Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 8,00 EUR - 97,00 EUR

Atskiri maudymosi kostiumėliai

Atskiri maudymosi kostiumėliai

Atskiri maudymosi kostiumėliai yra amžina klasika, kuri leidžia moterims paplūdimyje arba baseine parodyti, kokia ji yra graži. Kol vienos kukliai renkasi vienos dalies maudymukus, tuo tarpu kitos moterys drąsiai perka atvirus, skoningus ir tuo pačiu solidžius kostiumėlius, kurie padės paplūdimyje atrodyti puikiai. Būtent to ir siekia BestDress....

Atskiri maudymosi kostiumėliai yra amžina klasika, kuri leidžia moterims paplūdimyje arba baseine parodyti, kokia ji yra graži. Kol vienos kukliai renkasi vienos dalies maudymukus, tuo tarpu kitos moterys drąsiai perka atvirus, skoningus ir tuo pačiu solidžius kostiumėlius, kurie padės paplūdimyje atrodyti puikiai. Būtent to ir siekia BestDress. Kad kiekviena dama pasitikėtų savimi ir išlaisvintų savyje esantį moteriškumą.

BestDress atskiri maudymosi kostiumėliai yra pateikti su išmatavimais, kad moteriai būtų paprasčiau apsispręsti, koks jai tinka labiausiai. Visgi, jeigu gavusi matote, kad maudymukas netinka prie Jūsų figūros – suteikiama ir prekės grąžinimo garantija.

BestDress atskiri maudymosi kostiumėliai – nes puikiai atrodyti galima bet kur ir bet kada.

Rodyti
2166 products.
Rodoma 1-12 iš 2166 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Mūsų atskiri maudymosi kostiumėliai yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.