Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kokios proginės suknelės populiariausios šventiniu metu?

Kokios proginės suknelės populiariausios šventiniu metu?

Artėjant gražiausioms metų šventėms daugelis džiaugiasi ne tik lempučių gausa bei dovanų paieškomis, tačiau ir drabužiais, kurie mus papuoš. Žinoma, kol vieniems skoningos vakarinės aprangos pasirinkimas kelia džiugesį, tuo tarpu kitiems – nerimą, kadangi gali būti sunku rasti tokius drabužius, kurie suteiktų galimybę puikiai atrodyti ir tuo pačiu visą vakarą gerai jaustis. Taigi, kokios kalėdinės suknelės yra geriausios ir kokius niuansus reikia įvertinti ieškant Jums labiausiai tinkamos?

Blizgios – vis dar mėgstamiausias pasirinkimas

Vertinant dizainerių, stilistų rekomendacijas prieš šventes vis dar gana daug dėmesio gauna blizgios suknelės, kurios džiugina ne tik patogumu, tačiau ir estetika. Kodėl būtent Kalėdos yra laikas, kai išdrįstama apsirengti kiek drąsesnio modelio ir tuo pačiu akis labiau traukiančius drabužius? Bene todėl, kad pirmiausia tai yra šventinis laikotarpis, kurios metu gana daug skiriama blizgesiui. Lemputės lenkia mus nuo ryto iki vakaro, namuose, gatvėje, tad suprantama, kad žmonės sau leidžia tarsi susilieti su aplinka ir tuo pačiu atrodyti šventiškai.

Taip pat visas kalėdinis laikotarpis, kuris dažniausiai tęsiasi beveik dvi savaites – dažnai vadinamas magiškuoju, kurio metu reikia nebijoti parodyti save, galiausiai, reikia laukti stebuklo, kadangi tie, kurie tikisi – jo sulauks. Būtent tuomet ir pasirenkamos skoningai atrodančios blizgios suknelės, kurios padės Jums šventės metu atrodyti pasakiškai. O kai yra tikimasi sulaukti stebuklo – magiški drabužiai yra būtini.

Žinoma, tos pačios elegantiškos suknelės gali būti labai įvairios. Dažniausiai pasirenkamos juodos, kurios padeda išlaikyti klasikos toną. Tuo tarpu drąsesnės asmenybės renkasi ir drąsesnes sukneles. Ryškių spalvų, kurios yra blizgios ne dėl medžiagos, tačiau specialiai prisiūtų žvynelių, kurie puošia žmogų.

Jeigu per metus nerandate progų pasipuošti blizgia suknute – tai artėjančios šventės yra puikus laikas. Esame tikri, kad patrauksite aplinkinių dėmesį, tačiau svarbiausia, kad pavyks atrodyti skoningai.

Trumpa ar ilga suknelė?

Prabangios suknelės dažniausiai siejamos su ilgumu. Atrodo, kad tam tikrų vakarėlių metu būtinai reikia rinktis ilgesnio modelio, kadangi tik toki atveju pavyks „pataikyti į etiketą“. Ar tai yra tiesa?

Taip, vakarėlių, kuriuose dominuoja prabanga, metu, dažniausiai reikia rinktis ilgesnio modelio sukneles. Žinoma, tai nereiškia, kad reikalingos velkančios žemę, tačiau siekiančios bent jau kelius – būtinos. Estetiškos yra ir trumpos suknelės, tačiau jos turėtų būti dėvimos kitokių vakarėlių metu. Dažniausiai tai nėra labai prabangūs vakarėliai, kurie apimti etiketu, kurio būtina laikytis. Taigi, ieškodama sau labiausiai tinkamos suknelės vakarėliui turite nepamiršti įvertinti egzistuojančias taisykles. Taip pat, savo figūrą. Jeigu Jums netinka ilgos suknelės – tikrai neprivalote tokių dėvėti. Juk galima rasti vidutinio ilgumo, kurios pabrėš Jūsų kūno linijas ir padės atrodyti stilingai.

Juoda – klasika. O kaip rengtis žiemą?

Galvojant apie suknelę šventėms taip pat reikia nepamiršti įvertinti ir spalvines gamas, kurios labai įvairios. Elegantiškoms šventėms dažniausiai pasirenkamos gražios, juodos suknelės, kurios suteiki puošnumo. Žinoma, puošnios yra tikrai ne tik juodos, tačiau ir kitų spalvų suknutės, kurios padės pabrėžti kūno linijas.

Lietuvoje gana įprasta vėsiuoju metų laiku dažniausiai rinktis tamsesnių spalvų drabužius, kurie tarsi su sulieja su aplinka. Lygiai taip pat ir šventėms pasirenkamos juodos suknelės. Ar tai yra gerai? Nei gerai, nei blogai. Paprasčiausiai kiekviena moteris turėtų pasirinkti tokios spalvos drabužį, kuris jai suteikia pasitikėjimo savimi, kuris dera prie jos figūros ir padeda atrodyti puikiai. Tačiau nėra taisyklės, kad tai turi būti būtent juodos savos suknelė. Priešingai. Jeigu norite išsiskirti iš minios – tokiu atveju net ir Kalėdinių vakarėlių metu turėtumėte pasirinkti ryškesnių spalvų suknutes, kurios patrauks aplinkinių dėmesį ir tuo pačiu padės Jums tapti vakaro žvaigžde. Ir svarbiausia, kad su pasirinkta suknele Jums pavyktų gerai jaustis. Tai – puikaus stiliaus garantija.

Paprastumas ar išskirtinumas?

Ne tik spalvos, tačiau ir suknelės modelis gali Jums padėti vakaro metu sužibėti. Paprasčiausiai šiuo metu suknelių modelių pasiūla yra labai plati. Ir nors šventėms dažniausiai pasirenkamos trumpos, juodos suknutės, tačiau tai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Galima rasti ir labai drąsių modelių, kurie atrodo unikaliai ir papuoš moteris. Kalbant apie tokio tipo sukneles dažniausiai daroma viena didelė klaida. Paprasčiausiai moterys renkasi jas, kadangi nori atrodyti unikaliai, traukti visų dėmesį, tačiau pačios jaučiasi nejaukiai, kadangi tokios suknelės dažniausiai arba atviros, arba turi daug neįprastų akcentų ir panašiai. Kuomet žmogus yra susikaustęs – jis niekada neatrodys gražiai, tad rasti suknutę, kuri leistų Jums pasitikėti savimi – būtina.

Ką daryti, kai norisi atrodyti išskirtinai, tačiau baiminamasi, kad labai unikalus modelis neleis jaustis gerai? Geriausia puošti save išskirtiniais aksesuarai, kurie gali būti gana greitai nuimami tokiu atveju, jeigu netinka tai, kas jus puošia. Rinkitės juodas, paprastas sukneles, kurios gražiai aptempia ir suteikia judėjimo laisvę. Tuo tarpu jas galės puošti dideli, masyvūs kaklo papuošalai, diržiukai, kurie ir bus pats svarbiausias aprangos akcentas. Jeigu jie pabos, jausitės kad per daug traukiate žvilgsnius – net ir šventės metu juos galima paprasčiausiai nusiimti.

Tinkamiausios avalynės pasirinkimas

Labai daug rūpesčių dažniausiai kelia ir labiausiai tinkamos avalynės pasirinkimas. Kodėl? Kadangi reikia pasiekti šventės vietą ir dažniausiai aukštakulniai tam netinka. Tuo tarpu vakarėlio metu tai pat gali tekti eiti į lauką žiūrėti fejerverkų, tad nesinori, kad dėl tokių oro pokyčių ir netinkamos avalynės po šventės beliks sirgti. Ką daryti tokiu atveju? Skoningi batelius leisti mažais, juodais, paprastais, tačiau šiltais, žieminiais batukais, kurie gražiai apglus koją, suteiks Jums judėjimo laisvę ir tuo pačiu vakarėlyje pavyks atrodyti puikiai. Šiuo metu tokios avalynės pasiūla išties yra labai plati ir nereikia galvoti, kad visi žieminiai batai būtinai yra labai masyvūs ir nepavyks gražiai atrodyti vakarėlio metu. Žinoma, taip pat daug kad remiasi įvertinus tai – kur tiksliai vyks vakarėlis. Jeigu reikalaujama laikytis tam tikro etiketo – gali tekti net vežtis pakaitinius batus. Su vienais – iki šventės, kad kojos neatšaltų, o su kitais galite būti šventės metu, kad koja atrodytų dailiai.

Apibendrinus akivaizdu, kad geriausia suknelė ir geriausias bendras stilius yra toks, kuris padeda puikiai atrodyti. Juk svarbiausia, kad šiuo metu rinkoje suknelių pasirinkimas yra labai platus. Nuo pačių paprasčiausių iki įmantriausių, galiausiai, puikiai tinkančių skirtingoms figūroms ir tuo pačiu padedančių moterims atrodyti puikiai. Atsiminkite, kad šventinė suknelė neturėtų būti perkama tik vienai šventei. Radus gerą drabužį pavyks su juo minėti ne vieną gražią šventę. Ir tikrai verta. Juk kai galima perkant internetu sutaupyti ir tuo pačiu dėl geros kokybės dėvėti rūbą ne vieną šventę – pasinaudoti tokiu šansu yra būtina.