Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį?

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį?

 Šiais laikais maudymosi kostiumėliai reikalingi tikrai ne tik vasaros metu. Būtent žiemomis daugelis lietuvių keliauja į šiltus kraštus, mėgaujasi ne tik baseinų, tačiau ir jūrų malonumais. Suprantama, kad maudynių malonumai bus kur kas smagesni, jeigu jų metu dėvėsite stilingus ir patogius maudymosi kostiumėlius.

Prekybos vietose maudymukų pasirinkimas labai platus, tad verta palyginti bent kelis variantus, kol rasite Jums labiausiai tinkamą. Juk šiais laikais daugelis drabužius perka bent keleriems metams, tad taip pat yra ir su maudymukais. Tokiu atveju visada verta paskirti kiek didesnę investiciją, kad ji galiausiai atsipirktų. Galiausiai, verta pirkti internetu, kadangi tai puikus būdas sutaupyti daug laiko ir palyginus kuo daugiau variantų greitai rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Užsisakius maudymuką jis bus pristatytas iki pat Jūsų namų durų, tad taupykite laiką ir leiskite sau rasti tobulą maudymuką ne vienam sezonui.

Norime Jums padėti greitai rasti tinkamą. Nurodysime kelis esminius niuansus, kuriuos įvertinusi supaprastinsite paieškas.

• Tinkamiausio maudymosi kostiumėlio pasirinkimas prasideda nuo tinkamiausio dydžio. Juk tai yra aktualu renkantis bet kokius drabužis. Netinkamo dydžio maudymosi kostiumėlis gali ne tik negražiai atrodyti, tačiau taip pat aktyvių maudynių metu gali nukristi (jeigu dėvėsite dviejų dalių maudymuką). Didelei krūtinei susirasti tinkamiausią kostiumėlį gali būti sudėtinga, tačiau įmanoma. Svarbiausia ieškoti maudymuko ne pagal raidinius rodmenis, tačiau pagal detalius išmatavimus. Pasimatuokite savo apimtis ir pagal skaičius ieškokite maudymuko. Jeigu greta jo nėra išmatavimų – visada galima kreiptis į pardavėją, kuris suteiks šią info.

• Maudymosi kostiumėliai gali būti vientisi arba dviejų dalių. Suprantama, kad labiau standartinės figūros moterys dažniausiai turi galimybę rinktis kuriuos nori, tačiau jeigu Jūsų figūra yra kiek nestandartinė, tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra dviejų dalių maudymosi kostiumėlis. Mažai krūtinei labiausiai tinka dvejų dalių maudymukas, kurio viršus turi push up, kai tuo tarpu didelės krūtinės savininkės taip pat turėtų rinktis dviejų dalių kostiumėlius, tačiau jų atveju dažnai viršutinė dalis būna be jokių pakietinimų. Tiesa, vertinant kostiumėlių modelį reikia pagalvoti ir tai, kad tam tikras modelis gali padėti paslėpti nemėgstamus figūros trukumus, pavyzdžiui, pilvuką. Tokiu atveju vientisas maudymosi kostiumėlis – vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas.

• Kalbant apie moters kūno linkius reikia nepamiršti, kad bet kokie drabužiai pasirenkami pagal figūros tipą. Internete galima rasti diagramas, kuriose matyti – kokiai figūros reikia atitinkamo maudymuko. Štai obuolio formos moterys dažniausiai renkasi vienos dalies, kadangi jis padeda paslėpti trūkumus, kurie kaupiasi ant pilvuko. Tuo tarpu kriaušės figūros moterys dažniausiai siekia, kad klubai neatrodytų tokie platūs, tad jų atveju labiausiai tinka vientisas, tačiau kurio apatinė dalis turi kelnaites paaukštintu liemeniu arba šortukų tipo. Lygiai taip pat kelnaitės su paaukštintu liemeniu yra labai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai Jūsų kojos gana trumpos ir norite joms vizualiai suteikti daugiau ilgumo. Aukštas liemuo suteikia tokią galimybę. Dvigubas taip pat pasirenkamas tuomet, kai moters figūra yra gitaros formos ir norisi, kad kiekvienas slinkis puikiai matytųsi, kadangi moteris labai pasitiki savo figūra. Šiuo metu kostiumėlių pasirinkimas yra labai platus, tad skyrus laiko tikrai rasite tai, kas Jums labai tinka ir padeda puikiai atrodyti.

• Sekančio žingsnio metu reikia daugiau dėmesio skirti stiliui bei dizainui, kadangi šiuo metu maudymukų modelių pasirinkimas toks platus, kad dažnai pradėjus ieškoti prarasite amą. Išties galima rasti ir gana standartinių variantų, kurie atrodo tinka bet kokios figūros ir išvaizdos moterims ir tuo pačiu labai specifinių, kurie galbūt įdomūs ne tik savo spalvomis, tačiau tuo pačiu ir modeliu, galbūt net atvirumu. Žinoma, galima džiaugtis, kad egzistuoja labai plati bei įvairi pasiūla, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Visgi, pasirinkdamas labai neįprastą ir gal kiek drąsų kostiumėlį turite apgalvoti – ar jis visada yra geras pasirinkimas. Pavyzdžiui, kai aktyviai leidžiate laiką vandens pramogų parkuose - kostiumėliai su labai įvairomis detalėmis neatrodo geras pasirinkimas, kadangi jos gali kliūdyti. Lygiai taip pat kaip ir kostiumėliai, kurie yra kuriami iš gana nestandartinių medžiagų. Visgi, jeigu norite pasipuošti bent kartais – tokiu atveju geriausia įsigyti bent kelis modelius, kuriais galėsite varijuoti priklausomai nuo savo poreikių. Vieną kartą vienas – paprastesnis, o kitą kartą kitas – kur kas įmantresnis. O koks labiausiai tinka Jums?

• Ieškodami kostiumėlio taip pat turėtumėte susipažinti su kainomis, kurios yra labai įvairios. Rasite ir ypač pigius, ir labai brangius, tačiau šiuo atveju kaina nebūtinai nurodo kokybę. Paprasčiausiai pigiai kainuojantys kostiumėliai gali būti gaminami nežinomo prekinio vardo, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad pačios vandens drabužio kokybė bus blogesnė. Tikrai ne. Labai dažnai žmonės permoka tik už prekinį pavadinimą, o gauta permoka dažniausiai skiriama reklamai ir taip galiausiai žmonės vėl susižavi konkrečiais modeliais. Daryti to neverta, kadangi ir vos 20 eurų kainuojantis kostiumėlis gali Jums sėkmingai tarnauti kelerius metus. Svarbiausia – tinkamai prižiūrėti. Galiausiai, internetinėse prekybos vietose yra nesunku pamatyti akcijas ir jomis pasinaudojus džiaugtis, kad puikus kostiumėlis Jums kainavo dar pigiau. Taigi, domėkitės, ieškokite, skaitykite ir raskite tokius kostiumėlius, kurie leis Jums ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir džiaugtis, kad jų įkainiai yra gana maži.

• Nors atrodo, kad maudymukai kuriami tik iš poliadimo bei elastano, tačiau tai tikrai nėra visiškai tiesa. Kadangi šiuo metu maudymukai suteikia galimybę ne tik aktyviai džiaugtis vandeniu, tačiau taip pat ir puošniai atrodyti, tačiau galima rasti tokių, kurie gaminti iš gana nestandartinių medžiagų. Štai įdomus pasirinkimas yra nerti maudymukai. O siūlai gali būti labai įvairūs. Žinoma, tokie kur kas ilgiau džiūva, tad tai bene didžiausias jų minusas. Visgi, jeigu maudymukas Jums labiausiai reikalingas dėl deginimosi, o ne maudynių – tokiu atveju galbūt tai visai neblogas pasirinkimas, kuriuo verta pasinaudoti. Galiausiai, maža kaina suteikia galimybę kiekvienam rasti tokį, koks jam labiausiai tinka ir vienu atveju stilingai atrodyti, o kitu atveju aktyviai maudytis.

• Kaip jau minėjome aktualus gali būti ir gamintojas, tačiau kartais jį sureikšmindami permokate, tad verta per daug neakcentuoti. Svarbiausia, kad kostiumėlis tiktų pagal jūsų figūros tipą ir būtų tokio dizaino – koks Jums labiausiai tinka. Tokiu atveju gamintojo svarba tampa visiškai antraplanė.

• Maudymosi kostiumėlio papuošimai gali būti priskiriami prie dizaino, tačiau šiuo metu populiarūs tokie maudymukai, kurie turi papildomas dekoracijas. Pavyzdžiui, įvairios skraistės, kurios padeda ne tik paslėpti tam tikrus pilvo trūkumus, tačiau taip pat ir leisti sau atrodyti stilingai.

Maudymosi kostiumėlių pasirinkimas šiuo metu platus kaip niekada. Kiekviena gali rasti tai, kas jai padės atrodyti puikiai. Svarbiausia – ieškoti, o radus džiaugtis, kad maudymukas suteiks galimybę Jums paplūdimyje atrodyti gražiausiai. Kiekviena turi tokią galimybę nepriklausomai nuo jos figūros tipo.