Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 11,00 EUR - 20,00 EUR

Apatinių komplektai

Apatinių komplektai

Ne tik viršutiniai, tačiau ir apatiniai drabužiai turi būti tvarkingi, skoningi ir tuo pačiu patogūs. BestDress apatinių komplektai leis puikiai jaustis ir, paprasčiausiai, būti pasiruošusiai kiekviename žingsnyje. Juk tinkama ir stilinga apranga prasideda nuo tinkamiausių apatinukų pasirinkimo. Kai malonūs jie – visa kita apranga taip pat paded...

Ne tik viršutiniai, tačiau ir apatiniai drabužiai turi būti tvarkingi, skoningi ir tuo pačiu patogūs. BestDress apatinių komplektai leis puikiai jaustis ir, paprasčiausiai, būti pasiruošusiai kiekviename žingsnyje. Juk tinkama ir stilinga apranga prasideda nuo tinkamiausių apatinukų pasirinkimo. Kai malonūs jie – visa kita apranga taip pat padeda puikiai jaustis ir skoningai atrodyti.

Apatinukų komplektas turėtų būti pasirenkamas įvertinus medžiagos sudėtį, modelį, spalvą bei stilių ir dydį. BestDress pasirinkimas patenkina kiekvienos moters poreikius. Kadangi atrodyti puikiai gali visos, kurios to nori. Svarbiausia – ieškoti, o suradus džiaugtis patogumu.

Apatinio trikotažo komplektai – pirmas žingsnis didesnio pasitikėjimo savimi link.

Rodyti
3 products.
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai