Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kaip išsirinkti pavasarinę striukę merginai?

Kaip išsirinkti pavasarinę striukę merginai?

Pavasaris – ne tik gero oro, dviračių ir gero nuotaikos metas, tačiau ir laikas, kai gyliai į spintą galima slėpti pabodusius drabužius ir kasdien vilkėti ryškius, drąsius, svarbiausia, tokius, kurie Jums labiausiai patinka. Tiesa, atėjus pavasariui svarbiausia neskubėti giliai į spintą slėpti striukių, kadangi jos reikalingos visais metų laikais. Skiriasi tik storumas bei kiti kriterijai.

Tinkamiausios pavasarinės striukės pasirinkimas nėra sudėtingas darbas. Aptarsime kelis kriterijus, kurie padės rasti ne tik gražią, tačiau ir stilingą striukę pavasariui, kuri Jums galės tarnauti ne vieną sezoną.

Audinio pasirinkimas

Pirmiausia reikia daugiau dėmesio skirti audiniui, kadangi tai gali užtikrinti, kad striukė atitiks konkretaus sezono poreikius. Štai pavasario pradžioje dažniausiai liūdina vėsuma, didelė drėgmė ir kartais net spaudžiantis šaltukas. Tačiau paskutinėmis pavasario dienomis dažniausiai reikalinga striukė, kuri leidžia odai kvėpuoti net ir labai kaitriomis dienomis. Ar įmanoma rasti balansą, kuomet per visą sezoną bus dėvimas tik vienas drabužis? Tikrai įmanoma. Tokiu atveju reikia nepamiršti drabužių sluoksniavimo magijos. Juk storas megztinis ir po plona striuke turi labai daug galios.

Taip pat siūlome plačiau pasidomėti natūralaus audinio striukėmis. Lietuvoje jos nėra populiarios, kadangi neatsparios drėgmei, visgi, tikrai neblogas pasirinkimas tuomet, kai temperatūra jau kyla aukščiau nei 15 laipsnių. Žinoma, būtinai rinkitės tokias striukes, kurios leidžia odai kvėpuoti. Tai būtina ne tik tada, kai lauke temperatūra yra labai pakilusi, tačiau ir tokiu atveju, kai ji žema. Paprasčiausiai tuomet pavyks išvengti prakaitavimo, tačiau nejusite nemalonaus šalčio, kuris gali kankinti ir pavasario metu.

Taigi, siūlome daugiau pasidomėti sudėtimi, juolab, internete skaityti plačiau apie kiekvieną iš sudėčių ir tuo pačiu susipažinti ne tik su audinio savybėmis, tačiau taip pat ir jo priežiūros niuansais.

Pavasarinės striukės funkcionalumas

Atrodo akivaizdu, kad pagrindinė striukės paskirtis yra užtikrinti, kad moteris būdama lauke gerai jaustųsi, kad jai nebūtų nei per šalta, nei per kaitru, kad ji nejustų jokio diskomforto. Ne veltui šiuo metu pavasarinių striukų pasiūla tokia plati.

Taigi, aktyviai judančioms labiausiai tinka ir trumpos striukės, kurios yra su užtrauktukais, tačiau nėra įliemenuotos. Tačiau toms moterims, kurios kiekvieną dieną nori atrodyti stilingai, galbūt net klasiškai – turėtų rinktis striukes, kurios gražiai glunda prie kūno, pabrėžia kūno linijas, juolab, padeda lengvai it gulbė plaukti gatve. Priklausomai nuo poreikių bei dažniausiai atliekamų kasdieninių maršrutų – reikia rinktis ir atitinkamas striukes, kurios Jums leis puikiai atrodyti ir tuo pačiu džiaugtis, kad judėjimas – patogus.

Kalbant apie funkcionalumą taip pat siūlome rinktis striukes, kurios yra su kišenėmis, taip pat tokias, kurios dekoruotos kapišonu. Tai suteikia lauko drabužiui ne tik daugiau stiliaus, tačiau taip pat ir funkcionalumo.

Stiliaus variacijos

Judame link kur kas smagesnės dalies, kuri yra susijusi su stiliumi. Kodėl ši dalis yra tokia smagi? Kadangi pavasarinės striukės yra labai įvairios, jos atitinka skirtingų žmonių poreikius, padeda visada atrodytų puikiai ir būtent taip, kaip Jums labiausiai norisi.

Kaip jau minėjome, striukės detaliau gali būti klasifikuojamos pagal tai, kur dažniausiai lankotės. Tai ir sportinio stiliaus, ir klasikinės, ir visos kitos striukės, kurios padės kasdien atstūmus įveikti sėkmingai, stilingai ir savimi pasitikinčiai. Ieškodama striukės įvertinkite kuo daugiau mažų akcentų. Juk būtent per juos dažniausiai ir kuriamas stilius.

1. Pirmiausia siūlome įvertinti spalvines gamas. Dažniausiai pavasaris yra laikas, kai moterys dažniausiai renkasi ryškesnes spalvas, jos nori būti matomos. Ar tai yra gerai? Labai, kadangi šviečiant saulei ryškios spalvos tikrai atrodys puikiai. Tiesa, savo spintoje siūlome turėti ir bent vieną tamsesnės spalvos striukę, kuri kartais gali būti reikalinga dėl etiketo, kai einama į konkrečią vietą. Kadangi striukės perkamos ilgiems metams – įsigyti bent jau modelius tikrai galite sau leisti.

2. Taip pat siūlome susipažinti su striukių užsisegimo galimybėmis. Nuo tradicinių, kurios dažniausiai segamos užtrauktukais, iki sagų bei kitų variacijų, kurios suteikia galimybę džiaugtis ne tik funkcionalia, tačiau ir stilinga striuke.

3. Pasikartosime, kad šiuo atveju striukes labai puošia kišenės, tačiau ne visada jos turi funkcionalią paskirtį. Daugeliu atveju tai tik paprasčiausias striukės dekoras, tad nieko nebus galima į jas įsidėti. Ar tokiu atveju striukė vistiek yra geras pasirinkimas? Tikrai taip.

4. Raštai, gėlės ir kitos formos taip pat suteiks Jūsų drabužiui kur kas daugiau estetikos. Būtent pavasariniai drabužiai būna patys margiausi, kadangi iš po žiemos žmonės būna pasiilgę spalvų ir tuo pačiu raštų sintezės.

Žinoma, ne visada ryškūs raštai tinka prie plaukų spalvos ir panašiai, tačiau skyrus daugiau laiko paieškoms pavyks atrasti ir Jums tinkamą derinį.

Tinkamas striukės ilgis

Dar vienas svarbus kriterijus yra striukės ilgis, kuris taip pat gali labai varijuoti. Visgi, pavasario metu aktyviausiai perkamos trumpos striukės, kurių dažniausiai labai pasiilgstama iš po ilgų žiemos paltų. Taigi, tokias pirkti siūlome ir Jums. Tik geriausia, kol lauke dar yra labai šalta – po trumpa striukes dėvėti ilgus megztukus, kurie gražiai išsikiša už striukės ribų. Atrodysite labai skoningai ir stilingai. Svarbiausia, nesušalsite, o vienas drabužis galės būti nešiojamas ir prie +10, ir prie +20.

Pamušalas ir pašiltinimas

Ar pavasarinei striukei yra reikalingas pašiltinimas? Tikrai ne. Nebent planuojate pirkti bent jau kelis modelius. Tokiu atveju geriausia turėti šiltesnes ir mažiau šiltas striukes. Taip pat gana diskutuotinas variantas yra tokiu atveju, kai galvojama apie pamušalą. Žinoma, jis suteikia striukei daugiau stiliaus, jis ją puošia, tačiau taip pat gali iššaukti prakaitavimą ir tokiu atveju, kai lauke yra šilta. Taigi, verta pagalvoti, ar pamušalas reikalingas. Taip pat įvertinti – kokia yra jo sudėtis. Kadangi dažniausiai pamušalai yra gaminami iš sintetinio pluošto – būtent tai ir sukelia prakaitavimą, kurio lyg ir norėtųsi išvengti.

Kaina ir gamintojas

Aptarus svarbiausius striukės niuansus taip pat norėtumėte atkreipti dėmesį ir į tai, kad kai kuriems žmonėms labai svarbu dėvėti tik žinomo gamintojo drabužius. Ar tai tikrai yra tas kriterijus, kuris vertas Jūsų dėmesio? Mes galvojame, kad ne, kadangi net ir nežinomo vardo gamintojas gali pasiūlyti labai geros kokybės striukes, kurios kainuos pigiau, tačiau tarnaus Jums ne vienerius metus. Svarbiausia yra įvertinti konkretų gaminį, o ne tai – kieno rankos jį kūrė. Taip pat siūlome rinktis universalias striukes. Kadangi jos yra perkamos keleriems metams, natūralu, kad norisi, kad jos niekada „neišeitų iš mados“.

Skirkite daugiau dėmesio savo poreikiams ir savo stiliui, o ne madai, kuri tinka ne visiems ir ne visada.