Banko pavedimu.

Iš karto po užsakymo, Jums bus išsiųsta elektroniniu paštu išankstinė sąskaita, kurią galėsite apmokėti savarankišku banko pavedimu per Jūsų banko el. bankininkystės sistemą arba banko skyriuje grynais.

Užsakytos prekės bus rezervuotos Jums 2 paras. Neapmokėjus per nurodytą laiką, užsakymas atšaukiamas.

Informacija apmokėjimui pavedimu:

Gavėjo pavadinimas:UAB Laisvės kelias

Banko sąskaita: LT517300010157992932 (SWEDBANK)

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris

Apmokėjimas paysera.lt sistemoje"
Pasirinkę šį mokėjimo būdą jūs būsite nukreipti į savo banko internetinį puslapį. Suvedę prisijungimo duomenis, pamatysite automatiškai suformuotą sąskaitą, kurią galėsite patvirtinti ir apmokėti.

· Jeigu norite sumokėti grynais MAXIMA kasose, Rkiosk, ar Lietuvos spaudos kioskuose, tai spauskite Apmokėjimas internetu ir iš sąrašo pasirinkite reikalingą mokėjimo būdą:
Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į mokėjimai.lt sistemą. Ten galėsite atsispausdinti mokėjimo instrukciją su barkodu. Su šiuo kvitu galėsite apmokėti prekes bet kurioje Maxima kasoje ar Lietuvos spaudos kioske. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo . Šį apmokėjimo būdą rasite pasirinkę "Apmokėjimas internetu" -> "Kitas

Atsiskaitymas PayPal sistema: jūs busite nukreipti į paypal puslapį, ir jums tereikės prisijungti prie paskyros ir paspausti apmokėti