Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kaip išsirinkti suknelę

Kaip išsirinkti suknelę

Kaip išsirinkti suknelę internetu? 

Kai kurios moterys apskritai nedėvi suknelių. Visų pirmą, jos įsitikinusios, kad suknelės joms visiškai netinka, antrą – jos mano, kad daug patogiau vaikščioti su kelnėmis arba džinsais. Kartais linkę dėvėti sijonus ar kostiumus. Bet reikia turėti omenyje, kad teisingai parinkta suknelė padarys jus dar moteriškesne, o kelnės ar sijonai su palaidinėmis ne visose situacijose bus tinkami. Todėl jūsų spintoje būtinai privalo būti bent kelios suknelės visiems gyvenimo atvejams.

Iš pradžių reikia apsispręsti kokiems tikslams ir kokia jums reikalinga suknelė – kasdieninė, vakarinė ar proginė. Suknelė visada turi pabrėžti visus jūsų privalumus ir pilnai paslėpti galimus jūsų figūros trūkumus.

Visų pirmą, reikia pasirinkti fasoną. Tinkamas fasonas priklauso nuo figūros tipo. Yra penki galimi figūros tipai: „kriaušė“, „obuolys“, „smėlio laikrodis“, „stačiakampis“ ir „apverstas trikampis“. Pas moterį su figūros tipu „obuolys“ visas antsvoris susikaups pilvo lygyje, „kriaušės“ – daugiausiai ant šlaunų, o „smėlio laikrodžio“ arba ant krūtinės, arba ant šlaunų. Pas moterį „apverstas trikampis“ viršutinė dalis bus stambesnė, nei apatinė, o pas „stačiakampius“ nesimatys talijos.

Taip, jei jūsų figūros tipas yra „obuolys“, tai jums negalima paryškinti juosmens. Geriau rinktis laisvo fasono sukneles, kuriame jūsų kojos liktų nepridengtos.

Toms, kurių figūros tipas yra „kriaušė“, reikia stengtis pridengti šlaunis. Geriau rinktis suknelę su plačiu sijonu, akcentuojančiu juosmenį.

Moterims-„smėlio laikrodžiams“ pasisekė labiausiai. Jums tiks bet koks suknelės fasonas. Bet geriau rinktis tą, kuris galės pabrėžti jūsų juosmenį ir krūtinę.

Jei jus – „apverstas trikampis“, tai jums labiausiai tiks suknelės su plačiais sijonais. Jos padės suformuoti figūrą.

Pagaliau, moterims su figūra „stačiakampis“ reikia stengtis maksimaliai pabrėžti juosmenį. Todėl rinkitės susiaurintą juosmens srityje fasono ir su dirželiais sukneles. Arba raskite tokį dirželį, kuris idealiai tiks konkrečiai suknelei.

Reikėtų paminėti, kad problemos su figūra ne visada susijusios vien tik su viršsvoriu. Moteris gali ir neatrodyti apkūni, tačiau suknelė, parinkta neteisingai, gali rimtai sugadinti jos išvaizdą.

Kyla klausimų renkantis suknelę? Kreipkitės.

Informacija paruošta remiantis interneto šaltiniais.