Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kokios megztos suknelės populiariausios 2020-ųjų žiemą?

Kokios megztos suknelės populiariausios 2020-ųjų žiemą?

Artėjant vėsiajam metų laikui daugelis merginų pradeda domėtis atsinaujinančiomis kolekcijomis, domėtis tendencijomis ir tuo pačiu ieškoti drabužių, kurie padėtų ne tik šiltai jaustis, tačiau taip pat ir puikiai atrodyti. Vienas tokių universalių drabužių žiemos metu yra megztos suknelės, kurios suteikia galimybę puikiaiatrodyti, juolab, labai gerai jaustis, kadangi megztas drabužis maloniai glunda prie odos, puikiai atrodo.

Kiekvienais metais dizaineriai pasiūlo vis daugiau skirtingų suknelių modelių. Taip tikimasi kiekvienam pasiūlyti tokį variantą, koks jam labiausiai tinka, juolab, suteikti galimybę atrodyti stilingai. Ne veltui šiam sezonui siūloma tokia plati pasiūla. Tikimasi, kad kiekviena moteris pagal savo poreikius ras tokią suknelę, kuri jai labiausiai tinka.

Kokios suknelės dominuos 2020-ųjų žiemą?

Kad ir koks svarbus yra stilius, visgi, daugiausia dėmesio yra skiriama patogumui, kadangi šiltos suknelės suteiks Jums galimybę puikiai jaustis, juolab, išvengti šaltojo metų laiko ligų. Taigi, daug dėmesio skiriama funkcionalumui ir tuo pačiu šilumai.

Papildomai kitiems metams dizaineriai išskiria kelias suknelės išvaizdos taisykles, kurios geriausiai reprezentuoja tų metų madas.

● Labai daug dėmesio yra skiriama kokybei, tad pasirenkamos natūralių siūlų suknelės, kurios labai puikiai atrodo. Ieškodama šiltos suknelės pamatysite, kad pasiūla labai plati, tad kiekviena ieško to, kas jai labiausiai tinka. Ir nors daugeliu atveju kaina yra vienas svarbiausių kriterijų, tačiau siūlome nepamiršti, kad įsigijus universalią suknelę ji gali būti dėvima kelis sezonus iš eilės. Tokiu atveju investicija greitai atsiperka. ● Nors žiemos metu daugelis mūsų renkasi tamsesnes spalvas, kadangi kuo mažiau saulės – tuo mažiau ryškūs norime būti ir mes, tačiau siūlome nepamiršti, kad kaip tik niūriomis dienomis puikus pasirinkimas yra ryškesnio stiliaus suknelės. Rinkoje rasite labai daug įvairių. Tačiau jeigu norite būti ne tik stilinga, tačiau ir madinga – rinkitės ryškesnio modelio, svarbiausia, raštuotas arba paveiksliukais puoštas suknutes. Tikrai puikiai atrodysite. Juolab, tokie modeliai dera ne tik jaunoms, tačiau ir vyresnio amžiaus moterims.

● Labai daug diskutuojama apie ilgį ir šiais metais akcentuojama, kad tikrai nereikia bijoti trumpų suknelių. Vėlgi, kaip dažniausiai pasirenkamos tamsesnės, taip pat vis dažniau pasirenkamos ir ilgesnės, kurios galbūt kartais atrodo per daug kukliai. Žiemos metu reikia nebijoti išlaikyti seksualumą. Tačiau svarbiausia tinkamos pėdkelnės, kurios ne tik puošia, tačiau ir saugo. Jos turi būti storesnės, kadangi prie megztos suknutės labai plonos pėdkelnės atrodys neestetiškai.

● Dizainerių rekomenduojamos šiltos suknelės labai dažnai parduodamos komplekte kartu su megztukais bei švarkeliais. Tokiu atveju vieno pirkimo metu tikrai įsigysite stilingą derinį, kuris leis puikiai atrodyti. Svarbiausia, kad pačiai neteks skirti laiko drabužių derinimui, kadangi dizaineriai viską atliko už Jus.

Kokia suknelė man labiausiai tinka?

Tiesa, nors dažniausiai taisyklės, kurios pasakomos kiekvienais metais ir kiekvieną sezoną, yra universalios ir tinka visoms moterims, tačiau renkantis drabužį svarbiausia yra rasti tokius, kuris Jums puikiai tiktų. Tik tokiu atveju pavyks su drabužiu ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis. Taigi, pati svarbiausia taisyklė – šiltos suknelės Jums turi tikti ir turite su jomis gerai jaustis. Net jeigu drabužis neatitinka madų – vistiek verta jį rinktis, kadangi stilius yra svarbiau nei mada.

Tuo tarpu ieškodama Jums labiausiai tinkamos žieminės suknelės turėtumėte įvertinti kelis aspektus, smulkmenas.

● Tinkamas dydis

Pirmiausia suknelės pasirenkamos įvertinus dydžio aspektus. Jos gražiai guls tik tokiu atveju, jeigu suknutė bus tinkamiausio dydžio. Štai daugelis moterų perka per mažas, kadangi tikisi, jog tokiu atveju galbūt numes kiek svorio arba paprasčiausiai suknelėje atrodys mažesnė ir lieknesnė nei yra iš tikro. Tai – neteisingas požiūris į drabužius. Dažniausiai su per mažais drabužiais moterys atrodo juokingai. Štai todėl svarbu rinktis savo dydžio sukneles. Atrodysite gražiau ir jausitės geriau.

● Derinimas prie plaukų bei odos spalvos

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad ieškodama drabužio nepamirštumėte šį suderinti su plaukų bei odos spalva. Tai yra kur kas svarbiau, nei galėjote pagalvoti. Labai šviesios odos savininkės dažniausiai renkasi ryškias sukneles, kadangi galvojama, kad tai jos suteiks daugiau išskirtinumo ir tuo pačiu jos bus labiau pastebimos. Toks požiūris yra klaidingas, kadangi ryškūs drabužiai visiškai panaikina žmogaus bruožus. Štai todėl šviesaus gymio moterys turėtų rinktis ir šviesaus modelio sukneles.

● Kokybiška medžiaga

Dar kartą pasikartosime, kad renkantis šiltas sukneles reikia daugiau dėmesio skirti medžiagai, kadangi tik tokiu atveju pavyks puikiai jaustis. Juolab, ant pačios suknelės labai puikiai matosi, ar ji yra gaminama iš sintetinių pluoštų, ar natūralių. Kadangi žiemos metu labai svarbu, kad suknelė tinkamai apšildytų – svarbu rasti tokį modelį, kuris būtų pritaikytas šiam sezonui. Tokiu atveju geriausiai tinka natūralios vilnos drabužiai, kurie net ir labai vėsiomis dienomis padės išvengti peršalimo.

● Funkcionalumas

Šiuo metu suknelių pasirinkimas yra labai platus, tad siūlome palyginti kuo daugiau variantų, kol rasite tą, kuri labiausiai tinka. Juk suknelės yra labai įvairios. Pavyzdžiui, labai mėgstamos tos, kurios turi kišenes. Ten galima laikyti daugelį daiktų, kurie visada bus po ranka, kai Jums jų reikės. Taip pat puikus pasirinkimas yra suknelės su kapišonais. Nors jie retai kada panaudojami pagal paskirtį, tačiau džiugina tuo, kad suteikia suknelei daugiau estetikos, padeda atrodyti puikiai. Labai dažnai papildomo grožio ir patogumo suknelė suteikia dirželis, kuris juosiamas per liemenį. Tokiu atveju rezultatas dažniausiai labai džiugina, kadangi atrodoma puikiai ir tuo pačiu paryškinamos kūno linijos.

● Gamintojas ir kiti niuansai

Renkantis žiemines sukneles taip pat svarbiu kriterijumi dažnai tampa gamintojas. Kol vienomis moterims svarbiausius, kad suknelė būtų graži, tuo tarpu kitos nori džiaugtis ir ilgaamžiškumu. Štai todėl verta skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę apie konkretaus gamintojo produkciją.

● Suknelės dėvėjimo niuansai

Galiausiai, suknelės gali būti ir yra pasirenkama įvertinus tai, kur jis bus dėvima. Vienu atveju ji gali būti skirta kiekvienai dienai, kai tuo tarpu kitu atveju tai puikus pasirinkimas švenčių metu. Juk žiema tęsiasi ilgai, po suknelė dažniausiai perkama keleriems metams, tad tikrai labai verta įsigyti kelis skirtingus modelius, kurie dažniausiai dėvimi skirtingų progų bei išėjimų metu.

Kadangi šiltos suknelės internetu kainuoja gana mažai - siūlome tai įvertinti ir rinktis nuostabaus stiliaus sukneles, kurios suteiks Jums galimybę ne tik puikiai atrodyti, tačiau svarbiausia – puikiai jaustis. Jeigu nežinote, kokia suknelė Jums labiausiai tinka – kviečiame susisiekti asmeniškai su prekybos vietos vadybininkais, kurių patarimai dažniausiai pagreitina ir sukonkretina paieškas.

Laukime žiemos stilingai!