Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€. Nemokamas grąžinimas.

Tamprės

Tamprės

Vos tik atsiradę leginsai tapo dažniausiu moterų pasirinkimu. Mados keičiasi, tačiau stilingi drabužiai sukasi ratu kartu su įvairiausiais akcentais, kurie padeda ne tik atrodyti puikiai, tačiau tuo pačiu ir gerai jaustis. Tamprės puikiai tinka kiekvienai dienai, puikiai atrodo einant į darbą arba paskaitas, gali būti dėvimos net ir tada, kai sp...

Vos tik atsiradę leginsai tapo dažniausiu moterų pasirinkimu. Mados keičiasi, tačiau stilingi drabužiai sukasi ratu kartu su įvairiausiais akcentais, kurie padeda ne tik atrodyti puikiai, tačiau tuo pačiu ir gerai jaustis. Tamprės puikiai tinka kiekvienai dienai, puikiai atrodo einant į darbą arba paskaitas, gali būti dėvimos net ir tada, kai sportuojate. Svarbiausia susirasti tokias tampres, kurios puikiai apglunda Jūsų kūną ir leidžia pabrėžti moteriškas formas.

Timpos – puikus pasirinkimas, kadangi jos labai lengvai derinamos prie skirtingos aprangos. Pradedant apkritusiais oversized megztukais, kurie moteriai suteikia daugiau gležnumo ir tuo pačiu moteriškumo bei baigiant aptemptomis palaidinėmis, kurios padeda pabrėžti kūno linijas.

BestDress leginsai orientuoti į labai skirtingų moterų poreikius. Nuo tokių, kurios renkasi paprastumą iki tokių, kurios nori aplinkinius žavėti savo išskirtinumu.

Rodyti
49 products.
Rodoma 1-12 iš 49 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai