Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kokie džinsai moterims madingi 2020?

Kokie džinsai moterims madingi 2020?

Nors mada keičiasi, atsiranda vis daugiau neįprastų drabužių, taip pat ir pačios moterys renkasi vis keistesnius rūbus, tačiau klasika visada išlieka klasika ir kol vieni drabužiai trumpai pabuvę savo šlovės alėjoje galiausiai vėl būna pamiršti, kai kiti net ir kitų madų priešakyje išlieka vienu populiariausiu ir geriausiu pasirinkimu.

Šįkart mes apie džinsus, kuriems nereikia kovoti su laiku. Paprasčiausiai tai drabužiai, kurie visada atrodo skoningai, visad puikiai dera, padeda puikiai jaustis, žinoma, platus džinsų pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienai moteriai rasti tokius, kokie jai labiausiai patinka. Tiesa, keičiantis madoms šiek tiek keičiasi ir pats džinsas, keičiasi ir jo pateikimo būdas, gal atspalvis. Tačiau esmė vistiek išlika ta pati. Jeigu turėsite bent kelis džinsus – galėsite jaustis rami, kad tikrai pavyks atrodyti skoningai ir tuo pačiu dėvėti patogias kelnes, kurios jums padės atrodyti puikiai. Kai egzistuoja galimybės vos vieno drabužio pagalba suteikti sau daugiau stiliaus – kodėl gi ne?

Džinsai moterims bus greičiau pasirenkami jeigu atsakysite sau į kelis klausimus. Žinodami atsakymus tuo pačiu žinosite ko Jums reikia, o žinojimas padeda rasti ir geriausiai tinkamą variantą.

• Kokią investiciją galite skirti džinsams?

• Kokios spalvos džinsai Jums labiausiai tinka?

• Kokiam metų laikui džinsų ieškote?

• Ar jums svarbus džinsų gamintojas, prekinis vardas?

• Ar Jums norisi plėšytų džinsų, o gal tokių, kurie atrodo solidžiai.

• Žinoma, džinsai gali būti aukštų arba žemesniu liemeniu.

• Ar džinsai gali būti dekoruoti?

Atsakykite sau į šiuos klausimus, kurie supaprastins paieškas ir padės paprasčiau apsispręsti, kokie džinsai Jums geriausiai tinka.

Plėšyti džinsai ir mada, kuri niekaip nesibaigia

Kad ir kaip intensyviai keičiasi mados, tačiau plėšyti džinsai yra pasirinkimas numeris 1 šiltuoju metų laiku. Ir nesvarbu, ar šiuo metu populiaresni juodi džinai ar mėlyni, o gal aukštu liemeniu, o gal žemu – svarbiausia, kad jie būtų skoningai suplėšyti, nes jiems ir suteikia daugiausia žavesio. Žinoma, net ir pats plėšymas reikalauja stiliaus, tad bandydama pati tai pasidaryti namuose dažniausiai padarysite daug klaidų ir sugadinsite džinsiukus. Žinoma, kai kurioms merginoms labai puikiai pačioms pavyksta susitvarkyti su nuobodžiais džinsais ir suteikti jiems daugiau išskirtinumo, tačiau geriausia pirkti tokius, kurie jau iškart yra sukruti nešiojimui. O senus ir pabodusius džinsus naujam gyvenimui galite prikelti paprasčiausiai dekoravę juos įvairiausiais aksesuarais.

Plėšyti džinsai labai skoningai atrodo prie bet kokios aprangos. Anksčiau atrodė, kad tai laisvalaikio arba net sportinio stiliaus akcentas, tačiau šiuo metu tokius džinsus moterys renkasi net ir prie aukštakulnių. Derinys dažniausiai atrodo drąsiai, tačiau tikrai labai skoningai, tad siūlome išbandyti ir leisti sau atrodyti puikiai. Taip pat nuostabiai dera ir rudos arba juodos spalvos striuke, koža ir balti batukai, kurie leis Jums patogiai judėti. Tai – laisvalaikio apranga, kuri padės Jums skoningai atrodyti vasaros bei pavasario metu. Žinoma, norime akcentuoti, kad 2020-ais madingieji plėšyti džinsai turi būti nešiojami tik šiltuoju metų laiku. Nors daugelis merginu tokius renkasi vėsesnėmis dienomis, tačiau jie visiškai neatlieka savo kaip drabužio funkcionalumo, neapsaugo Jūsų. Juolab, dažniausiai kuomet sningant matosi kojų oda - mažų mažiausiai tai atrodo juokinga. Taigi, siūlome rinktis drabužius pagal metų laiką ir šiuo atveju plėšyti džinsai geriausiai tinka vasaros bei pavasario metu.

Plešyti džinsai

Džinsai žemu liemeniu – drąsioms asmenybėms

2020-ais metais vėl grįžta mada nešioti džinsus, kurie yra žemiu liemeniu. Vėlgi, pirmiausia norėtume akcentuoti, tad šis pasirinkimas labiausiai tinka vasaros bei pavasario metu. Paprasčiausiai džinsai žemu liemeniu neapsaugos Jūsų nugaros kai lauke labai šalta, tad ieškodami drabužių būtinai įvertinkite, ar jie tinka konkrečiu metu laiku. Siūlome rinktis džinsus, kurie yra mėlynos spalvos, kadangi būtent šie įvardijami kaip universalus pasirinkimas nepriklauso nuo to, kokia mada konkrečiu metu egzistuoja. Tiesiog, įsigijus mėlynus, siaurus džinsus žemu liemeniu neprašausite ir jais galėsite vaikščioti net kelius metus, kadangi tokie džinsai jau seniai vadinami klasika. Štai ir 2020-asiais vėl rekomenduojama juos rinktis, kadangi jie labai gražiai apglunda ir padeda išryškini kūno linija. Norėtumėte akcentuoti, kad tokie džinsai rekomenduojami ne tik lieknoms ir aukštoms merginoms. Tai puikus pasirinkimas ir apvalesnėms moterims, kurios nori parodyti, kad jos labai figūringos. Tačiau papildomai, jeigu norite vizualiai sumažinti savo klubus, turėtumėte rinktis ilgus megztinius, kurie labai gražiai apglus. O tos, kurios nori sukurti jaukaus bei mielo įvaizdžio derinį – turėtų prie labai aptemptų džinsų dėvėti ilgus apkitusius megztukus. Derinys leis Jums atrodo labai puikiai ir skoningai, galiausiai, reikia nepamiršti, kad tuo pačiu tai ne tik labai stilingas, tačiau ir patogus derinys. Juk taip gera kasdien dėvėti tokius drabužius su kuriais pavyksta jaustis puikiai ir kuriuos labai paprastai galite derinti prie vis kitokių drabužių.

Džinsai žemu liemeniu

Push up džinsai - naujovė, kuri turi būti Jūsų spintoje

2020-ji taip pat siūlo išbandyti džinsus su push up. Nors tai nebėra naujovė pasaulyje, tačiau Lietuvoje gana naujas drąsus pasirinkimams, kuris Jums padės atrodyti puikiai. Tokie džinsai ne tik labai gražiai apglunda, tačiau tuo pačiu ir paryškina tam tikras Jūsų figūros linijas. Daugiausia dėmesio skiriama užpakaliukui. Juk nėra nieko gražiau, kai užpakaliukas pakeltas į viršų, atrodo riestas, derinys dažniausiai atima žadą. Ir tikrai nereikia daug sportuoti, kad pavyktų taip atrodyti. Labai puikiai užtenka paprasčiausiai įsigyti kokybiškus džinsus, kurie turi push up funkciją. Lygiai taip pat kai kuriomis progomis norisi pakelti savo krūtinę ir suteikti jai daugiau apvalumų, taip pat ir džinsai su push up yra geras pasirinkimas, kadangi jie pabrėžia Jūsų turimas kūno linijas, o tai dažniausiai suteikia ir kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Smulkmena, kuri suteikia Jums daugiau žavesio. Tad... kodėl gi ne?

Push up džinsai

Džinsai aukštu liemeniu: nuo 7-ojo dešimtmečio iki dabar

Galiausiai, 2020-ais vėl keliaujame laiku ir šįkart dėvėsime džinsus, kurie su aukštu liemeniu. Prie akcentuodami, kad tai labai stilingas pasirinkimas, kuris puikiai tinka bet kokios figūros moterims, norime priminti, kad tokie džinsai tuo pačiu apsaugo jus nuo peršalimo ir padeda paslėpti pilvuką. Ne veltui mada keičiasi, tačiau džinsai su aukštu liemeniu visada išlieka vienu populiariausiu ir tuo pačiu stilingiausiu pasirinkimu, kuris mėgstamas ir mylimas visų moterų. Džinsai aukštu liemeniu taip pat gali būti labai skirtingi. Vieni – aptempti, kiti – laisvesni ir trumpesni, virš kulniukų, kiti – ilgi, tad kiekviena pagal savo poreikius nesunkiai ras ir geriausiai prie jos išvados ir tuo pačiu asmeninius poreikius priderinti skoningai atrodančius džinsus.

2020-ais džinsai vis dar išlieka populiariausiu ir dažniausiai pasirenkamu variantu. Atrodyti puikiai yra taip paprasta. Tereikia vieno drabužio, kuris lengvai derinamas su visais kitais ir taip kuria Jūsų skoningą įvaizdį.

Džinsai aukštu liemeniu