Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Ilgos suknelės: nuo nešiojimo kasdien iki prašmatnaus vakaro

Ilgos suknelės: nuo nešiojimo kasdien iki prašmatnaus vakaro

Porą dešimtmečių ilgos suknelės buvo laikomos senovinio stiliaus drabužiais, kurie tinka tik vyresnio amžiaus moterims. Visiškai natūralu, kad siekdamos atrodyti kuo jaunatviškiau ir tuo pačiu seksualiau moterys dažniausiai rinkosi trumpo modelio sukneles, kadangi jomis galėjo skleisti savo moteriškumą bei seksualumą. Tiesa, paskutiniai keleri metai kardinaliai pakeitė požiūrį į ilgas sukneles ir šiuo metu daugelis moterų dėvėdamos būtent ilgas jaučiasi seksualiausiai.

Žinoma, viskas priklauso nuo to, kokios ilgos suknelės bus nešiojamos. Kadangi prekybos vietose nesunkiai rasite labai platų pasirinkimą – kiekviena ras tai, kas jai labiausiai tinka.

Gėlėtos vasarinės suknelės

Vasaros metu moterys daugiausia dėmesio skiria suknelės stiliui, o ne jos ilgiui. Paprasčiausiai vietoje juodų vis dažniau pasirenkamos spalvos, ypač gėlėtos suknelės, kurios, kaip teigia daugelis, kvepia vasara. Puikiausia tai, kad ilgos gėlėtos suknelės yra labai universalios, tad puikiai tinka labai skirtingoms moterims. Tiek toms, kurios yra apvalesnės formos, tiek toms, kurios yra labai lieknos ir skundžiasi, kad neturi labai ryškių kūno linijų. Lygiai taip pat spalvoti modeliai labai puikiai atrodo ir ant šviesios odos savininkių, ir ant tamsios. Galiausiai - jokio skirtumo, kokios spalvos yra Jūsų plaukai – pavyks puikiai atrodyti bet kuriuo atveju. Juk tokio paties rašto suknelės gali atrodyti visiškai skirtingai, tad įvertinkite savo poreikius, savo išvaizdos vingius ir raskite tokią suknutę, kuri labai gražiai glunda ir žavingai atrodo.

Tiesa, kad ir kokios gražios yra ilgos gėlėtos suknelės, tačiau reikia nepamiršti, kad skirdama dėmesio medžiagai jausitės ramesnė radusi gražiai krentantį drabužį. Štai vasaros metu labai pasitarnauja medvilnė bei linas, kurie padeda išvengti perkaitimo. Labai dažnai nešiojamos ir trikotažinės suknelės. Būtent jos labai dažnai vadinamos ilgomis seksualiomis suknelėmis, kadangi ypač gražiai priglunda prie kūno, padeda paryškinti Jūsų kūno linijas, tad net ir visą kūną dengiantis drabužis padeda atrodyti puikiai.

Puošnios suknelės ilgomis rankovėmis

Žinoma, ilgos suknelės labai dažnai pasitarnauja ir vakarėlių metu. Būtent tada, kai norisi atrodyti puikiai ir sužybėti. Apskritai galima pastebėti, kad ilgos suknelės šventėms pasirenkamos kur kas dažniau nei kiekvienai dienai. Tai visiškai natūralu. Paprasčiausiai jos atrodo solidžiai, kaip minėjome, tinka visoms moterims, galiausiai, ilgos suknelės dažniausiai suteikia šventiškumo jausmą. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kokio tipo ilga suknelė bus pasirenkama. Kol vienu atveju moterys nori paprastumo ir lengvumo, tuo tarpu kitoms moterims labiausiai patinka pompastika, tad ir norisi dėvėti tokią suknelę, kuri pabrėžtų kūno linijas ir padėtų šventės metu būti pačia gražiausia diva.

Puošnios, ilgos suknelės turėtų būti ieškomos įvertinus šiuos svarbius kriterijus:

• Natūralu, kad vienu svarbiausiu kriterijumi tampa dydis. Ypač tokiu atveju, kai perkamos ilgos suknelės. Paprasčiausiai jos turi būti tokio ilgio, kuris tinka pagal Jūsų ūgį. Kitu atveju atrodys neskoningai.

• Žinoma, taip pat siūlome nepamiršti, kad svarbu įvertinti stiliaus niuansus. Ta pati puošni suknelė gali būti labai puošni arba kur kas mažiau. Viskas priklauso nuo vietos, kurioje planuojate suknelę dėvėti ir tuo pačiu egzistuojančio etiketo.

• Daugiau dėmesio reikia skirti ir medžiagai. Visiškai natūralu, kad namuose dažniausiai dėvime paprastesnius audinius, kadangi juos pirkdami siekiame sutaupyti. Tuo tarpu ieškodami puošnios suknelės daugiau dėmesio skirkite kokybei. Taip, dažniausiai labai elegantiškos suknelės nešiojamos ypač retai, galbūt net kartą per kelerius metus, tačiau tą vakarą atrodysite tobulai.

• Suknelės gali būti su ilgomis rankovėmis arba be jų. Dažniausiai ši pasirinkimą nulemia metų laikas, kuomet dėvėsite suknutę. Taip pat mėgstamos puošnios suknelėms su ilgomis rankovėmis, kurios kurtos gipiūro principu. Tokiu atveju jos nešildo, tik puošia.

• Proginės suknelės gaminamos daugelio skirtingų gamintojų. Kol vieni pripažįstami kaip ypač patikimi ir galintys garantuoti puikų kainos bei kokybės santykį, tuo tarpu kiti dažnai peikiami dėl to, kad produkcija neatitiko kokybės. Štai todėl labai naudinga skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie produkciją bei pasirinkti tai, ko reikia, kur kas paprasčiau.

Ilgos suknelės kasdienai

Taigi, ilgos suknelės nešiojamos ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Kadangi šiuo metu esti toks platus suknelių pasirinkimas – kiekvienas ieškantis ras tai, kas jai tinka. Juk laisvalaikiui skirtos suknelės yra tokios įvairios! Vienu atveju pasirenkamos tamsesnių spalvų, kadangi tokios yra nelabai lepios ir paprasčiausiai sunkiau matosi ant jų atsiradusios įvairios dėmės. Tuo tarpu kitos moterys teigia, kad būdamos su ryškiomis jos jaučiasi kur kas gražiau ir tuo pačiu kur kas labiau savimi patiki. Štai todėl verta įsigyti bent jau kelis modelius, kad po ranka būtų tokia suknelė, kurią nort dėvėti konkrečiu metu. Tokiu atveju jausitės puikiai ir galėsite pasitikti savimi.

Žinoma, kad ir koks svarbus stilius, ieškant suknelės kiekvienai dienai svarbiausia yra skirti daugiau dėmesio patogumui. Paprasčiausiai kasdieninis drabužis turi būti toks, kad judėjimas būtų nesuvaržytas. Puikiai pasitarnauja tos suknutės, kurios turi dideles kišenes, kuriose galima laikyti daug turto. Lygiai taip pat rekomenduojamos ir suknelės su kapišonais, kuriuos gali apsaugoti ne tik nuo lietaus, tačiau ir saulės. Galiausiai, kiekvienai dienai labai dažnai perkamos laisvo stiliaus ilgos suknelės. Su jomis dažniausiai labai paprasta judėti, jos visiškai nevaržo judesių, didelis privalumas, kad jos tinka labai skirtingos figūros moterims, tad bet kuriuo atveju pavyks ir puikiai atrodyti, ir nuostabiai jaustis.

Ilgos suknelės priežiūra

Tiek ilgos, tik trumpos suknelės lepumas priklauso nuo to, iš kokios medžiagos drabužis yra pagamintas. Juolab, medžiaga lemia ne tik stilių, tačiau ir tai, kaip ilgai tinkamai prižiūrimas drabužis Jums tarnaus. Juk vienu atveju sintetiniai audiniai labai greitai nusiplauna ir dažniausiai vietoje buvusios skoningos suknelės paprasčiausiai reikia tenkintis tik prastai atrodančiu audeklu, o kitu atveju net ir nuolatos karštame vandenyje skalbiamas drabužis išlieka puikios kokybės. Taigi, tai dar vienas kartas, kai nereikia per daug taupyti, kadangi tai galiausiai atsisuks atgal prieš Jus.

Taip pat siūlome būtinai kuo daugiau dėmesio skirti etiketei, kurioje yra nurodoma – kaip drabužis būtų būti skelbiamas. Daugelis moterų etiketes nukerpa, kadangi jos liečiasi su kūnu, kelia diskomfortą. Jeigu jos nėra – visada laimėsite skalbdama kuo žemesnėje temperatūroje. Retas audinys sėkmingai tarnauja tada, kai temperatūra yra aukšta.

Vėlgi, naudokite specialias plovimo priemones, kurios dažnai skirtos konkrečiam audiniui. Lygiai taip pat siūlome neskubėti lyginti arba džiovinti džiovyklėje, kadangi labai dažnai iš didelio noro greičiau dėvėti drabužį padarome su blogiau, kadangi jis paprasčiausiai labai greitai nusiskalbia.

Tinkamai pasirinkta suknelė padės jums ne tik kasdien atrodyti puikiai, tačiau ir jausis komfortabiliai. Suteikite sau tokią galimybę!