Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Kaina

Kaina

  • 17,00 EUR - 26,00 EUR

Formuojantys apatiniai

Formuojantys apatiniai

Suteikti savo figūrai daugiau ir grakštesnius linkius gana paprasta. Tam puikiai tinka formuojantys apatiniai, kuriuos gali pasiūlyti BestDress. Siūlome labai skirtingoms figūroms, tad esame tikri, kad pas mus kiekviena moteris ras tai, kas jai labiausiai tinka ir kas padeda puikiai atrodyti kiekvieną dieną. Juk bet kuriuo atveju kasdien dėvite ...

Suteikti savo figūrai daugiau ir grakštesnius linkius gana paprasta. Tam puikiai tinka formuojantys apatiniai, kuriuos gali pasiūlyti BestDress. Siūlome labai skirtingoms figūroms, tad esame tikri, kad pas mus kiekviena moteris ras tai, kas jai labiausiai tinka ir kas padeda puikiai atrodyti kiekvieną dieną. Juk bet kuriuo atveju kasdien dėvite apatinius. O gal tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra formuojantys apatiniai?

Formuojantys apatiniai yra gaminami iš kokybiškos medžiagos, kuri aptempia kūno linkius, taip pabrėžia linijas, galiausiai, džiugina elastingumu, kuris visiškai nevaržo judesių. Jeigu anksčiau šio tipo apatinukai buvo pasirenkami tada, kai tekdavo apsirengti suknelę, tai šiuo metu dėl patogumo moterys juos nešioja kiekvieną dieną, kadangi su jais kūno linkiai ne tik atrodo puikiai, tačiau ir išvengiama bet kokio galimo diskomforto, judėjimas – patogus, o sąlytis su oda – labai malonus. Žinoma, katalogą nuolatos atnaujiname, tad peržiūrėkite pasiūlą, galiausiai, visada galite susisiekti su mumis. Bandysime padėti rasti tai, kas labiausiai tinka prie Jūsų kūno linkių, padeda atrodyti puikiai, galiausiai, džiugina maloniu sąlyčiu.

Formuojantys apatiniai internetu gali kiekvienai moteriai suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, padėti puikiai atrodyti, galiausiai, jaustis seksualiai. Atsiminkite, kad visos figūros yra gražios, tačiau kai galima paryškinti svarbiausius privalumus ir paslėpti minimalius trūkumus – kodėl gi ne?

BestDress.lt – Jūsų patogumui.

Rodyti
3 products.
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Žalios spalvos push up...

Medvilnė 24%,7% elastanas,poliamidas 26% ~ Poliuretanas 21% ,Poliesteris 22%

75C išmatavimai: apimtis per kūtinę 91-93cm, apimtis po krūtine 73-77cm.

Kaina:25,79 EUR Bazinė kaina 42,99 EUR Kaina
Smėlio spalvos push up liemenėlė 33111 Axami Greita peržiūra
  • Sumažinta kaina

Smėlio spalvos push up...

33% medvilnė , 33% poliamidas , 16% Poliuretanas ,11% poliesteris, 7% spandekas.

75C išmatavimai: krūtinės apimtis 91-93cm, apimtis po krūtine 73-77cm.

Kaina:23,39 EUR Bazinė kaina 38,99 EUR Kaina