Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 14,00 EUR - 65,00 EUR

Batų dydis

Batų dydis

Basutės

Basutės

Basutės moterims – universaliausia avalynė tuomet, kai lauke yra geras oras ir norisi pašildyti savo kojų pirštukus saulėje. Kadangi lietuviškas oras retai džiugina saule – reikia išnaudoti kiekvieną galimybę ir tinkamos avalynės pasirinkimas yra būtinas. BestDress moteriškos basutės labai įvairios. Taip siekiama, kad kiekviena dama susirastų to...

Basutės moterims – universaliausia avalynė tuomet, kai lauke yra geras oras ir norisi pašildyti savo kojų pirštukus saulėje. Kadangi lietuviškas oras retai džiugina saule – reikia išnaudoti kiekvieną galimybę ir tinkamos avalynės pasirinkimas yra būtinas. BestDress moteriškos basutės labai įvairios. Taip siekiama, kad kiekviena dama susirastų tokias, kokios labiausiai tinka. Katalogas nuolatos pildomas, tad užsukite reguliariai pasižvalgyti. Juk tinkama avalynė reikalinga ne tik lietuviškos vasaros dienomis, tačiau ir planuojant nuostabią kelionę į egzotiškas šalis.

Basutės internetu moterims leis labai greitai ir paprastai susirasti tokią avalynę, kokia Jums yra tinkamiausia. Tuo pačiu paprastai palyginti kelias skirtingas alternatyvas ir susirasti pačius tinkamiausius batukus. Svarbiausia, kad jeigu gauta prekė Jums netinka – BestDress suteikia pinigų grąžinimo garantiją.

Taip pirkti basutes tampa dar saugiau. Leiskite savo kojoms kvėpuoti.

Rodyti
23 products.
Rodoma 1-12 iš 23 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai