Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kokias sukneles dėvėti vasarą?

Kokias sukneles dėvėti vasarą?

 Vasara – ne tik ilgesnių vakarų, malonios nuotaikos, skanių daržovių metas, tačiau ir laikas, kada galime išbandyti savo, kaip mados ekspertų, patirtis. Daugelis merginų giliai į spintą paslepia storas kelnes ir nuobodžius megztinius bei traukiasi sukneles, kurios dėvimos visą vasarą.

Žinoma, suknelė, kaip drabužis, pati iš savęs nėra kažkas ypatingo. Jeigu norite atrodyti stilingai ir jaustis gerai – būtinos Jums tinkamos, prie Jūsų figūros derančios ir labai patogios suknelės, kuris leidžia laisvai judėti ir jaustis elegantiškai.

2019-ųjų vasara – margumynų laikas! Jūsų dėmesiui supažindinsime su suknelėmis, kurios madingos šią vasarą.

Trumpos vasarinės suknelės

Vasara yra metas, kai norisi parodyti savo kojas, tad nieko keisto, kad dauguma merginų renkasi trumpas sukneles. Ir jeigu lieknų figūrų moterys drąsiai dėvi trumpas suknutes ir džiaugiasi, kad jų kojos tampa gražiausia puošmena, tai apvalesnių formų moterys baiminasi, kad trumpos suknelės joms netinka. Tai – klaidingas požiūris. Tiesiog reikia rasti tokią suknelę, kuri tinka prie Jūsų figūros tipo. Pavyzdžiui, labai puikiai atrodys kiek laisvesnio stiliaus suknelė. Tokiu atveju nesimatys, kad Jūsų kojos yra apvalutes ar trumpesnės. Taip pat trumpesnių kojų savininkėms labai rekomenduojame nešioti aukštakulnius. Jie ne tik „pridės“ ūgio, tačiau taip pat padės jums atrodyti kur kas grakštesnei, kadangi dėvint aukštakulnius eisena dažniausiai tampa kur kas gražesnė.

Kalbant apie spalvas negalime atsakyti, kurios trumpos suknelės gražiausiai atrodo. Visos spalvos yra gražios, tačiau jos turi būti derinamos ne prie drabužio ilgio, tačiau moters išvaizdos. Kelios universalios taisyklės yra žinomos daugeliui moterų. Pasinaudokite jomis.

• Juoda spalva lieknina, tačiau tamsi suknelė vasaros dienomis neatrodys skoningai.

• Balta spalva vizualiai kiek paputlina.

• Baltos odos savininkės turėtų vengti labai ryškių suknelių, kadangi tuomet jų oda paprasčiausiai taps dar blankesnė, visas vaizdas neatrodys skoningai. Tačiau ryškios suknelės dažniausiai labai gražiai atrodo ant tamsios odos savininkių.

• Tačiau šviesios odos savininkėms labai skoningai ir gražiai atrodys pastelinių spalvų suknelės. Apskritai sakoma, kad pasteliniai atspalviai yra patys gražiausi, jautriausi ir gal net moteriškiausi. Štai todėl trumpos vasarines suknelės, kurios yra šviesių, lengvų spalvų yra bene pats populiariausias pasirinkimas.

Jeigu norite visada po ranka turėtų tokią suknutę, kokia jums labiausiai tinka – siūlome įsigyti kelis skirtingus modelius. Svarbiausia, kad vasarinės suknelės niekada neišeina iš mados. Ir nors kiekvienais metais dizaineriai pasiūlo vis daugiau naujų modelių, tačiau net ir dėvėdama kelių sezonų suknelę vistiek galėsite atrodyti puikiai.

Ilgos vasarinės suknelės

Ilgos suknelės vasaros metu pasirenkamos jau labai seniai, tačiau kalbant apie šiuolaikines madas – jos grįžo prieš gerus penkerius metus. Iki tol karaliavusios labai trumpos, kartais vadinamos „miniakais“ šiuo metu kur kas labiau jas lenkia. Paprasčiausiai ilgos suknelės ne tik padeda paslėpti trūkumus, tačiau suteikia galimybę atrodyti labai žavingai, sukurti lengvo kritimo įspūdį, kurio dažniausiai siekia kiekviena.

Ilgos vasarinės suknelės dažniausiai būna labai lengvos medžiagos, tad labai gražu, kai ji plaikstosi vėjyje. Tuo pačiu dažniausiai pasirenkamos margos, kadangi jos atrodo vasariškiausiai, o būtent šiltuoju metų laiku išdrįstama dėvėti tokių spalvų ir raštų suknutes, kokios kitu sezonu gali atrodyti neskoningai ir galbūt kiek per drąsiai.

Kadangi ilgos suknelės dažniausiai dengia kojas iki pat žemės – drąsiai galima pabrėžti kitas savo kūno linijas, kurios suteiks šiek tiek žavesio. Pavyzdžiui, labai skoningai atrodo suknelės, kurių pečiai yra atviri. Lygiai taip pat kiek drąsesnis pasirinkimas – suknelės, kurios turi atviras nugaras. Žinoma, renkantis tokius drąsesnius modelius labai svarbu pagalvoti apie savo figūrą, įvertinti, kurias vietas norisi paslėpti, o kurias paryškinti. Pabrėžti galima ir krūtinę, tad dėvint ilgą suknelę tai yra puikus pasirinkimams. Priešingai nei būnant su trumpa suknute, kadangi per didelis nuogumas neatrodo nei stilingai, nei gražiai.

Galiausiai, nors vasaros metu dažniausiai norime dėvėti patogią avalynę, tačiau aukštakulniai prie ilgos suknelės atrodys stulbinančiai. Lygiai taip pat kaip ir ilgas megztukas arba džinsinis švarkelis. Bet kuriuo atveju – laimi patogumas, tad ieškodama suknutės žiūrėkite, kad Jums su ja būtų gera.

Paplūdimio suknelės

Vasara be vandens – ne vasara, tad ieškodama tobulos vietos poilsius nepamirškite, kad reikia apgalvoti ir drabužius, kuriuos dėvėsite atostogų metu. Kalbant apie sukneles, kurios geriausiai tinka pasivaikščiojimams paplūdimiu – siūlome rinktis tiek ilgas, tiek trumpas, kadangi skirtingu metu ir, galiausiai, pagal skirtingą nuotaiką - gali norėtis ir skirtingos sukneles.

Paplūdimiuose taip pat dažniausiai norisi “kvepėti” moteriškumu bei elegancija. Gražios paplūdimo suknelės dažniausiai būna šviesių spalvų, puikiai atrodo gėlėtos, margos, kurios, atrodo, alsuoja vasara. Ypač mėgstamos įvairios šviesos, net baltos suknelės, kurios suteikia elegancijos. Siūlome daugiau susipažinti su nertomis suknelėmis, kurios labai gražiai atrodo, kadangi neriniai jau patys iš savęs yra pats gražiausias papuošalas. Tokiu atveju nereikia daugiau jokių aksesuarų, jokių papuošimų, kadangi suknelė jau yra pats gražiausias papuošalas, kuris jums suteiks galimybę nuostabiai atrodyti paplūdimyje. Žinoma, tai nereškia, kad baltos nėriniuotos suknutės tinka tik tokiu atveju, kai esate prie vandens. Tikra ne, jomis galima puikiai atrodyti ir mieste, tačiau dažniausiai būtent būnant gamtoje norisi kažko paprasto, tačiau tuo pačiu ir unikalaus.

Suknelės pasirinkimas internetu

Vasarinių suknelių pasirinkimas yra labai įvairus ir kiekvienais metais dizaineriai pasiūlo vis naujų modelių. Suprantama, kad laiko taupymo prasme dažniausiai suknelės perkamos internetu, kadangi taip galima kur kas greičiau įsigyti tai, ko Jums reikia. O kaip pirkti internetu, kad gyvai nepamačius ir nepasimatavus suknelės jaustumėtės ramus, kad radote tinkamiausią?

• Būtinai susižinokite iš kokios medžiagos pagaminta suknelė, kurią planuojate pirkti. Tokiu atveju galėsite įvertinti ne tik jos patogumą, tačiau ir kritimą. Pasižiūrėjus medžiagos pavadinimą galima peržiūrėti namuose turimos analogiškos medžiagos sukneles ar kitus drabužius. Tokiu atveju pavyks paprasčiau suvokti – ką gausite.

• Žinoma, lygiai taip pat reikia žiūrėti ne raidinius suknelių dydžių žymėjimus, tačiau detalius matmenis, kurie gali padėti apsispręsti dėl konkrečios suknelės pasirinkimo, įvertinti, ar jo Jums tiks. Pasimatuokite savo rodmens ir palyginkite su suknele.

• Aprašyme dažniausiai būna nurodyta – kokios spalvos suknutės laukti. Kartais dėl kompiuterio spalvų reali medžiaga gali atrodyti kitaip, nei tikitės.

• Pirkite ten, kur suteikiama pinigų grąžinimo garantija. Tokiu atveju gavus netinkamą drabužį – galėsite atgauti visus investuot pinigus arba suknelę pakeisti kita.

Kokią suknutę dėvėti vasaros metu? Tokią, kokia Jums yra patogi, su kuria gerai jaučiatės, tokią, kuri maloniai glunda prie odos ir tampa pačiu mėgstamiausiu vasaros drabužiu.