Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kaip pasirinkti aksesuarus prie raudonos suknelės?

Kaip pasirinkti aksesuarus prie raudonos suknelės?

Psichologai teigia ir dizaineriai pritaria, kad raudonus drabužius dažniausiai renkasi ryškios asmenybės. Papildomai galima pastebėti, kad dažniausiai raudoni drabužiai yra moterų pasirinkimas, kadangi vyrai kur kas labiau vengia šios spalvos. Kodėl? Atsakyti sunku, tačiau siūlome įvertinti tai, kad raudonos spalvos drabužiai tikrai traukia aplinkinių žmonių dėmesį, tad nieko keisto, kad nusprendus puoštis raudona suknele labai svarbu prie jos tinkamai priderinti aksesuarus ir avalynę, kadangi riba tarp skonio ir kičo yra gana maža.

Šis straipsnis yra skirtas toms moterims, kurios planuoja greitu metu puoštis raudonosspalvos suknute. Net ir pačios mažiausios smulkmenos gali nulemti bendrą visumą ir tuo pačiu rinkamą savęs pristatymą, tad kokie aksesuarai yra labiausiai rekomenduojami ir kokie labiausiai tinka? Kokia raudona suknelė Jums labiausiai tinka?

Kokia raudona suknelė Jums labiausiai tinka?

Prieš pradėjus ieškoti tinkamiausių aksesuarų – pirmiausia turite pasirinkti tinkamą raudoną suknelę. Išties, šiuo metu prekybos vietose pasirinkimas labai platus bei labai įvairus, tad paieškos gali reikalauti laiko. Tačiau ir tai džiugina, kadangi didinama tikimybė, kad galiausiai pavyks rasti tai, ko reikia.

Raudonos suknelės gali būti ilgos bei gali būti trumpos. Kokios labiausiai tinka? Viskas priklauso nuo to, kurioje vietoje suknelė bus dėvima ir tuo pačiu tai, kokia yra jos medžiaga. Štai vakarėliams, kai norisi atrodyti išskirtinai, puikiai tinka tiek ilgos, tiek trumpos, tačiau tokiu atveju daugiau dėmesio reikia skirti medžiagai, kadangi vakarėlių metu reikia prabangesnio audinio, geriausia – natūralaus. Tokiu atveju suknelė kur kas gražiau kris ir tuo pačiu gražiau atrodys. Štai paprastos vasarinės raudonos suknelės dažniausiai yra pigesnės, kadangi ir medžiaga kur kas paprastesnė. Tiesa, siūlome nepamiršti, kad kasdienai labai svarbu rinktis patogius drabužius, kurie nevaržytų judesių ir turi pačiu papildomai neapkrautų kūno. Tokiu atveju labai tinkami medvilniniai audiniai, kurie maloniai liečiasi su oda ir kurių dėvėjimas kiekvieną dieną išties yra labai geras pasirinkimas. Tiesa, vasaros metu skoningai atrodo ir taškuotos suknelės, kurios suteikia papildomo žaismingumo. Visiškai natūralu, kad vasaros metu merginos ir moterys dažniausiai nori atrodyti jausmingai, kai kuriais atvejais galbūt net lengvabūdiškai. Tokiu atveju puikiai atrodys raudonos suknelės , kuriose dekoruotos įvairios figūros, taip pat, gėlės, puikiai atrodo ir kiti akcentai, kurie suteiks suknelei daugiau lengvumo.

Raudonos suknelės taip pat gali būti apgludusios ir tuo pačiu jos gali būti laisvos. Šiuo atveju taip pat dažniausiai dominuoja etiketas, kadangi ne visada pavyksta atitaikyti pagal normas, o klaidas padaryti paprasta. Tokiu atveju paprasčiausiai pasidomėkite plačiau vieta, kurioje lankysitės. Juolab, siūlome nepamiršti, kad raudona suknelė yra labai drąsi, tad tikrai tinka ne visais atvejais. Paprasčiausiai su tokia suknele negali lankytis ne tik laidotuvėse, tačiau ir vietose, kuriose reikia laikytis rimties. Tokiu atveju jūs tikrai išsiskirsite ir neatrodysite skoningai. Deja, bandymai dažniausiai atsisuka atgal prieš jus.

Visuma greta raudonos suknelės

Taigi, jeigu jau raudona suknelė yra ant jūsų kūno – tokiu atveju reikia toliau ieškoti detalių, kurios padėtų jums puikiai atrodyti. Nors viskas priklauso ir nuo pačios suknutės ir tuo pačiu nuo moters figūros, bendros visumos – tačiau išskirsime kelis pagrindinius aksesuarus, kurie dažniausiai apibūdinami kaip puikiai derantys greta raudonos suknelės ir tuo pačiu neatrodys per daug iššaukiančiai.

Papuošalai

Pirmiausia siūlome atsiminti, kad prie raudonos suknelės tikrai gali būti per daug papuošalų ir šiuo atveju dažniausiai laimi paprastumas, kadangi per didelis papuošalų kiekis gali sugadinti bendrą stilių. Geriausiai tinkami auskarai yra nedideli, turi būti greta ausies spenelio. Išskyrus tuos atvejus, kai suknelės pečiai yra nuogi.

Tokiu atveju skoningai atrodo ir ilgi auskarai. Taip pat dėmesio skirsite ir kaklo papuošalams. Geriausia yra rinktis brangiojo metalo papuošalus, kadangi plastikiniai, mediniai bei, pavyzdžiui, variniai tikrai neatrodys puikiai. Nepamirškite, kad raudona spalva kvepia elegancija, tad labai svarbu derinti tokius papuošalus, kurie taip pat taip atrodytų. Per didelis ir per didelis jų kiekis sugadins bendrą vaizdą. Geriausia rinktis tik vieną arba du papuošalus, tegul jie būna komplikacijoje. Taip pat jie turimo būti brangiojo metalo. Gražiausiai atrodo sidabrinės arba juodos spalvos papuošalai. Nepamirškite kad greta skoningos suknelės papuošalų gali visai nebūti, tad neskubėkite jų rinktis. Galbūt jų visai nereikia?

Rankinė

Nepriklausomai nuo to, kur einate – su savimi visada moterys turi rankinę. Tačiau šiuo atveju svarbu nepamiršti, kad prieš skirtingų modelių bei spalvų suknelių tinka ir skirtingos rankinės. Pavyzdžiui, raudona yra gana jautri spalva, tad priderinti prie jos smulkmenų nebus paprasta. Štai todėl siūlome rinktis kuo paprastesnio modelio rankines. Tiesiog raudona spalva yra labai ryški ir būtent pati suknelė yra pats ryškiausias jūsų stiliaus akcentas. Rankinė neturi ir tiesiog negali būti mėlyna, žalia ar bet kokia kita, kuri patrauktų aplinkos dėmesį. Atsiminkite, kad čia svarbiausia suknelė. Štai todėl geriausia yra rinktis delninukes. Jos minimalistinės, jose puikiai tilps visi reikalingi daiktai. Žinoma, rankinės pasirinkimas taip pat dažnai kinta priklausomai nuo ėjimo vietos, tačiau prie raudonos niekada nesuklysite derinami minimalizmą bei paprastumą.

Makiažas

Reikia nepamiršti, kad greta aprangos makiažas taip pat tampa aksesuaru, kuris jus gali papuošti arba kuris gali visumą padaryti ne tokia skoninga, kokios tikimasi. Jau daug kartų šiame tekste minėjome, kad raudona spalva yra labai pretenzinga ir tokios spalvos suknelė jau dažniausiai pati iš savęs dažniausiai yra moters puošmena. Todėl visi kiti aksesuarai dažniausiai turi būti minimalistiniai ir paprasti. Šiuo atveju šią pačią skraistę reikia taikyti ir galvojant apie makiažą. Geriausią – paprastumas. Kai kurios moterys nusprendžia ryškinti lūpas taip pat raudona spalva. Svarbiausia yra rasti labai tinkamą raudoną spalvą, kad jis neatrodytų puikiai ir kad dienos metu nenusivalytų. Tačiau tokiu atveju daugiau nei nagų, nei akių labai ryškinti nereikia, kadangi per didelis raudonos kiekis irgi tikrai nepadės jums puikiai atrodyti. Su šia spalva svarbiausia yra saikas.

Skraistės

Jeigu jūsų raudona suknelė yra atvirais pečiais, o planuojate lankytis vietoje, kur gana stipriai pučia vėjas – tokiu atveju siūlome rinktis skraistes. Šiuo atveju labai svarbu nedaryti didelės klaidos, kurią dažniausiai daro moterys. Paprasčiausiai jos renkasi juodas skraistes, kadangi galvoja, kad taip viena tamsi spalva atmuš kitą ryškią spalvą. Dažniausiai to nebūna ir galiausiai moteris dėvi neskoningą aprangą. Rinkitės sidabrinę spalvą, kai kuriais atvejais puikiai atrodo ir nelabai ryški auksinė. Skamba keistai? Tačiau tikrai rezultatas puikus ir tokį pateikia patys garsiausi pasaulio dizaineriai, kuriems raudona dažnai yra viena svarbiausių spalvų.

Juk gražu, kai žmogus pasitiki savimi.