Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kokios suknelės madingos 2020?

Kokios suknelės madingos 2020?

Kiekvienais metais dizaineriai pateikia patį ilgiausią sąrašą rekomenduotinų stiliaus detalių, kurios gali padėti kiekvienai merginai susikurti savitą stilių, kuris leis atrodyti puikiai. Kadangi suknelės dažniausiai pavadinamos pačiu moteriškiausiu drabužiu, būtent jas ir aptarsime. Šįkart – kokios mados karaliaus 2020-iais metais.

Sakoma, kad mados sukasi ratu, tad senų suknelių neverta mesti, kadangi galiausiai vistiek teks vėl prie jų grįžti. Tam tikra prasme šis posakis yra visiškai teisingas, kadangi tikrai kartais vėl grįžtama prie labai panašių drabužių, kurie karaliavo bent prieš dešimtį metų. Tiesa, atsinaujinę drabužiai dažniausiai turi tam tikrus pakitimus, tam tikras smulkmenas, kurios galiausiai ir įprasmina tam tikrų metų aprangą, leidžiančią puikiai atrodyti ir tuo pačiu nuostabiai jaustis.

Jūsų žiniai – stiliaus detalės ir suknelių aprašymai, kurie padės puikiai atrodyti, nuostabiai jaustis ir tuo pačiu kiekvieną kartą einant gatve jaustis taip, tarsi einate podiumu.

Ryškios žiemos spalvos

Pasitikime naujuosius metus ryškios, kadangi ir ateinančią žiemą galėsite atrodyti išskirtinai. Tiesa, šiuo atveju ryškumas taip pat gali būti saikingas. Svarbiausia atsiminti, kad žiemos metu neturėtų karaliauti tik juodos ir pilkos suknutės, kadangi jos dažniausiai pasiglemžia visą stiliaus eleganciją ir tokiu atveju tenka taikytis prie tamsos. O juk dažniausiai tamsūs drabužiai sukelia ir negatyvias emocijas. Norint jų išvengti rekomenduotinos ryškios suknelė, kurios pabrėš Jūsų kūno linijas ir padės puikiai atrodyti.

Jeigu norite, kad suknelės žiemai puikiai atitiktų 2020-ųjų taisykles – įvertinkite kelis esminius aspektus, kuriuos išskiria garsiausi pasaulio dizaineriai.

• Atvira nugara tikrai yra ne tik vasaros drabužis. Tokios suknutės padės labai puikiai atrodyti ir tuo pačiu skleisti eleganciją. Galbūt darbo vietoje tai nėra geras pasirinkimas, tačiau vakarėlyje – būtinas. Net ir tokiu atveju, kai už lango didelė pūga.

• Atviros dekolte suknutės dažniausiai pasižymi išskirtiniu bei drąsumu. Toli gražu ne kiekviena išdrįsta tokias dėvėti. O tikrai verta, kadangi žiemos metu reikia nebijoti parodyti kuo daugiau savo kūno. Ir jeigu Jūsų krūtinė nėra labai didelė – tai yra puikus pasirinkimas.

• 2020-ais metais akcentuojama, kad ilgos tradicinės žieminės suknelės turėtų būti pakeičiamos trumpomis. Žinoma, visada yra saikas, tačiau šiek tiek virš kelių – puikus pasirinkimas

Apskritai kuo daugiau dėmesio bus skiriama moteriškoms linijoms, tad reikia nebijoti rinktis kiek drąsesnių formų ir tuo pačiu drąsesnių spalvų modelius. Svarbiausia atsiminti, kad žiemos metu rengtis išskirtinai ir traukiančiai akį – būtina. Tik tokiu atveju pakelsite sau nuotaiką tamsomis dienomis!

Pavasarį renkamės paprastumą

Po žiemos, kuri neatsiejama nuo spalvų bei modelių magijos, dizaineriai rekomenduoja rinktis paprastumą. Jeigu žiemos metu visus viliojame savo grakščiomis kūno linijomis, tai pavasarį reikėtų ieškoti paprastumo, kuris dvelks elegancija ir moteriškumu. Tačiau tokios suknelės yra ilgesnės, o medžiaga – lengvai krentanti. Žinoma, pats pavasaris gali būti skeliamas į dvi dalis, kadangi pirmoji pusė vėsi, todėl reikia ir šiltesnės suknutės, kai tuo tarpu antroji – karšta, tad beveik pasirenkamos vasarinės suknelės. Bet kuriuo atveju karaliaus paprastumas ir galbūt tas mergaitiškumas, kurio kartais pasiilgstame savyje.

Taip pat labai rekomenduojami pasteliniai atspalviai. Puikiai derės ir švelniai pilka, kuri labai skoningai atrodo greta kitų, ryškesnių spalvų. Tokiu atveju ryškesnės spalvos yra užgesinamos. Jeigu jau pasirinksite kuo blankesnę spalvą – tokiu atveju galima sau leisti susirasti kiek ryškesnius aksesuarus. Tiesa, vėlgi saikas. Svarbiausia nesirinkti brangiojo metalo gaminių. Geriausiai tiks taip pat žaismingi aksesuarai, kurie dvelkia pavasariu ir paprastumu, ant suknelių labai skoningai atrodys užmestos skaros, kurios dvelks vėjyje. Būtent šis paprastumas šiuo atveju yra geriausias pasirinkimas, tad rinkitės saiką ir mergaitiškumą nepriklausomai nuo savo amžiaus.

Vasaros šėlsmas spalvomis

Iš pavasario, kuomet karaliavo paprastumas ir mergaitiškumas, vasarą vėl rinksitės ryškias spalvas, kurios garsiai sako: „Labas, vasara“. BestDress suknelių pasirinkimas labai platus ir jeigu norite vasaros metu atrodyti labai puikiai – tokiu atveju siūlome susipažinti su mūsų pasiūla ir rinktis kokybę, kuri ne tik atrodo stilingai, tačiau tuo pačiu ir labai ilgai tarnauja.

2020-ųjų vasara bus labai įvairi ir patys dizaineriai tikina, kad šiuo atveju bus sunku išskirti tam tikras taisykles. Paprasčiausiai, čia svarbiausia patogumas ir kad kiekviena moteris rinktųsi tokią aprangą, kokia jai labiausiai tinka. Kol vienu atveju moterys renkasi labai aptemptas ir ilgas sukneles, kurios paryškina figūrą, tuo tarpu kitos renkasi trumpesnes, tačiau tokias, kurios labai lengvai krenta. Svarbiausia susirasti tokį modelį, koks jums labiausiai tinka ir su kokiu pavyktų geriausiai jaustis. O kai pasirinkimas toks platus – sistemingos paieškos gali garantuoti ir našius rezultatus. Tačiau nepriklausomai nuo modelio reikia rinktis itin ryškias spalvas, kurios traukia akis. Tokiu atveju tikrai pavyks pataikyti į taktą ir atrodyti puikiai. Greta ryškių suknelių taip pat labai skoningai derės ir ryškus aksesuarai, kurie gali būti svarbiausi akcentai traukiantys akis. Rinkitės tiek brangiojo metalo, tiek medinius arba plastinius aksesuarus, kurie savo spalvomis gali būti tokie patys, kaip ir vasarinės suknelės. Ateinančią vasarą saikas bus antroje vietoje, kadangi per daug paprasčiausiai nebūna!

Rudenį grįžtame prie santūrumo

Galiausiai, po labai aistringos vasaros vėl grįžtama prie santūrumo, kuris padeda moterims atrodyti labai skoningai. Siūlome rinktis tamsesnius rudeninius atspalvius, tačiau tikrai ne visiškai tamsius, kad ir rudens metu pavyktų atrodyti skoningai. Labai rekomenduojamos vienos spalvos suknelės. Taip pat – tamsiai žalios ir mėlynos. Vėl grįžta labai aptemtos, kurių ilgis siekia apie kelius. Tai universalus modelis, kuris puikiai tinka skirtingos figūros moterims, tad rekomenduojame jį rinktis tokiu atveju, kai norite pabrėžti savo moteriškas linijas ir tuo pačiu eleganciją. Kai už lango ruduo ir visi lapai nusidažo – atrodyti tokiame fone puikiai gali kiekviena. Svarbiausia rintis tokias sukneles, kurios ne tik atrodyti puikiai, tačiau kad ir su jomis pavyktų jaustis labai nuostabiai ir tuo pačiu kuo labiau pasitikėti savimi.

Skoningos suknelės 2020-ais metais keliauja ratu. Vieną sezoną labiausiai tinka ryškesnės, kai tuo tarpu kitais sezonais puikiai tinka ir tamsesnės, kurios labai gerai įkomponuojamos greta niūresnio oro. Svarbiausia, bet kuriuo atveju, kad pasirinktinas drabužis būtų patogus ir kad vilkėdama jį kiekvieną dieną pavyktų jaustis puikiai. Būtent tokius gaminius siūlo BestDress, kurios pasiūla patenkins net ir paties išrankiausio poreikius. O jeigu nepavyks susirasti aprangos 2020-iems metams – siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks tinkamiausias sukneles, visiems metų laikams. Vieno pirkimo metu galite pilnai apsirūpinti apranga, kuri džiugins jus kiaurus metus ir su kuria pavyks atrodyti puikiai. O kadangi mados sukasi ratu – kokybiškos suknytės net ir ilgai gulėjusios spintoje galiausiai vistiek sulauks akimirkos, kada pavyks atgimti antram kartui!