Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Ilgi megztiniai moterims jaukiems žiemos vakarams

Ilgi megztiniai moterims jaukiems žiemos vakarams

Artėjantys šalti ir ilgi žiemos vakarai tikrai gąsdina ne visus. Kol vieni jaudinasi, kad dažniausiai tokiu oru tenka būti namuose, tuo tarpu kiti džiaugiasi, kad prasideda jaukusis metų laikas, periodas, kai daugiau laiko praleidžiame su savo šeima, galiausiai, kai galime puoštis ir atrodyti išskirtinai. Kol vieni teigia, kad vasaros metu moterys dažniausiai pasileidžia plaukus ir puošiasi, tuo tarpu kiti dizaineriai akcentuoja, kad žiemos metu kaip tik galima geriausiai perteikti savo stiliaus variacijas, kadangi tai laikas, kada drabužių sluoksniavimas tampa ypač patogus.

Žinoma, tinkamai suderinti stilių su funkcionalumu kartais gali atrodyti gana sudėtinga, tačiau tikrai įmanoma. Stiliaus kūrimas dažniausiai prasideda nuo tinkamo ilgo megztinio, kuris ir puošia, ir šildo.

Ilgi megztiniai – puikus pasirinkimas prie bet kokių kitų drabužių

Kardiganai labai vertinami todėl, kad jie puikiai dera prie bet kokių kitų drabužių. Štai reikia įvertinti tai, kad jie nuostabiai dera tiek prie skoningų džinsų, tiek prie klasikinių kelnių. Daugelis jų perka daugiau vienetų, kadangi patogu, kai spintoje yra daug drabužių, kurie visada padės atrodyti puikiai ir tuo pačiu gerai jaustis.

Svarbiausia, kad žiemos metu labai vertinami raštuoti šilti kardiganai, kurie, kaip jau minėjome, dera prie labai skirtingų drabužių. Tiesa, jeigu nuspręsite, kad norite raštuoto megztuko, tokiu atveju siūlome rinktis vienos spalvos kelnes arba sijoną. Tokiu atveju pavyks palaikyti harmoniją stiliuje. Kitu atveju spalvų ir raštų gali būti kiek per daug. Megztukai, kadangi yra ilgi, ir taip patraukia į save gana daug dėmesio. Štai todėl verta greta jų derinti minimalistinio stiliaus, paprastus drabužius, kurie visumoje leis džiaugtis harmoninga apranga.

Ilgi megztiniai taip pat labai puikiai atrodo ir prie sijonų. Šiuo atveju labai gražiai dera tiek pūstesni, tiek klasikinio stiliaus, siauri sijonai, kurie gražiai apglunda klubus. Ir jokio skirtumo, ar sijonas yra ilgesnis nei megztinis, ar ne. Tinka tiek vienas, tiek kitas variantas. Šiuo atveju svarbiausia yra išlaikyti stiliaus balansą ir tuo pačiu spalvų gamą. Kadangi kaip ir prie kelnių – per daug spalvų nėra geras pasirinkimas. Siūlome apgalvoti- kokios spalvos geriausiai dera. Juolab, naudotis internete pateikta dailės palete. Ji padės paprasčiau įvertinti stiliaus gamas ir tuo pačiu priderinti kardiganą prie kito megztuko.

Kardiganas – ne tik kasdienai

Šilti kardiganai yra gana universalus drabužis, tad jį verta įsigyti ir tokiu atveju, kai reikalingas megztinis kiekvienai dienai, ir tokiu atveju, kai ieškote aprangos švenčių metu. Tokiu atveju dažniausiai pasirenkami labiau akis traukiantis, išskirtinio grožio megztiniai, kurie yra dekoruoti įvairiais akcentais, kurie megztiniui suteikia daugiau estetikos.

Pavyzdžiui, puikiai tinka megztiniai, kurie yra puošti išskirtinio grožio sagomis. Jos gali būti pats gražiausias Jūsų stiliaus akcentas. Ir toks megztinis dera tiek prie oficialių kelnių, tiek prie prabangiais stiliaus suknelių. Dizainerių žurnaluose vis dažniau pasirodo nuotraukos, kuriose moterys vilki nuostabaus grožio ilgas suknelės ant viršaus yra dėvimas ilgas megztinis. Tokiu atveju labai skoningai susipina paprastumas su išskirtinumu bei elegancija. Tai labai puikus derinys švenčių metu, kuris Jums padės atrodyti puikiai.

Ilgas megztinis + kiti deriniai

Kaip jau minėjome, šilti kardiganai yra labai universalus drabužis, kuris puikiai tinka prie bet kokios kitos aprangos, galiausiai, puikiai tinka labai skirtingų progų metu. Nurodysime Jums kelis galimus derinius, kurie tikrai padės puikiai atrodyti, svarbiausia, gerai jaustis ir tuo pačiu atrodyti skoningai žiemos metu.

● Ilgas juodas megztinis labai gražiai atrodys prie mėlynų džinsų. Nors toks derinys kai kuriais atvejais gali atrodyti gana per daug paprastas, tačiau siūlome nepamiršti, kad būtent genialumas dažniausiai ir slypi paprastume.

● Paprastos rudeninės bei žieminės suknelės, kurios yra vienos spalvos, gali būti dekoruotos įvairių spalvų megztiniais, kurie ne tik labai gražiai atrodys, tačiau papildomai suteiks daugiau šilumos.

● Prie suknelių bei megztinių siūlome rinktis ryškesnio stiliaus, galbūt net margas timpas, kurios puoš ir tuo pačiu suteiks galimybę jaustis šiltai. Šaltais žiemos vakarais greta stiliaus reikia nepamiršti funkcionalumo. Tik tokiu atveju jausitės tikrai gerai.

● Taip pat kardiganai labai dažnai nešiojami prie paprasčiausių timpų. Tokiu atveju daugiau nereikia jokių papildomų akcentų, kadangi šiuo atveju labai puikiai tinka posakis, kad genialumas slypi paprastume. Prie to priderinkite masyvesniu batus ir rezultatas tikrai bus labai puikus.

● Juodi kardiganai labai gražiai dera prie raudonos spalvos. Tokie deriniai labai rekomenduojamai apvalutėms moterims, kurios nori pabrėžti savo kūno linijas. Tuo pačiu puikus pasirinkimas yra kardiganą apjuosti storu diržu. Tokiu atveju įrėminsite savo figūrą, puikiai atrodysite, galiausiai, būsite tikrai išskirtinė. O to dažniausiai ir siekia moters, kurios renkasi drąsius derinius.

● Prie juodo kardigano labai rekomenduojama ir auksinė, kuri gali suteikti bendram stiliui daugiau elegancijos. Kaip jau minėjome, rekomenduojame derinti paprastumą su elegancija, kadangi galiausiai derinys tikrai labai atrodys puikiai. Šiuo atveju auksinė yra karališka spalva, tad prie jos labai puikiai dera juodas kardiganas. Toks derinys suteiks Jums galimybę jaustis karališkai ir tuo pačiu būti stilingiausia vakaro viešnia.

Variacijų gali būti labai daug. Svarbiausia, kad pasirinkus stilių galėtumėte džiaugtis, kad jis puikiai dera prie Jūsų asmenybės ir tuo pačiu išvaizda, galiausiai, kad jis padeda puikiai jaustis.

Kardiganas – visų figūrų moterims

Ilgi megztiniai, galiausiai, vertinami dėl savo universalumo. Kaip jau supratote, jie labai puikiai prie bet kokių kitų drabužių, tad kiekviena norinti atrodyti puikiai ir nesukti galvos dėl stiliaus derinimo – turėtų rinktis kardiganą, kuris ne tik paryškina figūros privalumus, tačiau tuo pačiu ir labais sėkmingai paslepia trūkumus. Taip pat šis drabužis labai vertinimas todėl, kad jis labai puikiai tinka skirtingų figūrų moterims. Kardiganai, daugelis galvoja, kad geriausiai atrodo ant lieknų moterų, kadangi pabrėžia jų figūrą. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi kardiganai puikiai atrodo ir ant apvalesnių formų moterų, padeda paryškinti nuostabias kūno linijas. Taip pat reikia nepamiršti, kad ilgi megztiniai tinka visoms moterims nepriklausomai nuo jų ūgio. Tačiau svarbiausia pirkti tokį megztuką, kuris ir yra pritaikytas būtent konkretaus ūgio moterims. Tik tokiu atveju derinys atrodys stilingai ir tikrai moteris su juo jausis puikiai.

Kardiganas tinka ne tik visoms moterims nepriklausomai nuo jų figūrų, tačiau visoms, kurios nešioja skirtingą stilių. Jis padeda atrodyti labai žavingai, tuo pačiu su juo gana paprasta susikurti moterišką, galbūt net kiek laisvą stilių, galiausiai, kardiganai vertinami ir todėl, kad jie gali būti labai greitai užsimetamas drabužis.

Matyti, kad kardiganas būdamas toks paprastas drabužis labai puikiai tinka skirtingoms progoms ir tuo pačiu skirtingoms moterims. Vienas drabužis – milijonas jo panaudojimo būdų. Patogu? Labai, tad išbandyk ir tu!