Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Dydis

Dydis

Kaina

Kaina

  • 11,00 EUR - 14,00 EUR

Pirštinės

Pirštinės

Nesvarbu, koks oras šiuo metu yra už lango – pirštinės ne tik šildo, tačiau ir puošia, kurią stilių, tad jų įsigijimas yra būtinas. O kokias rinktis, kai pasiūla – tokia plati? Tokias, kurios maloniai glustų prie odos, padėtų stiliui harmoningai atrodyti, galiausiai, tokias, kurios Jums taip patinka, tad jas nešiosite bet kokiu oru. Smulkmena, t...

Nesvarbu, koks oras šiuo metu yra už lango – pirštinės ne tik šildo, tačiau ir puošia, kurią stilių, tad jų įsigijimas yra būtinas. O kokias rinktis, kai pasiūla – tokia plati? Tokias, kurios maloniai glustų prie odos, padėtų stiliui harmoningai atrodyti, galiausiai, tokias, kurios Jums taip patinka, tad jas nešiosite bet kokiu oru. Smulkmena, tačiau taip reikalinga, tokia maloni, galiausiai, tokia puošni.

Pirštinių pasirinkimo gairės

BestDress nuolatos pildo savo katalogą, tad jeigu šiuo metu nerandate tokių pirštinių, kurios labiausiai tinka ir patinka – tokiu atveju siūlome užsukti rytoj. Arba galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie suteiks išsamią informaciją ir tuo pačiu padės rasti tinkamiausias pirštines tiek kasdienai, tiek į šventes.

O ką reikia apgalvoti renkantis labiausiai tinkamas?

• Pirmiausia vertinkite dydžius. Greta kiekvienos prekės rasite dydžių lenteles, kurios padės pamatyti tinkamiausias pirštines.

• Kokia sudėtis? Geriausia rinktis natūralios vilnos pirštines, kadangi jos ne tik sugeba apsaugoti nuo šalčio, tačiau taip pat ir sulaiko šilumą.

• Stilių ir dizainų galimybės – labai plačios. O kokios gražiausios Jums? Ar labiau klasikinio stiliaus, ar įmantrios, modernios?

• Žiūrėkite, kokio ilgio pirštinės reikalingos. Nuo trumpų, kurios dažniausiai baigiasi ties riešais iki ilgesnių, kurios net siekia alkūnes.

Pirštinės – ne tik rankų apsauga, tačiau taip pat ir aksesuaras, kuris gali Jūsų stiliui suteikti daugiau svarbos, dėmesio, stiliaus. Tomis dienomis, kai norisi rengtis juodai – rinkitės ryškias, drąsias pirštines ir jos Jūsų stiliui suteiks unikalumo.

Pirštinės internetu

BestDress.lt siūlo tik geros kokybės pirštines, bendradarbiauja su patikimais gamintojais, kurie rūpinasi savo klientais, tad siūlo ilgaamžius, patvarius bei stilingus aksesuarus. Prie kiekvienos prekės atskirai nurodoma – per kiek laiko ji bus pristatyta iki Jūsų pasirinktos vietos: vienos greičiau, o kitos vyksta lėčiau. Taip pat galite rinktis Jums labiausiai priimtina pristatymo būdą: nuo pašto iki kurjerių paslaugų. Gavus netinkamas pirštines – galite jas grąžinti, tačiau skatiname susisiekti dėl akcentų, smulkmenų, kad tikrai poreikiai būtų patenkinami.

Rodyti
3 products.

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai