Perkantiems nuo 50€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Odiniai sijonai

Odiniai sijonai

Mados keičiasi, sukasi ratu, tačiau kai kurie drabužiai visada išlieka madingi, visada stilingi ir svarbiausia, kad tinka kiekvienai moteriai, kuri nori atrodyti puikiai. Vieni tokių drabužių yra odiniai sijonai, kurie ir praeitais, ir šiais metais, numatoma, kad ir ateinančiais - bus geriausias pasirinkimas toms, kurios nori būti stilingos, pas...

Mados keičiasi, sukasi ratu, tačiau kai kurie drabužiai visada išlieka madingi, visada stilingi ir svarbiausia, kad tinka kiekvienai moteriai, kuri nori atrodyti puikiai. Vieni tokių drabužių yra odiniai sijonai, kurie ir praeitais, ir šiais metais, numatoma, kad ir ateinančiais - bus geriausias pasirinkimas toms, kurios nori būti stilingos, pasitikėti savimi ir tuo pačiu atrodyti moteriškai pasirinkusios vos vieną tinkamą rūbą.

Odiniai sijonai – medžiagos

Odiniai sijonai gali būti gaminami tiek iš tikros odos tiek iš dirbtinės , dar kitaip vadinamos eko odos arba odos imitacijos sijonais Dirbtinės odos sijonas – puikus pasirinkimas, kadangi šio audinio drabužiai atrodo ypatingai stilingai ir išskirtinai, o kartu yra malonus prie kūno ir išsiskiria savo patvarumu bei ilgaamžiškumu.

Odinis sijonas – derinimas su kitais drabužiais

Pirmiausia reikia išmokti tinkamai derinti odinius sijonus, kad juos dėvint galėtumėte kur kas labiau savimi pasitikėti. Žinoma, dažniausiai kukliausiai jaučiamasi dėvint labai aptemptus bei trumpus sijonus, tačiau nepamirškite, kad kedukai ir laisva palaidinė – padės Jums sukurti gana paprastą ir tuo pačiu lengvą stilių. Lygiai taip pat odiniai sijonai gali būti derinami ir prie ilgaaulių batų, kurie dažniausiai pasirenkami rudens metu, taip pat ir prie aukštakulnių bei atvirų bliuskučių. Tokie deriniai taip pat atrodo puikiai, jie dažniausiai intriguoja bei traukia akis, tad belieka rasti – kur taip apsirengus galima eiti.

Taip pat labai svarbu, kad odiniai sijonai Jums tiktų savo dydžiais. Tai yra bene pati svarbiausia sąlyga, kurią reikia atitikti, jeigu norite, kad rūbas gražiai glustų. Taip pat įsivertinkite ir savo figūros tipą, pagal kurį dažniausiai nustatoma – ar moteriai labiausiai tinka prigludęs sijonas, ar toks, kuris laisvai krenta.

Odiniai sijonai internetu – paprasčiau

Jeigu Jums reikalingas geros kokybės odinis sijonas – visada siūlome susipažinti su mūsų pasiūla, kuri yra nuolatos pildoma. Jeigu nerandate konkretaus modelio – rašykite ir mes, esame tikri, kad galėsite Jums pasiūlyti tinkamiausią alternatyvą. Taip pat siūlome sekti mūsų akcijas, kurios mažina kainas, tačiau kokybė išlieka tokia pat puiki, tad sijonas gražiai atrodo ne tik šiandien, tačiau taip pat gražiai glus ir ateinančius kelerius metus.

Rodyti
40 products.
Rodoma 1-12 iš 40 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų odiniai sijonai yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.