Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 23,00 EUR - 40,00 EUR

Plėšyti džinsai

Plėšyti džinsai

Esate tikra gatvės diva ir niekada neatsiliekate nuo stiliaus tendencijų? Tokiu atveju siūlome susipažinti su plėšytais džinsais, kurie atrodo puikiai ir gatvėje, ir namuose. Stilingi plėšyti džinsai yra universalus pasirinkimas norinčioms suderinti paprastumą su genialumu. Sekite madas ir atrodysite puikiai net ir tuomet, kai atrodo, kad nėra n...

Esate tikra gatvės diva ir niekada neatsiliekate nuo stiliaus tendencijų? Tokiu atveju siūlome susipažinti su plėšytais džinsais, kurie atrodo puikiai ir gatvėje, ir namuose. Stilingi plėšyti džinsai yra universalus pasirinkimas norinčioms suderinti paprastumą su genialumu. Sekite madas ir atrodysite puikiai net ir tuomet, kai atrodo, kad nėra nuotaikos puoštis.

BestDress plėšyti džinsai yra labai įvairūs, kad kiekviena moteris, kuri nori atrodyti puikiai, rastų jai pačius tinkamiausius drabužius. Nuo tokių, kurie turi vos minimalistinius įplėšimus ir puikiai atrodo net ir nešiojant juos darbe iki labai išskirtinių, labai akį traukiančių ir blizgučiais puoštų džinsų, kurie dažniausiai dėvimi vakarėlio metu arba pramogaujant.

Kai norisi atrodyti puikai, nebūtina rinktis labai išskirtinių drabužių. Kartais gražiausia yra tai, kas paprasčiau. Pasitikėkite ekspertų patarimais, kurie teigia, kad plėšyti džinsai tampa klasika.

Rodyti
28 products.
Rodoma 1-12 iš 28 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų plešyti džinsai yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.