Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Kaip išsirinkti aukštakulnius

Kaip išsirinkti aukštakulnius

Skoningi aukštakulniai gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, gali padėti pabrėžti grakščias kūno linijas ir tuo pačiu parodyti elegantiškumą, kuris dažniausiai neatsiejamas nuo moteriškumo. Juk tiek pačios moterys, tiek vyrai sutinka, kad nėra nieko gražiau kaip moteris, kuri žengia gatve tarsi podiumu dėvėdama skoningus aukštakulnius, kurie suteikia jos kojoms daugiau grakštumo bei ilgumo. Tai avalynė, kuri puošia, kuri suteikia elegancijos, tai batai, kurie yra ne tik dėl saugumo, patogumo, tačiau ir dėl stiliaus. O gal dėl stiliaus ir labiausiai.

Tiesa, šiuo metu aukštakulniai, kurie siūlomi rinkoje, yra tokie įvairūs, kad rasti labiausiai sau tinkamą avalynę nėra lengva. Tai – rimtas darbas. Tačiau tikrai vertas laiko bei pastangų, kadangi tinkamai pasirinkta avalynė tarnaus ne vienerius metus.

Aukštakulnių dydžio vertinimas

Renkantis bet kokią avalynę svarbiausia yra rasti Jums tinkamo dydžio. Tiesa, priklausomai nuo to, kokia avalynė reikalinga – pasirenkamas ir konkretus dydis. Kaip tai suprasti? Dažniausiai aulinukai perkami 0,5 arba 1 dydžiu didesni, kadangi šaltuoju metų laiku dėvima storesnė kojinė, tad reikalingi ir didesni batai, kad juos dėvint žmogus nejustų jokio diskomforto. Tuo tarpu aukštakulniai turi būti tokio dydžio, kokio reikia pagal Jūsų kojos matmenis. Tik tokiu atveju eisena bus graži ir pati koja atrodys grakščiai.

Blogiausia, kad norėdamos vizualiai sumažinti koją, kai kurios moterys renkasi per mažus batus. Tai galioja ne tik tokiu atveju, kai pasirenkami aukštakulniai, tačiau perkant juos – beveik visais atvejais. Tai susiję su požiūriu, kad moters pėda turi būti siaura ir trumpa. Lyg tai būtų moteriškumo ženklas... Visgi, pasirinkus netinkamo dydžio batus ne tik jusite diskomfortą, tačiau ir eisena bus negraži, galiausiai odą papuoš nutrynimai, kuriuose esame tikri, ilgainiui pradės labai skaudėti. Kaip galima to išvengti? Paprasčiausiai pasirinkus tokius aukštakulnius, kurie atitinka Jūsų pėdos ilgį bei plotį.

Jeigu Jūsų koja yra plati bei ilga, norisi, kad vizualiai ji būtų mažesnė – tokiu atveju žaiskite spalvomis bei formomis. Venkite batų, kurie yra su smaila, ilga nosele, nes jie vizualiai atrodo didesni, taip pat – rinkitės margus, raštuotus aukštakulnius, kurie vizualiai mažina avalynę.

Batelių aukščio aspektai

Žinoma, aukštakulniai gali būti labai skirtingo aukščio ir greta dydžio tai yra vienas svarbiausių, o gal net ir pats svarbiausias aspektas. Juk reikia rinktis tokius batus, kurie ne tik grakščiai atrodytų, tačiau ir su kuriais nebūtų sunku vaikščioti.

Daugelis moterų su pavydu stebi modelius, kurie kasdien dėvi 10-15 cm aukščio avalynę ir atrodo puikiai. Visgi, modeliams teko sugaišti daug valandų, kol galiausiai išmoko vaikščioti taip grakščiai. Taigi, ir Jums gali tekti skirti šiek tiek laiko, kol eisena su aukštakulniais taps elegantiška. Geriausia pradėti nuo žemesnių kulniukų, kurie siekia iki 5 cm iki didinti po truputį iki 10 cm, kurie vadinami klasika. Taip pat nepamirškite, kad aukštis turi glaudų santykį su pločiu. Kuo kulniukas yra platesnis, tuo judėjimas juo yra patogesnis, tad pati pakulnė gali būti aukštesnė.

Aukštakulniai nėra tas pats kas ir platforminiai batai. Pastarieji nereikalauja daug laiko siekiant išmokti jais vaikščioti, nes jie kur kas stabilesni, suteikia pagrindą po kojomis. Tuo tarpu aukštakulniai siauresni, grakštesni, dažniausiai elegantiškesni. Natūralu, kad siekiant su jais atrodyti kaip iš Holivudo filmo – teks skirti laiko pamokoms.

Perkant internetu pamatysite, kad bato pakulnė gali būti labai skirtingo aukščio. Visada savo spintoje geriausia turėti bent jau kelis variantus, kurie gali būti keičiami pagal tos dienos norus, etiketą, vietą, galiausiai, galimybes.

Avalynės sudėtinės dalys ir papuošimai

Gal kiek rečiau vertinamas aspektas, tačiau kuriam reikia skirti dėmesio, yra medžiaga. Renkantis avalynę dažniausiai medžiagos sudėtis nėra analizuojama, kadangi daugeliui žmonių svarbiausia, kad batai atrodytų patraukliai. Tačiau juk jų patrauklumą ir lemia sudėtinės dalys, taip?

O pasiūla rinkoje šiuo metu tokia plati, kad gali susisukti galva. Nuo tokių aukštakulnių, kurie gaminami iš odos, tad tarnauja ilgai, iki tokių, kurie yra švelnūs-zomšiniai, tad dažniausiai siejami su prabanga. Pasirinkimas labai platus! Visgi, renkantis batus pagal sudėtines dalis reikia nepamiršti, kad skirtingos medžiagos „reikalauja“ ir skirtingos priežiūros. Nuo tokių, kurie labai lepūs ir kuriems reikalingi specialūs valikliai, iki tokių, kurie gali būti valomi su paprasčiausiu vandeniu bei kempine, tad tokius batus galima dėvėti ir sudėtingesnėmis oro sąlygomis, pavyzdžiui, per lietų.

Sunku atsakyti, kurie audiniai yra geriausi ir tuo pačiu kokios medžiagos aukštakulnius rinktis. Kadangi tai yra batai, kurie dažniausiai nedėvimi kasdien, natūralu, kad jie ir nesusidėvi labai greitai, tad visada verta ir galima pirkti lepesnius, kuriems reikia daugiau priežiūros. Juk nunešus juos į valyklą dažniausiai pašalinamos net ir pačios sudėtingiausios dėmės ir batai gali atrodyti kaip nauji.

Nors aukštakulniai dažniausiai siejami su vasaros sezonu bei prabangiomis šventėmis, tačiau daugeliui moterų renkasi tokius batus avėti ir žiemomis, prabangių vakarėlių metu. Priklausomai nuo metų laiko, nuo drabužių, kurie bus dėvimi, galiausiai, nuo etiketo, kuris vyraus konkrečios šventės metu – rinkitės ir tam tikros medžiagos batus. O kad visada turėtumėte ką apsiauti, siūlome įsigyti bent jau kelis modelius. Keiskite juos pagal poreikius, pagal galimybes ir atrodykite puikiai.

Gamintojo vertinimas ir svarba

Visi anksčiau aptarti aspektai yra susiję su avalynės patrauklumu ir estetika. Juk visiškai natūralu, kad renkantis batus bene daugiausia dėmesio yra skiriama patrauklumui. Galiausiai, pačios moterys juokauja, kad batai dažniausiai sukelia meilę iš pirmo žvilgsnio: arba patinka, arba ne. Tačiau nepamirškite, kad gamintojas yra dar vienas svarbus aspektas, kuris padeda rasti tinkamus batus. Ne tik tokius, kurie Jums gražūs, tačiau ir tokius, kurie tarnaus ne vienerius metus.

Ne visada garsių dizainerių batai yra geresni nei tie, kurie yra be žymių vardų. Kokybė, šiuo atveju, dažniausiai susijusi su naudojamomis medžiagomis ir tuo pačiu su siuvimo technologija, kuri gali būti labai atidi, kruopšti ir ilgaamžė arba labai atmestina (kaip dažniausiai būna su kiniškais gaminiais).

Nuomonių apie tą patį gamintoją gali būti labai daug ir labai įvairių. Tai yra visiškai natūralu. Tačiau bet kuriuo atveju kitų žmonių komentarai gali padėti susidaryti nuomonę apie avalynę, kuri bus perkama. Nuo tokių vardų, kurie dažniausiai siejami su kokybe, kurie vertinami ir giriami, iki tokių, kurie dažniausiai vadinami netinkamu pasirinkimu, kadangi naudojamos prastos kokybės medžiagos. Taigi, domėkitės kitų moterų paliktais komentarais apie vieno arba kito gamintojo aukštakulnius, tačiau nepamirškite, kad visos nuomonės yra labai subjektyvios ir tikrai gali nesutikti su Jumis.

Paprasčiausia avalynė gali suteikti Jums daugiau moteriškumo ir pasitikėjimo savimi. Išbandykite vaistą, kuris vadinasi „aukštakulniai“.