Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Kaina

Kaina

  • 23,00 EUR - 30,00 EUR

Plėšyti džinsai

Plėšyti džinsai

Esate tikra gatvės diva ir niekada neatsiliekate nuo stiliaus tendencijų? Tokiu atveju siūlome susipažinti su plėšytais džinsais, kurie atrodo puikiai ir gatvėje, ir namuose. Stilingi plėšyti džinsai yra universalus pasirinkimas norinčioms suderinti paprastumą su genialumu. Sekite madas ir atrodysite puikiai net ir tuomet, kai atrodo, kad nėra n...

Esate tikra gatvės diva ir niekada neatsiliekate nuo stiliaus tendencijų? Tokiu atveju siūlome susipažinti su plėšytais džinsais, kurie atrodo puikiai ir gatvėje, ir namuose. Stilingi plėšyti džinsai yra universalus pasirinkimas norinčioms suderinti paprastumą su genialumu. Sekite madas ir atrodysite puikiai net ir tuomet, kai atrodo, kad nėra nuotaikos puoštis.

BestDress plėšyti džinsai yra labai įvairūs, kad kiekviena moteris, kuri nori atrodyti puikiai, rastų jai pačius tinkamiausius drabužius. Nuo tokių, kurie turi vos minimalistinius įplėšimus ir puikiai atrodo net ir nešiojant juos darbe iki labai išskirtinių, labai akį traukiančių ir blizgučiais puoštų džinsų, kurie dažniausiai dėvimi vakarėlio metu arba pramogaujant.

Kai norisi atrodyti puikai, nebūtina rinktis labai išskirtinių drabužių. Kartais gražiausia yra tai, kas paprasčiau. Pasitikėkite ekspertų patarimais, kurie teigia, kad plėšyti džinsai tampa klasika.

Rodyti
6 products.

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai