Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Palaidinės ilgomis rankovėmis

Palaidinės ilgomis rankovėmis

Kaip atrodo tobula palaidinė? Ji puikiai apglunda pabrėždama kūno linijas... Ji maloni odai... Ji stilingai atrodo ir įprastą dieną namuose, ir einant į prabangų vakarėlį. Palaidinės ilgomis rankovėmis turi galią keistis dėvint prie skirtingų drabužių, tad vienas ir tas pats drabužis yra universalus, puikiai atrodo, džiugina nedidele kaina. Būte...

Kaip atrodo tobula palaidinė? Ji puikiai apglunda pabrėždama kūno linijas... Ji maloni odai... Ji stilingai atrodo ir įprastą dieną namuose, ir einant į prabangų vakarėlį. Palaidinės ilgomis rankovėmis turi galią keistis dėvint prie skirtingų drabužių, tad vienas ir tas pats drabužis yra universalus, puikiai atrodo, džiugina nedidele kaina. Būtent į tai ir orientuojasi BestDress, kurių tikslas, kad moteriškos palaidinės ilgomis rankovėmis būtų ne tik drabužis. Tai daiktas, kuris padeda save atskleisti, simbolizuoti žavesį bei pasitikėjimą savimi.

BestDress siūlo labai platų skirtingų palaidinių pasirinkimą, kad kiekviena dama surastų tobulai jai tinkantį drabužį, kuris leis skleisti žavesį bei patogiai jaustis. Skiriasi ir modeliai, kurie derinant prie kitų drabužių atrodo visiškai skirtingai, ir medžiaga, ir spalvinė gama, kuri yra nuo pastelinių iki labai ryškių ir juodų drabužių.

Viena palaidinė gali turėti šimtą skirtingų išvaizdų. Tegul ji būna tokia, kokia labiausiai tinka Jums!

Rodyti
182 products.
Rodoma 1-12 iš 182 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Mūsų palaidinės ilgomis rankovėmis yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.