Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Kaip derinti suknelių spalvą ir avalynę?

Kaip derinti suknelių spalvą ir avalynę?

Susirasti tinkamą suknelę nėra labai paprasta. Juk reikia ieškoti tokios aprangos, kuri ne tik atrodytų labai stilingai, kuri derėtų prie Jūsų odos bei plaukų spalvos, kuri maloniai glustų prie odos, galiausiai, tiktų prie Jūsų figūros. Juk reikia rasti ir tokią suknutę, kuri derintųsi prie kitų Jūsų turimų drabužių, kad pavyktų išlaikyti vientisumą, kad nereikėtų pirkti naujos avalynės tik todėl, kad įsigijote Jums neįprastos spalvos suknelę.

Jeigu pačiai atrodo labai sudėtinga prie skoningos suknelės priderinti tinkamus batelius – šis straipsnis kaip tik Jums. Atskleisime kelis pagrindinius niuansus, kurie leis be jokio vargo susirasti tinkamiausią drabužį. Tokį, kuris derės ir tokį, kuris leis Jums patogiai jaustis.

Juodos spalvos suknelės

Universaliausios yra juodos spalvos suknelės. Prie jų skoningai priderinti net ir pačių neįprasčiausių spalvų batukus yra labai paprasta. Juolab, kiekviena moteris savo spintoje turi turėti bent vieną juodą suknelę, kuri universaliai dera tiek švenčių metu, tiek darbo vietoje.

Prie juodos spalvos suknelių dažniausiai skoningai atrodo ryškiai raudoni bateliai. Tiesa, toks ryškus pasirinkimas tinka ne visiems, kadangi raudona spalva dažnai įvardijama kaip pati aistringiausia ir sulaukianti daugiausia dėmesio. Jeigu Jums jo nereikia – visada galima rinktis neutralią pilką spalvą. Pilka, kaip ir juoda, labai dažnai pavadinama ta universalia spalva, kuri puikiai prie visko dera. Tad įsigijus pilkus batelius galėsite džiaugtis jų universalumu. Žinoma, reikia nepamiršti ir pastelinių atspalvių. Kai kurie teigia, kad tokios spalvos bateliai labiausiai tinka tik vasaromis ir pavasario metu. Nebūtinai, kadangi kai oras prastas – kaip tik reikia spalvų, kurios galėtų suteikti daugiau gyvumo.

Taigi, prie juodos spalvos suknelės tikrai puikiai tinka bet kokio atspalvio bateliai. Įsigijus juodą drabužį niekada nesuklysite, tačiau juk dažna moteris nori būti ryškesnė, tad toliau – kitos paletės spalvos ir batelių derinimas.

Raudonos spalvos suknelės

Kaip jau minėjome, raudonos spalvos suknelės dažniausiai pačios ryškiausios, labiausiai traukiančios dėmesį. Net ir tokiu atveju, jeigu įsigysite ilgą bei labai uždarą suknelę – vis tiek tapsite vakarėlio pažiba ir akys nuo Jūsų paprasčiausiai nenukryps. Žinoma, prie tokios ryškios spalvos priderinti batelius nėra labai paprasta.

Daugelis teigia, kad juoda yra vienintelė spalva, kuri šiuo atveju tinka. Taip, su juoda tikrai nesuklysite, tačiau jeigu norite atrodyti kiek įmantriau – visada galima peržiūrėti ir kitą spalvų paletę. Štai puikiai atrodo ir balta. Ji tarsi „atmuša“ ryškumą. Prie raudonos suknelės taip pat galima derinti ir tuos pačius pilkus batelius. Tačiau jie turi turėti tamsesnį atspalvį, kuris kartais pavadinamas bordo. Tokie deriniai jau priskiriami prie drąsių, kadangi ne visada taip paprastai pavyksta suderinti. Visgi, įmanoma, o internete daug pavyzdžių, tad ieškokite ir rasite.

Pilkos spalvos suknelės

Pagyrėme pilkus batelius, o dabar reikia pagirti pilkos spalvos sukneles. Tai išties gana geras pasirinkimas, kadangi pilka spalva dažnai pavadinama neutralia, kuri atrodo skoningai, tačiau tuo pačiu parodo žmogaus paprastumą. Ne veltui pilko atspalvio suknelės yra taip mėgstamos. Pilkos spalvos suknelės labai puikiai derinamos prie juodų akcentų, tad jeigu turite juodos spalvos batelius – jie atrodys labai puikiai bei skoningai. Žinoma, siūlome nepamiršti, kad prie pilkos labai puikiai dera ir ryškesnės spalvos. Ta pati raudona ir net mėlyna, kuri kartu su pilka sukuria labai akiai malonią sintezę. Lygiai taip pat skoningai atrodo ir violetinė spalva, kuri gali būti ne tik batelių pavidalu, tačiau taip pat ir kaip aksesuaras arba rankinė.

Mėlynos spalvos suknelės

Mėlyna spalva labai puikiai tinka šviesios odos ir šviesių plaukų savininkėms. Dažnai teigiama, kad ši spalva kuria elegancijos bei paprastumo įspūdį, tad ją pasirinkti reikia tokiu atveju, kai norisi atrodyti elegantiškai, tačiau tuo pačiu labai paprastai ir tuo pačiu galbūt net žaismingai. Šiuo atveju, žinoma, labai varijuoja – kokio atspalvio suknelė bus. Nuo tamsiai mėlynos, kuri mažai kuo skiriasi nuo juodos spalvos iki žydros, kuri skoningai atrodo tik pavasario bei vasaros metu. Svarbiausia, kad mėlynos spalvos suknelės prie savęs labai lengvai derina skirtingų atspalvių batukus. Puikiai tinka ir juodi, kurie dažniausiai suteikia daugiau elegancijos, ir ryškesni, pavyzdžiui, rausvi, kurie sukuria lengvumo įspūdį. Ieškant avalynės ir pačios suknelės taip pat reikia nepamiršti, kad drabužis turi būti derinamas ir prie amžiaus, kadangi kartais etiketas apsprendžia ir konkrečią aprangą, tad pasirinkti yra kur kas paprasčiau. Šviesesnes sukneles dažniausiai dėvi jaunesnės merginos, kai tuo tarpu tamsesnes – vyresnio amžiaus moterys, kurios nori skleisti prabangą bei eleganciją. Tiesa, ieškodama suknelės vistiek įvertinkite, kad drabužis Jums kuo ilgiau tarnautų. Juk norisi, kad investicija atsipirktų.

Pastelinių atspalvių suknelės

Atskirą kategoriją reikia išskirti ir tokiu atveju, jeigu mėgstate dėvėti labai šviesių spalvų sukneles. Jos tikrai atrodo labai skoningai ir mėgstamos, kadangi net ir niūriu oru suteikia daugiau pozityvumo. Tiesa, norime pabrėžti, kad pasteliniai atspalviai tikrai labai puikiai atrodo ir žiemos metu, tik tokiu atveju reikia susirasti storesnės medžiagos suknelę. Toks pasirinkimas gali būti tikrai skoningas, tačiau dažniausiai, suderinus batelius bei kitus aksesuarus, išties pavyksta gauti puikiai atrodantį rezultatą, kuris leis Jums džiaugtis ne tik skoninga suknele, tačiau tokiu drabužiu, kuris derės prie skirtingų batelių.

Svarbiausia atsiminti pagrindinę taisyklę - prie labai šviesių suknelių ypač tamsūs bateliai nėra geras pasirinkimas. Vengti reikia juodų, kadangi šiuo atveju kontrastas bus per didelis, tad gali rėžti akis. Siūlome rinktis ryškesnius batelius, tačiau kad jie labai nesiskirtų nuo tų atspalvių, kurie yra ant suknutės. Pavyzdžiui, jeigu suknelė yra pilkai melsva – tokiu atveju mėlyni bateliai tikrai labai puikiai tinka bei skoningai atrodo. Svarbiausia, kad jie per daug savo atspalviu nesiskirtų nuo suknelės. Kai kuriais atvejais toks ryškus skirtumas ir kontrastas yra geras pasirinkimas, tačiau tuomet derinimas turi būti labai atsargus, kadangi labai lengva nuo kokybės pereiti prie beskonybės.

Baltos spalvos suknelės 

Galiausiai reikia aptarti pačios gražiausios spalvos sukneles. Būtent baltos spalvos suknelės pristatomos kaip pačios gražiausios, dažnai atrodančios karališkai ir labai rekomenduojamos toms moterims, kurios nori pasipuošti. Žinoma, pati gražiausia baltos spalvos suknelė yra vestuvinė, tačiau išties galima dėvėti nuostabų modelį ir paprasčiausios šventės metu. Vasaros metu dažna dėvi ir jaučiasi labai elegantiškai. Prie jų tinka tiek juodi, tiek pastelinių atspalvių drabužiai. Skoningai atrodo derinant visumą ir nors gaunamas gana ryškus kontrastas – čia vienas tų retesnių atvejų, kai pavyksta išgauti puikų rezultatą net ir tada, kai kontrastas didelis.

Suknelių derinimas prie batelių yra būtinas. Tik tokiu atveju rezultatas tenkins poreikius. Galiausiai, tokiu atveju įsigijus vieną drabužį galėsite jaustis rami, kad jis puikiai derės prie bet kokios kitos aprangos ir sėkmingai išlaikys vientisumą.