Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kokie moteriški rūbai madingi 2020?

Kokie moteriški rūbai madingi 2020?

Kiekvieni metai ir kiekvienas sezonas „atneša“ naujus vėjus į madų bei stiliaus pasaulį. Kol vieni renkasi drabužius, kurie jiems arčiausiai širdies ir kuriuos yra patogu nešioti, tuo tarpu kiti daugiau dėmesio skiria stiliui, kadangi siekia kasdien atrodyti stilingai bei skoningai. 2020-ieji yra išskirtinių asmenybių metai. Žinoma, labai unikalūs drabužiai nereiškia, kad jie bus nepatogūs, ar juolab, kad tiks tik tam tikros figūros moterims. Tikrai ne. 2020-ieji yra stiliaus bei komforto metai, tad kiekvienas norintis atrodyti ir tuo pačiu jaustis puikiai gali džiaugtis, kad prekybos vietų lentynose nuguls skoningai patogūs drabužiai.

Jūsų dėmesiui aptarsime, kokie drabužiai karaliaus 2020-ais ir kokios medžiagos, spalvos, stiliaus bei kitų niuansų drabužius rinktis, kad pavyktų atskleisti savo asmenybę.

Suknelės – laisvos, paprastos ir žaismingos

Suknelės dažniausiai pavadinamos pačiu moteriškiausiu drabužiu, tad kiekvienais metais joms yra skiriama labai daug dėmesio. Dažniausiai pasirodo ištisos kolekcijos, kurios yra skirtos būtent gražiausios suknelės pasirinkimui. Kurį laiką karaliavo elegantiškos, kurios pabrėžė moteriškumą. 2020-ais daugiau dėmesio skiriama žaismingumui ir akcentuojama, kad reikia rinktis laisvesnes, paprastesnis sukneles, kurios tam tikra prasme atrodo mergaitiškai, tačiau puikiai tinka ne tik labai jaunoms, tačiau ir vyresnio amžiaus moterims. Žinoma skirtingais metų laikams siūlome pasirinkti ir skirtingas sukneles, tačiau galima išskirti šias mūsų laukiančias tendencijas.

• Visų suknelių ilgis maksimaliai turėtų siekti kelius.

• Labai rekomenduojamos pūstos suknelės, kurios pabrėžia liemenį bei klubus.

• Skirtingais metų laikais reikia rinktis sukneles su skirtingais akcentais: rudens metu su rudais lapais, vasara su ledais, pavasarį su gėlėmis, o žiemos metu su snaigėmis. Tokios nuotaikingos suknelės labai skoningai atrodo ne tik ant jaunų, tačiau ir vyresnių moterų.

Svarbiausia atsiminti vieną taisyklę – suknelės populiarios visais metų laikais ir visais metais. Siūlome jas drąsiai dėvėti, kadangi moterys dažniausiai kur kas labiau pasitiki savimi, elegantiškai žygiuoja gatve.

Megztiniai: grįžtame į 8 dešimtmetį

Štai megztiniai bus pat nebetokie griežti, aptempti ir neutralūs. 2020-ieji yra spalvų metai, tad ir šįkart siūlome rinktis tokius egzotinius, kurie patraukia akis. Ypač populiarūs apkritę megztiniai, kurie gali būti pavadinami over size. Taip pat labai rekomenduojami ne tik jaunoms merginoms, tačiau ir moterims. Ilgi megztiniai labai skoningai atrodo ne tik ant timpų, tačiau tuo pačiu ir ant sijono, kuris gali būti pūstas, kaip ir suknelės. Taip pat į madą grįžta megztiniai, kurie yra su ilgu kaklu. Kaklas dažniausiai labai platus ir didelis, tuo pačiu ir megztinis yra ilgas bei platus. Tokie megztiniai ne tik labai skoningai atrodo, tačiau tuo pačiu yra labai šilti, su jais yra ypač gera būti. Drąsiai siūlome rinktis ryškių spalvų megztinius, kurie taip pat gali būti dekoruoti ryškiais akcentais. Norime pabrėžti, kad tokie over size tipo megztiniai yra geras pasirinkimas ne tik žiemos bei rudens metu. Vasaromis bei pavasario metu dideli megztiniai taip pat nešiojami, tačiau dažniausiai vakarais, kai oras tampa vėsesnis. Geriausia kiekvienam sezonui įsigyti po vieną didesnį modelį, kad paskui galėtumėte atvėsus orui apsirengti ne tik skoningą, tačiau ir šiktą megztinį.

Kelnės skirtos patogumui

Toliau aptarsime kelnes, kurios yra daugelio moterų kasdieninis drabužis. Nors pačios populiariausios kelnės yra džinsai, tačiau 2020-ieji siūlo pasižvalgyti kiek plačiau. Taip, džinsas vis dar populiarus ir vis dar geras pasirinkimas, kadangi jį lengva derinti, su juo patogu, galiausiai, jis skoningai atrodo. Kaip ir kiti anksčiau mūsų aptarti drabužiai, taip ir kelnės bus ryškios ir traukiančios dėmesį. Žinoma, ne kiekvienai pavyksta suderinti ryškias kelnes ir palaidines, tad jeigu nejaučiate, kad turite tokį gerą stiliaus pojūtį – tokiu atveju rekomenduojame ne ryškias, o tamsesnes kelnes, tačiau ryškias palaidines ir atvirkščiai.

  

Vientisas margumas derinamas sudėtingai. Juolab, šį sezoną bus pasiūlyta labai daug skirtingų raštų bei margumų. Taip pat pasilieka aptemptos kelnės, kurios vis dar išliks skoningias pasirinkimas ir labai puikiai derės prie ilgų ir apkritusių megztinių. Štai puikus pasirinkimas džinsai, kurie derinami su ilgu ryškiu megztiniu, kuris sukuria apkritimo įspūdį. Vėlgi, gali pasirodyti, kad toks stilius labiausiai tinka jaunatviškai asmenybei, tačiau išties jis skoningai dera ir vyresnio amžiaus moterų tarpe. Žinoma, tam tikrose vietose etiketas reikalauja dėvėti konkrečią aprangą ir čia jau nieko nepavyks padaryti, tačiau laisvesnis stilius tikrai galimas dažnai, tad tokiu atveju siūlome rinktis aptemptas kelnes ir apkritusius megztukus.

Palaidinės: ryškios, drąsios ir trumpos

Taip pat siūlome savo spintą papildyti ir palaidinėmis, kurios niekada neišeina iš mados ir kuo jų daugiau – tuo geriau. Paprasčiausiai prie tų pačių kelnių galima dėvėti kelias skirtingas palaidines ir kiekvieną kart atrodysite vis kitaip. O kadangi pačių palaidinių kainos dažniausiai gana mažos – tai suteikia galimybę visada atrodyti puikiai ir tuo pačiu stilingai.

Štai palaidinės irgi bus labiau aptemptos ir tuo pačiu grįžta trumpų palaidinių mada. Žinoma, tinka toli gražu ne visoms moterims, tad greta mados reikia dėvėti ir būtent Jūsų figūrai labiausiai tinkamą aprangą.

Kombinezonai visiems

Atskirai norime paminėti, kad 2020-ais labai populiarūs ir rekomenduojamus drabužis yra kombinezonai. Jau ne vienerius metus kombinezonai suaugusiems yra dažnas pasirinkimas, kuris padeda ne tik puikiai atrodyti, tačiau tuo pačiu ir gerai jaustis. Juolab, kombinezonai jau senai nebėra tik kambario drabužis, kadangi su jais dažnai keliaujama į atves, parkus, užsiimama laisvalaikiui. Šiais metais kombinezonai vis dar išlieka populiariu pasirinkimu, kuris puikiai tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Moterys dažniausiai renkasi ryškesnius, kad jie patrauktų dėmesį ir patys iš davęs jau būtų labai stilingas stiliaus akcentas. Taip pat reikia nepamiršti, kas tokiam drabužiui svarbiausia yra patogumas, kadangi tik su tinkamiausio dydžio apranga pavyks gerai jaustis ir tuo pačiu skelsti savo žavesį, kuris labai matyti, kad jaučiatės gerai su ta apranga, kurią kiekvieną dieną dėvite.

Tunikos kiekvienai dienai

Nepelnytai pamirštos tunikos vėl grįžti į madą ir šiuo metu tikrai su trenksmu, kadangi rinkoje atsiras ne tik daug tunikų, tačiau visos jos bus labai ryškios, margos su akcentais bei kitomis smulkmenomis, kurios patraukia akis. Pačios populiariausios neilgos tunikos. Tačiau jos labai puikiai atrodo ne tik ant nuogų kojų, tačiau ir dėvint pėdkelnes bei tampres. Taip pat verta pabrėžti, kad tai yra ypač patogus drabužis, kadangi tunikos dažniausiai būna laisvesnio stiliaus, tad judėjimas su jomis yra ypač patogus. Sekti madas naudinga, kadangi taip pavyks atrodyti skoningai. Visgi siūlome nepamiršti, kad svarbiausia dėvėti tokius drabužius, kurie puikiai dera būtent prie jūros figūros ir tuo pačiu su kuriais Jums pavyksta puikiai jaustis. Juk labai puikiai matosi, kai žmogus dėvi jam patogius drabužius ir tokius, su kuriais jam nėra labai patogu.