Perkantiems nuo 40€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 13,00 EUR - 105,00 EUR

Liemenėlės

Liemenėlės

Nors pagrindinė liemenėlių paskirtis yra užtikrinti, kad krūtinė bus tinkamoje pozicijoje, garantuos kasdieninį komfortą, tačiau daugelis moterų jas renkasi ir dėl stiliaus. Net ir kasdien, darbo, mokslo bei kitoje aplinkoje nematomas drabužis gali suteikti moteriai kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Svarbiausia rasti tokius liemenėles, kurios...

Nors pagrindinė liemenėlių paskirtis yra užtikrinti, kad krūtinė bus tinkamoje pozicijoje, garantuos kasdieninį komfortą, tačiau daugelis moterų jas renkasi ir dėl stiliaus. Net ir kasdien, darbo, mokslo bei kitoje aplinkoje nematomas drabužis gali suteikti moteriai kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Svarbiausia rasti tokius liemenėles, kurios ne tik tiktų savo dydžiu, tačiau ir patiktų estetine prasme.

Liemenėlių pasirinkimas

„BestDress“ gali pasiūlyti labai platų liemenėlių pasirinkimą. Esame tikri, kad tai suteikia galimybes kiekvienai moteriai rasti tą variantą, kuris jis labiausiai tinka. Žinoma, visada galite pasitarti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsako į klientams rūpimus klausimus ir tikisi, kad pasiūlytas variantas ne tik atitiks lūkesčius, tačiau ir juos pranoks.

• Svarbiausias aspektas yra dydis. Labai blogai pasirinkti netinkamo dydžio liemenėles. Jie dažniausiai varžo judėjimą, taip pat – kelia diskomfortą.

• Kaip jau minėjome – svarbus ir stilius, kuris gali būti labai įvairus. Nuo gana paprasto, kuris dažniausiai pasirenkamas kasdienai, iki labai įmantraus, kuris patinka drąsioms ir savimi pasitikinčioms moterims.

• Renkantis liemenėlės vertinkite, koks yra jų užsegimas. Dauguma segasi gale, tačiau rasite ir tokius, kurie užsisega priekyje. Tai dažniausiai suteikia apatinukui daugiau seksualumo.

• Dažniausiai savo spintoje moteris turi kelių spalvų liemenėles. Neutralius, kurie būna kūno, baltos spalvos ir seksualius, intriguojančius, kurie gali būti raudoni, mėlyni, žali, dažniausiai – puošti raukinukais.

Liemenėlės priežiūra

Radus tinkamą liemenėlę nepamirškite, kad jį reikia plauti atsakingai. Tik tokiu atveju apatinukas Jums ilgai tarnaus. Liemenėlės, kad ir iš kokio audinio būtų pagamintos, gali būti plaunami skalbimo mašinoje. Tačiau siūlome papildomai naudoti maišiukus, kurie skirti apatinukų plovimui. Tokiu atveju pavyks užtikrinti, kad plovimo metu nėrinukai liks savo vietose. Taip pat liemenėlės, kaip ir kelnaitės, dažniausiai plaunamos aukštesnėje temperatūroje. Visgi, jeigu audinys labai jautrus – per daug aukštos negalima rinktis, nes jis gali būti sugadinamas. Taigi, domėkitės apatinuko sudėtimi ir plaukite pagal rekomendacijas, kurios yra pateikiamos etiketėje.

Rodyti
902 products.
Rodoma 1-12 iš 902 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų liemeneles yra tik aukščiausios kokybės iš patikimu europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.