Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Kokie džinsai Jums geriausiai tinka pagal figūros tipą?

Kokie džinsai Jums geriausiai tinka pagal figūros tipą?

Džinsai labai dažnai vadinami vienomis universaliausių kelnių, kurios gali ne tik padėti labai puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir labai gerai jaustis. Kadangi šiuo metu džinsų pasiūla labai plati, kiekviena moteris nepriklausomai nuo savo figūros tipo gali atrodyti puikiai.

Tiesa, dažniausiai paieškos užtrunka. Tačiau tik pirmą kartą, kadangi kartą puikiai suvokus, koks modelis Jums tinka, daugiau nebeteks sukti galvos dėl smulkmenų. Šis straipsnis ir yra skirtas tam, kad pavyktų supažindinus su galimybėmis padėti kiekvienai moteriai rasti tokius džinsus, kurie jai tarnaus ilgai, o suplyšus – bus kur kas greičiau pakeisti naujais.

Džinsai – puikus pasirinkimas

Natūraliai kyla klausimas, kodėl šios kelnės yra taip vertinamos? Pirmiausia, jos padeda vizualiai paliekninti kojas, tad puikiai tinka visoms, kurios nori, kad kojos būtų lieknesnės ir tuo pačiu ilgesnės. Taip pat dažniausiai labai gražiai padailinama viršutinė kūno dalis, šiuo atveju tai yra užpakaliukas. Dažniausiai džinsas pasitarnauja ir tokiu atveju, kai norite plokštesnio pilvo. Tik tokiu atveju reikia pirkti džinsus, kurie yra su aukštu liemeniu.

Daugelis moterų linkusios verkti, kad paprasčiausiai neegzistuoja tokie džinsai, kurie jos tiktų pagal figūros tipą. Tačiau ar taip tikrai yra? Dažniausiai ne, kadangi galvojimas, kad tokie neegzistuoja reiškia, kad moteris paprasčiausiai neskyrė užtektinai laiko, kad rastų tai, kas jai labiausiai tinka. Juolab, šiuo metu džinsų pasiūla yra tokia plati, kad kiekviena moteris ras tai, ko nori: ir ta, kurios klubai labai platūs, ir ta, kurios kojos yra labai ilgos. Paprasčiausiai nestandartiniai džinsai šiuo metu yra madoje. Taigi, vienos perka dėl stiliaus, kai tuo tarpu kitos perka todėl, kad nėra kito pasirinkimo.

Smėlio laikrodžio figūra

Dažniausiai tokio tipo figūrą turinčios moterys skundžiasi, kad jų klubai yra labai platūs, tas rasti tinkamus džinsus yra sunku. Juolab, dažniausiai krūtinė yra maža, tad norisi rasti tokius drabužius, kurie padėtų vizualiai figūrai tapti kur kas gražesnei ir tuo pačiu kur kas proporcingesnei. Turint šio tipo figūrą tikslas turėtų būti vizualiai sumažinti kojas, taip pat, suteikti joms daugiau ilgumo. Ir tai padėti padaryti gali džinsai su aukštu liemeniu.

Šiuo atveju nebūtinai pasiteisina tik tokie, kurie yra labai siauri arba tik siaurėja. Gana skoningai gali atrodyti platūs, tačiau viskas priklauso nuo kiekvienos moters figūros. Kol vienoms labiausiai tinka siauri, kadangi jie pabrėžia gražias kojas, tuo tarpu kitos dažniausiai renkasi labiau apkritusius, kadangi su tokiais jaučiasi geriausiai. Bet kuriuo atveju rinkitės tokius džinsus, kurių liemuo yra aukštas. Tikėtina, kad tikrai nesuklysite ir Jūsų klubai bus kur kas siauresni. Tiksliau, bent jau taip atrodys vizualiai.

Taip pat dažniausiai siūlome rinktis šviesių, o ne tamsių spalvų džinsus.

Stačiakampio formos figūra

Dar vienas geras pasirinkimas moterims, kurios turi platesnius klubus – kišenės, kurios dažniausiai būna džinsų gale. Paprasčiausiai stačiakampio figūrą turinčios moterys tai pat dažniausiai jaudinasi ir todėl, kad jų užpakaliukas yra labai plokščias, daugeliu atveju jo net nematyti. Tokiu atveju siūlome rinktis ne tik šviesesnius džinsus, tačiau puikiai tiks ir toks, kurių gale yra kišenės. Ne tik prigludusios, tačiau ir tarsi vizualiai plačios. Žinoma, jos ne tik gražiai atrodo, tačiau taip pat puikiai tinka tokiu atveju, kai norite visada su savimi neštis kelis pagrindinius daiktus, tačiau nenorite imti rankinuko. Tokiu atveju džinsai su plačiomis ir didelėmis galinėmis kišenėmis yra labai geras pasirinkimas.

Vėlgi, labiausiai pasitarnauja tokie džinsai, kurie yra su aukštintu liemeniu. Tokiu atveju kojos vizualiai atrodys lieknesnės, tačiau užpakaliukas – riestas.

Obuolio formos figūra

Judame link dar vienos figūros tipo, kuris dažniausiai sutvarkomas labai greitai ir paprastai. Tiesiog reikia pasirinkti džinsus, kurie yra tamsios spalvos ir su aukštesniu liemeniu. Kadangi dažniausiai obuolio figūrą turinčios moterys skundžiasi, kad jų pilvukas labai atsikišęs, aukštas liemuo padės jį vizualiai panaikinti. Tiesa, dažniausiai obuolio figūrą turinčios moterys gali pasigirti labai gražiomis kojomis, kurios būna plonos. Tokiu atveju geriausia rinktis džinsus, kurie yra aptempti. Neliks pilvuko, tačiau kojų grakštumas – išliks. Puiku, tiesa? Siūlome rinktis tokius džinsus, kurie savo sudėtyje turi kuo daugiau elastano. Tokiu atveju apgaubtas pilvukas nekels jums jokio diskomforto, galėsite judėti aktyviai kiekvieną dieną. Taip pat šio tipo figūros moterys gali džiaugtis, kad jos ne tik puikiai atrodys, tačiau taip pat galės rinktis norimos spalvos džinsus. Galimi ne tik juodi arba šviesūs. Puikiai tinka ir labai ryškių spalvų, kurie perkamiausi pavasarį bei vasaros metu.

Kriaušės formos figūra

Kriaušės formos figūrą turinčios moterys dažniausiai skundžiasi, kad jų klubai yra labai platūs. Taip pat kaip ir užpakaliukas bei šlaunys, tad norisi, kad jie vizualiai atrodytų kiek lieknesni ir santykis su viršutine kūno dalimi nebūtų toks ryškus. Kaip tai padaryti? Siūlome rinktis platėjančios džinsus taip pat, tokius, kurie yra plėšyti, kadangi vizualiai patraukia dėmesį nuo klubų bei kitų kūno vietų, kurios Jums nepatinka.

Vėlgi, šiuo atveju labiausiai pasitarnaus tokie džinsai, kurie yra tamprūs. Ne tik dėl stiliaus, tačiau labiau dėl patogumo. Galima rinktis ne tik platėjančius, tačiau ir tiesaus kirpimo džinsus. Visgi, svarbiausia yra vengti siaurėjančių, kadangi būtent tokie ir labiausiai pabrėžia apvalias šlaunis.

Džinsas – džinsui nelygus

Daugelis moterų teigia, kad ieškodami tinkamiausių džinsų susiduria ne tik su tikru džinsu, tačiau tai pat ir audiniais, kurie atrodo kaip džinso imitacija. Kuris variantas geresnis? Tai priklauso nuo kiekvienos moters. Paprasčiausiai džinso imitacija dažniausiai yra tampri kaip timpos, tad ji labiausiai tinka tokioms moterims, kurios nori dėvėti ne tik gražiai apgaubiančius, tačiau tuo pačiu ir figūrą pabrėžiančius džinsus. Jeigu Jums atrodo, kad kojos per storos – tokiu atveju reikia rinktis džinsus, tačiau ne jo imitaciją.

Vienoje spintoje – bent keli džinsai

Pirmiausia reikia įvertinti savo poreikius, kadangi tuomet džinsų paieškos būna kur kas paprastesnės bei konkretesnės. Galiausiai, geriausia savo spintoje turėti bent kelis skirtingus modelius. Tokiu atveju visada galėsite atrodyti taip, kaip Jums labiausiai patinka ir tegul džinsai kinta ne tik spalvomis, tačiau ir konkrečiu modeliu. Juk priklausomai nuo to, kokia bus Jūsų pasirinktos aprangos viršutinė dalis – gali reikėti ieškoti ir konkrečių džinsų, kurie Jums padės kiekvieną dieną atrodyti puikiai. Jeigu pačiai rasti nepavyksta – visada galite susisiekti su konsultantėmis, kurios konkretina ir greitina paieškas.