Nemokamas prekių pristatymas nuo 50€

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Kaina

Kaina

  • 5,00 EUR - 11,00 EUR

Batų dydis

Batų dydis

Balerinos bateliai

Balerinos bateliai

Norite skrieti gatve tarsi pieva ir džiaugtis lengvomis kojomis, kurios yra apsaugotas nuo permainingo oro? Tokiu atveju balerinos bateliai Jums yra pats tinkamiausias ir labiausiai rekomenduojamas pasirinkimas. Balerinos bateliai labiausiai mėgstami dėl savo lengvumo, paprastumo, tuo pačiu greito ir patogaus apsimovimo, universalumo. Platus dyd...

Norite skrieti gatve tarsi pieva ir džiaugtis lengvomis kojomis, kurios yra apsaugotas nuo permainingo oro? Tokiu atveju balerinos bateliai Jums yra pats tinkamiausias ir labiausiai rekomenduojamas pasirinkimas. Balerinos bateliai labiausiai mėgstami dėl savo lengvumo, paprastumo, tuo pačiu greito ir patogaus apsimovimo, universalumo. Platus dydžių pasirinkimas garantuoja, jog surasite tinkamiausius batelius. Svarbiausia rinktis modelį, kuris būtų Jums kuo arčiau širdies.

Balerinos bateliai, nors atrodo gana ploni, tačiau pagaminti iš labai kokybiškos medžiagos, tad tarnaus Jums ilgai bei sėkmingai. Jiems nereikalinga jokia specifinė priežiūra, puikiai laikosi ir nuostabiai atrodo. Visoms, kurios nori jaustis basomis, tačiau apsaugoti savo kojas.

Būkite kaip balerina, skriskite gatve!

Rodyti
2 products.
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai