Perkantiems nuo 40€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Kaina

Kaina

  • 10,00 EUR - 11,00 EUR

Diržai

Diržai

Diržas jau seniai skirtas nebe tik kelnes prilaikyti, jeigu joms Jums yra kiek per didelės. Šiuo metu tai yra aksesuaras, akcentas, kuris gali kiek nuobodžiai, gal net pilnai aprangai suteikti išskirtinumo bei unikalumo. BestDress moteriški diržai yra labai įvairūs. Nuo tokių, kurie dedami ant klubų, dažniausiai prie džinsų arba kelnių, iki toki...

Diržas jau seniai skirtas nebe tik kelnes prilaikyti, jeigu joms Jums yra kiek per didelės. Šiuo metu tai yra aksesuaras, akcentas, kuris gali kiek nuobodžiai, gal net pilnai aprangai suteikti išskirtinumo bei unikalumo. BestDress moteriški diržai yra labai įvairūs. Nuo tokių, kurie dedami ant klubų, dažniausiai prie džinsų arba kelnių, iki tokių, kurie dedami ant liemens taip vizualiai jį paploninant, išryškinant moteriškos figūros linijas.

Diržai internetu – tai galimybė įkvėpti spalvų ir nuotaikos Jūsų aprangai. BestDress siūlo tik kokybiškus, ilgai tarnausiančius ir stilingai atrodančius diržus, kurie stebina savo spalvine gama bei stiliumi. Juk prie skirtingos aprangos reikalingas ir skirtingas diržas. Siūlome susipažinti su galimybėmis, įvertinti jas ir įsigyti bent kelis modelius, kurie leis būti visada pasiruošusiai.

Juk diržas – tai ne tik funkcionalumas. Tai ir stilius.

Rodyti
2 products.
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų diržai yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.