Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Pristatymo būdai

Pristatymo terminas nurodytas prie kiekvienos prekės atskirai!

1-2 darb dienos jei prekė yra sandelyje (greitas pristatymas kategorija) 5-9 darbo dienos jei prekės sandelyje neturime.

Jūsų patogumui mes jums siūlome keletą pristatymo būdų:

 

Lietuvos paštas:

Pristatymo kaina  2,50 Eur.Pasirenkant šį pristatymo būdą, jums bus siunčiama registruota siunta. Registruotosios siuntos įteikiamos gavėjui asmeniškai.

SVARBU!!! Jei jūsų nurodytu adresu siunta nebus priimta, galėsite ją atsiimti artimiausiame pašto skyriuje pateikus asmens dokumentą.( Siunta iki pareikalavimo)

omniva.png

Omniva paštomatai

Pristatymo kaina 1,99 eur

Siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą. Siuntinį galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus atsiėmimo kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį. Daugiau apie šį pristatymo būdą skaitykite čia

SVARBU!! Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui.

Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu ir (arba) el. paštu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą. Todėl nurodžius klaidingą telefono numerį siunta bus grąžinama mums atgal, o norint ją gauti dar kartą reiks susimokėti ne tik pakartotinai pristatymo išlaidas bet ir Omnivia nustatytą siuntos grąžinimo siuntėjui mokestį. Jeigu siuntos pakartotinai nebus norima gauti, iš grąžinamos sumos bus minusuojamas siuntos grąžinimo siuntėjui mokestis (2 Eur su PVM).

OMNIVA KURJERIS

Pristatymo kaina 3,89 eur

Apmokėjimas grynais kurjeriui pristačius prekes 1,2% nuo užsakymo sumos (minimalus mokęstis 1,69 eur)

Pristatymas užsienyje.

Pristatymas Lietuvos paštu kaip tarptautinė registruota pirmenybinė pašto korespondencijos siunta, kuri bus pristatyta Jums į artimiausią pašto skyrių.

Siuntimo kainos

Pristatymas į ES šalis 7,99 eur - pristatymo laikas 8-12d.d.

Pristatymas į kitas šalis  10,99 eur - pristatymo laikas 10-15 d.d.