Blogas

Suknelių modeliai: aukštoms ir lieknoms, žemoms ir apvalutėms. Pasirinkite geriausią!

Suknelių modeliai: aukštoms ir lieknoms, žemoms ir apvalutėms. Pasirinkite geriausią!

Kiekviena dama gali atrodyti puikiai, kai drabužių pasiūla rinkoje yra tokia plati – kiekviena gali rasti tai, kas jai labiausiai tinka. Tiesa, tinka ne tik prie asmenybės, tačiau ir prie jos figūros tipo. Kai drabužių pasiūla tokia plati – lyginimas ir derinimas galiausiai garantuoja, kad rasite tai, kas geriausiai padės atskleisti Jūsų asmenybę.
Kaip išsirinkti suknelę

Kaip išsirinkti suknelę

Kai kurios moterys apskritai nedėvi suknelių. Visų pirmą, jos įsitikinusios, kad suknelės joms visiškai netinka, antrą – jos mano, kad daug patogiau vaikščioti su kelnėmis arba džinsais. Kartais linkę dėvėti sijonus ar kostiumus. Bet reikia turėti omenyje, kad teisingai parinkta suknelė padarys jus dar moteriškesne, o kelnės ar sijonai su palaidinėmis ne visose situacijose bus tinkami. Todėl jūsų spintoje būtinai privalo būti bent kelios suknelės visiems gyvenimo atvejams.
Drabužiai internetu

Drabužiai internetu

Kaip teisingai išsirinkti ir užsakyti drabužius internetu? Šiandien naujos elektroninės parduotuvės atidaromos praktiškai kiekvieną savaitę. Didelė dalis žmonių mano, kad užsakinėti drabužius internetu žymiai patogiau ir naudingiau, nei pirkti juos įprastose parduotuvėse. Tai taupo laiką ir pinigus, o ir pasirinkimas tokiose parduotuvėse dažnai būna platesnis. Tačiau yra ir tie, kurie galvoja, kad drabužių pirkimas internetu susijęs su tam tikrais sunkumais. Juk išrinktą drabužį negalima...