijonai iki kelių. Tokiu atveju tereikia derinti spalvas, kad rezultatas būtų tikrai skoningas. Vėlgi, batai virš kelių puikiai atrodo juodos spalvos. Tam tikra prasme jie atrodo neutraliai, tačiau savo modeliu traukia akis.

Spalvingi aukštakulniai

Šis ruduo ir ši žiema yra laikas, kada galima dėvėti ir puikiai atrodyti su stilingais, ryškiais aukštakulniais, kurie yra margi. Taip, tai gana drąsus pasirinkimas, tačiau tikrai geras ir gali įsikomponuoti erdvėje. Šiuo atveju svarbiausia ne patys batai, tačiau kaip jie bus derinami su kitais aprangos akcentais. Dažniausiai tokie batai yra gaminami iš odos imitacijos gabalėlių, kurie tarpusavyje – sukomponuoti, surišti. Puikiai tinka kiekvienai dienai, tik reikia skirti dėmesio batams. Tam, kad jie ne tik puikiai atrodytų, tačiau ir ilgai tarnautų. Dažniausiai spalvotų batų priežiūra yra kiek sudėtingesnė, tačiau tikrai įveikiama. Tik priemones reikia rinktis ne pagal spalvas, tačiau pagal audinį, iš kurio avalynė yra pagaminta.

Ryškiai raudoni batai

Šį rudenį pagaliau atėjo laikas, kada galima rinktis ryškiai raudonus batus ir tuo pačiu galite būti rami, kad su jais visada pavyks atrodyti puikiai. Jie, kaip ir spalvoti batai, žinoma, traukia akis, tačiau tai ir yra svarbiausias jų akcentas. Ypač gerai atrodo raudoni batai su pakulne, kurie dažniausiai tinkamai labai drąsioms moterims. Kadangi raudoni batai jau patys iš savęs yra labai drąsūs ir tuo pačiu traukiantys dėmesį - siūlome juos rinktis be jokių papildomų akcentų, kniedžių bei kitų smulkmenų. Geriausia – kai jie yra vientisi. Tačiau visumoje – atrodys puikiai iki mažiausių smulkmenų. Tik renkantis tokius batus reikia nepamiršti, kad jiems reikia ir daugiau priežiūros, kadangi odiniai batai apskritai kur kas greičiau dėvisi, o jeigu jie yra raudonos spalvos – per daug dėmesio juos prižiūrint paprasčiausiai nebus.

Zomšiniai batai

Nors zomšiniai batai dažniausiai vadinami geriausiu pasirinkimu rudens metu, tačiau vis dažniau perkami ir žiemai. Kadangi mūsų žiemos yra vis sausesnės, tai tuo pačiu yra ir labai praktiškas, dėmesio vertas pasirinkimas. Vėlgi, papildomai norime akcentuoti priežiūrą, kuri tikrai nėra sudėtinga, tačiau būtina. Pirkite specialius purškalus, kurie naudojami impregnavimui. Tokiu atveju zomšiniai batai ne tik labai puikiai atrodys, tačiau taip pat ir tiks prie pasirinktos aprangos. Šį sezoną labiausiai giriami rudos spalvos zomšiniai batai, tačiau galima rinkoje pamatyti ir neįprastų, drąsių spalvų. Žinoma, jų derinimui dažniausiai reikia daugiau kūrybos, tačiau pasirinkus neutralesnę aprangą – viskas bus kur kas paprasčiau nei galėjote pagalvoti.

Batai su raišteliais

Tiek žiemos, tiek rudens metu patogesnis pasirinkimas gali atrodyti batai su užtrauktuku, kadangi jų apsiavimas – paprastesnis ir patogesnis. Sutinkame, tačiau tai nereiškia, kad negalima dėvėti avalynės su raišteliais, kadangi ji dažniausiai būna imitacinė. Taigi, padeda batams puikiai atrodyti, tačiau nereikia jų rišti kiekvieną kartą, kai tik avite.

Batai su raišteliais gali būti labai įvairūs, kadangi patys raišteliai – svarbiausias akcentas. Skoningai atrodo tiek klasikiniai juodi, kurie, kaip jau minėjome, yra šio sezono topas ir tuo pačiu gali būti rudi, pavyzdžiui, zomšiniai, kurie prie sijono atrodys labai žaismingai bei unikaliai. Renkantis batus su raišteliais taip pat įvertinkite kokia yra jų rišimo technologija. Galima varstyti gana paprastai arba galima pačiai internete peržiūri video, kuriose mokoma kaip unikaliai suvarstyti raištelius. Jeigu tie, kurie yra įsigytuose batuose per trumpi unikaliam varstymui – tokiu atveju siūlome juos pakeisti kitais. O jie gali būti ne tik ilgesni, tačiau ir ryškesni. Juk juodi batai su ryškiai raudonais raišteliai atrodo tikrai puikiai.

Batai su pakulne

Galiausiai, šį sezoną yra siūlomi batai su pakulne, kurie, kaip jau minėjome, ne tik puikiai atrodo, tačiau yra gebūs sušildyti kojas. Šiuo metu tokios avalynės pasiūla rinkoje yra labai plati, tad kiekviena gali rasti jai labiausiai tinkamus. Nuo kulniuko iki platforminių batų, tad rinkitės tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Šiuo atveju svarbiausias akcentas yra pakulnė, tad kokia ji – kiekvienos moters pasirinkimas.

Renkantis batus siūlome daugiau dėmesio skirti ne tik kulniuko aukščiui, tačiau ir formai, ji lemia ne tik patogumą, tačiau taip pat ir stilių. Galite rasti tiek plonus, tiek storesnius, tačiau atsiminkite, kad rudens bei žiemos metu oras dažniausiai nėra Jūsų pusėje, tad su labai plonais bus sunkiau judėti. Ypač tokiu atveju, kai esate nepratusi. Tokiu atveju geriausia yra rinktis avalynę, kurios kulniukas yra platus, kadangi su ja vaikščioti bus kur kas paprasčiau ir tuo pačiu koja bei pati laikysena atrodys labai grakščiai.

Reikia tiek mažai, kad Jūsų stilius būtų išbaigtas iki mažiausių smulkmenų. Tam rekomenduojama gera avalynė su kuria kiekviena diena – patogi, kokybiška, stilinga.

Moteriški batai su Bestdress.lt - geriausias kainos ir kokybės santykis.