Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kaip išsirinkti moterišką žieminę striukę?

Kaip išsirinkti moterišką žieminę striukę?

Ar įmanoma rasti tokią žieminę striukę, kuri suteiktų galimybę jaustis šiltai, išvengti lietuviškos darganos, tačiau tuo pačiu atrodyti stilingai. Tikrai įmanoma ir šiuo metu BestDress siūlo labai plačią tokių lauko rūbų pasiūlą, tad susipažinkite, įvertinkite ir raskite lauko drabužius, kurie tobulai atitiks Jūsų poreikius, leis jaustis gerai, nešioti tik stilingas striukes.

Dydžio niuansai

Pats pirmas ir bene svarbiausias kriterijus renkantis striukę yra dydis, kadangi tik tinkamo dydžio drabužis suteiks Jums galimybę puikiai atrodyti ir tuo pačiu gerai jaustis. Vertinkite ne tik raidinius, tačiau ir skaičiais pateiktus išmatavimas. Tokiu atveju galėsite būti tikresnis, kad rastas drabužis Jums puikiai tiks. Kai kurie žiemos metu renkasi vienu dydžiu didesnes striukes. Kam? Kad galėtų po jomis dėvėti ne vieną megztinį, kuris padės išvengti šalčio. Tai yra geras pasirinkimas. Ypač tokiu atveju, kai pasirenkama ne tokia stora, plonesnio modelio striukė. Tuo tarpu nusprendus, kad žiemai Jums labiausiai tinka pūkinė – įvertinkite, ar reikalinga bus papildomai dėvėti kelis sluoksnius drabužių. Juk svarbu, kad drabužis būtų ir patogus, o labai didelė gali trukdyti tuo džiaugtis.

Galiausiai, šiuo metu labai mėgstamos over size tipo žieminės striukės. Jos suteikia moteriškoms elegancijos, kadangi po didele striuke slepiasi kūnas, norintis geriau jaustis. Tinka ne visiems modeliams, tačiau išbandyti verta. Ypač tokiu atveju, jeigu spintoje turite bent kelis skirtingas žieminių striukių modelius ir pagal poreikius galite pasirinkti tokį, kuris tuo metu Jums atrodo pats tinkamiausias.

Ilga ar trumpa striukė?

Žieminės striukės taip pat skiriasi ir savo ilgiu. Geriausias pasirinkimas yra trumpa ar ilga? Vieningo atsakymo nėra, kadangi skiriasi moterų poreikiai, nešiojamas stilius ir tuo pačiu oras, kuris tuo metu yra už lango. Geriausia savo spintoje turėti kelių skirtingų striukių modelius. Vienos turi būti ilgos, kai tuo tarpu kitos – trumpos. Kaip jau minėjome, pirmiausia tai verta turėti įvertinus orą. Išties, jis labai keičiasi ir gruodžio mėnesį dar galite vaikščioti su labai plonomis striukėmis, kai tuo tarpu sausį jau reikia ilgų, labai šiltų striukių, kurios padeda išvengti bet kokios darganos. Taip pat dažnai striukių ilgis varijuoja priklausomai nuo to, koks stilius tuo metu bus kuriamas. Prie kelnyčių, džinsų, labai skoningai atrodo trumpos striukės. Tuo tarpu norinčioms atrodyti elegantiškoms – geriausias pasirinkimas yra ilgos striukės, kurios per liemenį yra juostos dirželiu. Pavyks įlieminti savo figūrą, atrodysite moteriškai, gražiai, išskirtinai.

Turėdama savo spintoje bent kelis modelius galėsi jaustis rami, kad visada spintoje bus bent vienas lauko drabužis, kuris padės atrodyti puikiai, žinoma, džiugins ir šiluma. Juk bene to labiausiai ir norisi žiemos metu.

Medžiagos niuansai

Striukės šilumą lemia medžiagos, iš kurios drabužis yra pagamintas, savybės, tad renkantis žiemines striukes būtent šiam kriterijui reikia skirti ypač daug dėmesio.

Dėmesio vertos ir labai plačiai diskutuojamos odinės striukės žiemai. Kodėl jos sulaukia tiek daug dėmesio? Pirmiausia – galvojama, kad oda yra tik rudeniui bei pavasariui tinkama drabužių medžiaga. Toks požiūris yra klaidingas, kadangi oda sulaiko šilumą, padeda žmogui gerai jaustis žiemos metu. Juolab, tokios striukės dažniausiai būna su papildomu kailiuku iš vidaus, o taip kontaktas su Jūsų oda bus malonus, tačiau pačioje striukėje sulaikyta šiluma leis gerai jaustis ir net labai vėsiomis dienomis užsitikrinti šilumos komfortą.

Taip pat žiemos metu dažniausiai striukės gaminamos iš poliesterio. Kodėl ši medžiaga? Vėlgi, pirmiausia dėl to, kad jie geba sulaikyti šilumą ir tuo pačiu džiaugtis maloniu mikroklimatu. Kad striukė atrodytų skoningiau – ji dažniausiai būna su kailiu, tad taip puikiai sujungiamas praktiškumas su stiliumi. Iš poliesterio gaminamos striukės taip pat labai vertinamos todėl, kad jos padeda išvengti lauke esančio drėgnumo. Suprantama, kad drėgnumas kelia nemalonų diskomfortą ir norisi, kad net ir labai vėsiomis dienomis pavyktų gerai jaustis ir tuo pačiu nesusirgti.

Galiausiai, vertinamos ir nailono striukės, kurios taip pat pasižymi ypač geru atsparumu drėgmei. Dažniausiai nailono striukės yra rekomenduojamos rudens sezonui, kadangi būtent tada lauke yra labai drėgna ir reikalinga tokia striukė, kuri gali padėti pamiršti visus nemalonius potyrius. Tiesa, kadangi šiais laikais žiemos darosi vis šiltesnės ir vis drėgnesnės – būtent tokios striukės, kurios apsaugo nuo drėgmės ir yra vienas svarbiausių ir reikalingiausių pasirinkimų.

Madingos, žiemai skirtos striukės turėtų būti pasirenkamos įvertinus daugelį skirtingų kriterijų. Tačiau svarbiausia, kad jos turi atitikti žiemos klimato poreikius.

Striukių akcentai ir puošmenos

Tiek odinės, tiek kitokios medžiagos striukės padeda ne tik šiltai jaustis, tačiau ir puikiai atrodyti. Šiais laikais labai daug dėmesio skiriama estetikai ir norisi, kad ji tobulai derėtų su funkcionalumu. Natūralu, kad net ir pačiomis tamsiausiomis dienomis galima džiaugtis stiliumi, tačiau kaip tokį susikurti?

Labai mėgstamos striukės su kailiuku, kadangi jos suteikia papildomos puošmenos. Taip pat kailiukas dažniausiai siejamas su žiema, tad jis skoningai puošia lauko drabužį. Mūsų prekybos vietoje galite įsigyti dirbtinio kailio puošmenomis puoštas striukes, kurios Jums padės kiekvieną dieną atrodyti puikiai. Lygiai taip pat puošti gali ir dekoratyvinės sagutės, kurios ne tik susega, tačiau ir tampa svarbiausiu stiliaus akcentu. Juk kartais labiausiai akis traukia ir daugiausia dėmesio vertos yra pačios mažiausios smulkmenos.

Skoningai striukes puošia ir dirželiai, kurie dažniausiai tinka ilgesnio modelio striukėms. Paprasčiausiai tuomet vizualiai Jūsų liemuo atrodys kur kas lieknesni. O to dažniausiai ir yra norima, kai tenka eiti apsnigtomis gatvėmis su keliais sluoksniais drabužių.

Striukių priežiūra

Radus gerą, Jums puikiai tinkančią ir tuo pačiu skoningą striukę, natūralu, kad norisi, jog ji tarnautų kuo daugiau laiko. Šiuo metu prekybos vietose galima rasti labai daug priežiūros priemonių, kurios gali padėti su vienu drabužiu džiaugtis net kelerius ir dar daugiau metų. Svarbiausia kuo detaliau susipažinti su drabužio sudėtimi. Pavyzdžiui, odinės striukės neturėtų būti skalbiamos skalbyklėje, kadangi tai jas gali visiškai sugadinti. Tuo tarpu nailoninės – gali, tik svarbiausia pasirinkti tinkamą programą. Taip pat nesirinkti labai aukštos temperatūros. Lygiai taip pat dažnai skalbdami aukštoje temperatūroje galite sugadinti audinį, jis pradės blukti. Kai kurie audiniai yra labai lepūs ir šiuo atveju nieko nepavyks padaryti, kaip tik kreiptis į cheminius valytojus, kurie gali tinkamai pasirūpinti Jūsų drabužiu. Kadangi žieminės striukės dažniausiai valomos vieną arba du kartus per metus – siūlome sau tai leisti. Tuomet Jūsų drabužis tikrai ilgesnį laiko tarpą išliks gražus.

Galiausiai, plaudami namuose taip pat turite pasirūpinti ir tinkamomis priemonėmis, kurios padeda pašalinti dėmes. Dažniausiai tai yra purvo dėmės, kurios išplaunamos rankomis labai paprastai. Universalus valiklis – ūkinis muilas su tulžimi. Jis dažniausiai sėkmingai pašalina bet kokius nešvarumus.