Perkantiems nuo 40€ - nemokamas pristatymas! Nemokamas grąžinimas visiems užsakymams

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 40,00 EUR - 122,00 EUR

Piniginės

Piniginės

Tiek moterys, tiek vyrai ieškodami jiems labiausiai tinkamos piniginės turėtų kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kodėl? Kadangi tai aksesuaras, kuris dažniausiai perkamas ilgiems metams, tačiau nešiojamas kartu su savimi – kasdien, tad geras, funkcionalus ir tuo pačiu estetiškai patrauklus daiktas – turi būti visada po ranka. BestDress.lt s...

Tiek moterys, tiek vyrai ieškodami jiems labiausiai tinkamos piniginės turėtų kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kodėl? Kadangi tai aksesuaras, kuris dažniausiai perkamas ilgiems metams, tačiau nešiojamas kartu su savimi – kasdien, tad geras, funkcionalus ir tuo pačiu estetiškai patrauklus daiktas – turi būti visada po ranka. BestDress.lt siūlomos piniginės yra labai įvairios, skirtingos, tad tikimės, jog kiekviena ras tai, kas ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta jos poreikius.

Piniginė ir moters poreikiai

Siūlydami labai plačią skirtingų piniginių pasiūla tikimės, kad kiekviena moteris ras jai labiausiai tinkamą variantą. Kol vienoms labiausiai patinka didelės, kad jose galėtų turėti svarbiausias korteles, kurios padės gauti nuolaidas ir specialius pasiūlymus, tuo tarpu kitos renkasi mažesnes, kad jos nesvertų daug ir su savimi galima būtų turėti tik pačias svarbiausias smulkmenas.

Taip pat rinktis reikia ir pagal modelį, dizainą, kurio variacijos yra labai plačios. Vienoms patinka klasikinės, kurios dažniausiai atrodo ir gana prabangiai, tuo tarpu kitos moterys renkasi laisvesnio stiliaus pinigines, kurios tinka žaismingoms moterims. O koks modelis labiausiai patinka Jums? Verta įsigyti bent kelis, kad pagal stilių – visada galėtumėte derinti ir šį aksesuarą.

Piniginės priežiūra

Įsigijus geros kokybės pinigines galite būti tikra, kad ji nereikalaus jokios ypatingos priežiūros. Paprasčiausiai skalbkite skalbyklėje ir geriausia tai daryti dažniau, kad nešvarumai neįsigertų ir jų pašalinamas be specialių valiklių – būtų įmanomas. Dažniausiai dėmes palieka monetos, tad kuo mažiau jų bus piniginėje – tuo ir nešvarumų pasitaikys rečiau.

Piniginės internetu

Pirkti pinigines internetu – verta, kadangi tai puiki galimybė sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu pamatyti akcijas, kurios padės įsigyti reikalingus gaminius pigiau. Jeigu turite klausimų dėl pasirinkimo – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie suteikia išsamias, nemokamas konsultacijas. Tikimės, kad tai padės ne tik rasti tinkamiausią piniginę, tačiau ir gauti ją Jums labiausiai tinkamoje vietoje sutartu laiku. Tam siūlome rinktis prekės pristatymą per kurjerius.

Rodyti
24 products.
Rodoma 1-12 iš 24 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Pristatymas trunka 1-9 darbo dienas

Mūsų piniginės yra tik aukščiausios kokybes iš patikimų europos gamintojų. 

Nemokamas greitas pristatymas ir patogus nemokamas prekių grąžinimas.