Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Odinės striukės

Odinės striukės

Koks gi pavasaris ir kokia gi vasara be skoningos, puikiai priglundančios odinukės, kuri išryškina kūno linijas, padeda atrodyti puikiai ir tuo pačiu džiaugtis komfortu, kurio nusipelnė kiekviena iš mūsų? BestDress odinės striukės pagamintos iš dirbtinės odos taip saugant aplinką bei gyvūnus. Visgi, pasižymi itin aukštu atsparumu neigiamiems apl...

Koks gi pavasaris ir kokia gi vasara be skoningos, puikiai priglundančios odinukės, kuri išryškina kūno linijas, padeda atrodyti puikiai ir tuo pačiu džiaugtis komfortu, kurio nusipelnė kiekviena iš mūsų? BestDress odinės striukės pagamintos iš dirbtinės odos taip saugant aplinką bei gyvūnus. Visgi, pasižymi itin aukštu atsparumu neigiamiems aplinkos veiksniams, labai stilingai atrodo, puikiai dera ir prie džinsų, ir prie treningų kelnių. Svarbiausia, kad odinės striukės puikiai tinka labai skirtingo sudėjimo moterims. Nuo lieknų ir žemų iki apvalesnių formų ir aukštų. Kiekvienai damai, kuri nori atrodyti puikiai.

Odinės striukės moterims leis pasijausti žavingai net ir labai vėsiomis dienomis. Striukė – tai ne tik lauko drabužis, tai akcentas, kuris padeda atrodyti puikiai. BestDress – geriausias pasirinkimas už mažiausią kainą.

Rodyti
16 products.
Rodoma 1-12 iš 16 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų odinės striukės yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.