Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Drabužiai internetu

Drabužiai internetu

Kaip teisingai išsirinkti ir užsakyti drabužius internetu?

Šiandien naujos elektroninės parduotuvės atidaromos praktiškai kiekvieną savaitę. Didelė dalis žmonių mano, kad užsakinėti drabužius internetu žymiai patogiau ir naudingiau, nei pirkti juos įprastose parduotuvėse. Tai taupo laiką ir pinigus, o ir pasirinkimas tokiose parduotuvėse dažnai būna platesnis.

Tačiau yra ir tie, kurie galvoja, kad drabužių pirkimas internetu susijęs su tam tikrais sunkumais. Juk išrinktą drabužį negalima nei pasimatuoti, nei pačiupinėti, nei įvertinti jo kokybę. Dažniausiai taip ir yra. Bet Bestdress.lt drabužius galite pasimatuoti mūsų biure!.

Kelių elektroninio apsipirkimo taisyklių žinojimas leidžia sumažinti iki minimumo riziką nusivilti savo pirkiniu.

Drabužių pirkimas internetu

Pagal rinkodaros specialistų statistiką, skaičius žmonių, pageidaujančių nusipirkti drabužius internetu kasdien didėja. Kas gi traukia žmones apsipirkinėti internetu?

Visų pirmą, pinigų ekonomija. Kainos interneto elektroninėse parduotuvėse pastebimai mažesnės, nei įprastose prekybos centruose. Juk elektroninei parduotuvei nereikia nuomoti brangių patalpų savo prekybos salei, leisti pinigus jo interjero detalėms, rūpintis tvarka, samdyti salės ir apsaugos darbuotojus. Todėl, tokios parduotuvės turi galimybę gana dažnai daryti išpardavimus ir džiuginti savo pirkėjus ypatingai pasiūlymais ir nuolaidomis.

Antrą, laiko taupymas. Ne visi žmonės turi galimybę leisti valandų valandas parduotuvėse, ieškant reikalingos prekės. Užsisakyti drabužius internete galima bet kuriuo jums patogiu metu – dieną, naktį, per pietų pertrauką ir t.t. Negana to, nėra reikalo kur nors važiuoti ir rezervuoti savo laiką apsipirkimams. Galimybė atnaujinti savo garderobą, neišeinant iš namų, žavi daugelį žmonių.

Trečia, asortimentas. Šiandien interneto platybėse galima rasti ko tik širdis geidžia - bet kokiam dydžiui, skoniui ar piniginei. Tai ypatingai svarbu mažesnių miestelių gyventojams, kur yra tik viena ar kelios drabužių parduotuvės su maža pasirinkimo galimybe. Negana to, internetas pilnai ištrina ribas ir atstumus: daugumoje atveju prekės pristatomos pirkėjui į bet kurią pasaulio vietą. Bestdress.lt pristatymo sąlygas galite rasti čia.

Prieš pradedant apsipirkimą, reikėtų žinoti jums tinkančių drabužių dydį. Kaip jį sužinoti galite perskaityti čia.

Visą mūsų moteriškų drabužių internetu asortimentą rasite čia.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, perkant drabužius internetu

Elektroninių parduotuvių internete yra labai daug, kaip sužinoti, kuriais iš jų galima pasitikėti?

Yra keli būdai išsiaiškinti ar parduotuvė brangina savo reputaciją ir garantuoja prekių kokybę.

Iš karto atsisakinėkite nuo tų parduotuvių paslaugų, kuriuose negalima susigrąžinti sumokėtų už prekę pinigų, jei ji jums netiko. Vartotojų teises reglamentuoja daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės bei Vartotojų teisių apsaugos įstatymas. Bestdress.lt visiems savo klientams suteikia galimybę grąžinti įsigytas prekes, su grąžinimo sąlygomis galite susipažinti čia.

Įdėmiai peržiūrėkite prekių katalogą. Drabužių nuotraukos turi būti pakankamai geros kokybės tam, kad pirkėjas galėtų įdėmiai apžiūrėti išrinktą prekę. Pageidautina, kad prekė būtų nufotografuota iš kelių pusių. Galimybė palikti atsiliepimą apie prekę irgi yra geras ženklas.

Didelis atsiskaitymo būdų pasirinkimas taip pat reiškia, kas elektroninė parduotuvė rūpinasi savo klientais. Bestdress.lt atsiskaitymo būdų sąrašą galite rasti čia.

Pirkite drabužius internetu su bestdress.lt!