Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Kaina

Kaina

  • 11,00 EUR - 14,00 EUR

Batų dydis

Batų dydis

Šlepetės

Šlepetės

Juk nėra nieko maloniau, kaip būti namuose vilkint patogius drabužius, kurie suteikia laisvumo ir tuo pačiu dėvint minkštas šlepetes, kurios ne tik padidina judėjimo mobilumą, tačiau taip pat ir skoningai atrodo. BestDress.lt rasite labai platų, skirtingą šlepečių pasirinkimą ir tai, tikimės, leis kiekvienai moteriai įsigyti tokias, kurios jai l...

Juk nėra nieko maloniau, kaip būti namuose vilkint patogius drabužius, kurie suteikia laisvumo ir tuo pačiu dėvint minkštas šlepetes, kurios ne tik padidina judėjimo mobilumą, tačiau taip pat ir skoningai atrodo. BestDress.lt rasite labai platų, skirtingą šlepečių pasirinkimą ir tai, tikimės, leis kiekvienai moteriai įsigyti tokias, kurios jai labiausiai patinka. Nuo pačių paprasčiausių iki labai įmantrių, nuo mielų iki prabangių.

Šlepečių nešiojimo niuansai

BestDress.lt siūlydama labai plačią šlepečių pasiūlą tiki, kad kiekviena moteris gali rasti ne tik tokias, kurios jai labiausiai patinka dėl savo stiliaus, tačiau ir tokias, kurios maloniai glunda prie pėdos tarsi antra oda. Ar tai įmanoma? Tikrai taip! Pirmiausia reikia rasti tinkamo dydžio šlepetes. Jos – gana universalios, tačiau kad tiktų kuo labiau – pateikėme dydžių lentelę, kuri, tikimės, padės Jums rasti maloniai apgaubiančias kojas. Maloniausia jas dėvėti ant nuogos kojos, kadangi vidus – su papildomu pašiltinimu. Visgi, vėsiuoju metų laiku galima nešioti ant kojinių, net vilnonių, tik tokiu atveju reikia įsigyti storesnes, didesnes šlepetes.

Plauti dažniausiai rekomenduojama kartą per dvi savaites, galbūt net rečiau. Viskas priklauso nuo to – kaip dažnai jos bus nešiojamas ir tuo pačiu – kokioje aplinkoje.

Šlepečių dizainų pasiūla

Radus tinkamo dydžio avalynę namams – turite daugiau dėmesio skirti ir dizainui, kurio variacijos – labai plačios. kai kurios moterys renkasi mielas, jaukias šlepetes, kurios imituoja zuikius, katinėlius ir net vienaragius. Jos sušildo ne tik kojas, tačiau taip pat ir širdį, tad verta įsigyti kelias poras, kad visada turėtumėte ką apsiauti namuose. Kitoms moterims labiausiai patinka klasikinio stiliaus namų avalynė. Galime pasiūlyti ir tokias. Vienos spalvos, raštuotas, storas ir plonas, margas, prabangias... O kokios labiausiai patinka Jums?

Šlepetės internetu

Namų avalynė yra ilgalaikė investicija, tad ir verta jai skirti tiek, kiek reikia, kad tik kokybė būtų pati geriausia. Prie kiekvienos poros nurodėme – per kiek laiko jas galime pristatyti iki Jūsų, tad rinkitės skubesnius arba ne tokius skubius pristatymus. Galiausiai, pristatome tiek paštu, tiek kurjeriais, tad Jums neteks dėl nieko sukti galvos – tik užsisakyti ir lauki, kol šlepetės pasieks namus.

Rodyti
11 products.
Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai